HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 362883 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #825 : 19. Siječanj, 2010., 00:13 »
Luka Lzgr Žgrablić:
 njgdeffgrtfgvujhjhnhjhjhjhghgghghjnmklmjnhufgtvrnb a66565656



Klaяa Kix Kaulitz: 
 bgvfklesfn

 
Nikola 최선의 Peraić:
 ujhng



Grupa na facebooku Lupi glavom po tipkovnici (ne jako da ju ne sjebete) pa vidi sta ce ispasti


 :ave: :ave: :ave:  :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #826 : 19. Siječanj, 2010., 00:16 »
 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #827 : 19. Siječanj, 2010., 00:34 »
Aveaš starost fore, facaa ili? Mislim ti kao sveznalica trebao bi znati da je ta fora stara ko isusovi preci  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #828 : 19. Siječanj, 2010., 01:34 »
 :wildboy:

Ne neg sveopćoj fejsbuk retardaciji.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #829 : 21. Siječanj, 2010., 17:40 »

koji odvratan nikakv beživoti gik :(

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #830 : 21. Siječanj, 2010., 19:00 »
Di je Ixy :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #831 : 21. Siječanj, 2010., 19:04 »
Uči kao. "smanjuje" internete.

fer i to...  :fpalm:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #832 : 22. Siječanj, 2010., 03:09 »
Ne pitajte zašto, došlo mi.

--------------------------------
Priča o tri brata

Bila jednom tri brata blizanca. Od malena su dijelili igračke, prijatelje i dom, no svaki od njih imao je svoj posebno izražen talent, i kroz godine su ih dodatno razvijali.

Prvi brat je obožavao sastavljati i rastavljati sve igračke koje su imali, daljinske upravljače, pa čak i staru televiziju na tavanu na zelenom sagu sa žapcem Kermitom. To mu je bilo najdraže, i uvijek se vraćao na tavan, potajno, dok su svi spavali.
Za njega je otac govorio: Moj sin bit će genije. Raditi će u tvrtki s računalima, doći na visok položaj i imati veliku plaću. Učinit će me ponosnim.

Drugi brat je bio sportski tip, uvijek u pokretu, uvijek razigran, uvijek spreman za nepodopštine. Najviše je volio igrati nogomet i trčati, pa je često navečer,
nakon što su ih roditelji ušuškali u krevet, imao okladu sa svojom braćom kako će u manje od 10 minuta otrčati do Tajne Baze, donijeti bocu koju su
tog popodneva ostavili tamo i donijeti je natrag. Do Tajne Baze, njihovog omiljenog skrovišta, bilo je više od 30 minuta hoda. Svakog dana trčao je tamo, potajice, i po nekoliko puta.
Za njega je otac govorio: Moj sin bit će vrhunski sportaš. Bit će to osoba o kojoj će svi pisati, svi će ga znati, bit će jako poznat i jako bogat. Učinit će me ponosnim.

Treći brat je bio nešto plašljiviji i nježnijeg tipa. Volio je crtati i slušati glazbu, iako mu crtanje nije išlo od ruke. Volio je i pisati, iako mu pisanje i nije išlo najbolje.
Najviše od svega, volio je promatrati životinje, iako im nije mogao zapamtiti imena. Zbog toga se sramio, pa je često bježao u prirodu i skrivećki promatrao ptice, malene mrave ili pak susjedovu stoku. Za razliku od svoje braće, nije imao nijedan izraženiji talent koji je mogao sprovesti u praktično djelo; jer
uglavnom je maštao i sanjario, a čega god da se primi, nije mu išlo. Škola, dječje igre, ili pak crtanje; u svemu je bio prosječan ili ispodprosječan.
Za njega otac nije govorio ništa.

Prolazile su godine, i uistinu, očeve riječi su se uvelike ostvarivale kroz njihovo djetinjstvo. Prvi brat mogao je birati školovanje gdje je htio zahvaljujući svojim ocjenama, smatrali su ga rijetkim tipom genijalca i već je do 25 godine imao nekoliko patenata i izuma koji su svoju praktičnu upotrebu počeli pronalaziti u svakodnevici (ako niste znali, upravo je on osmislio čepove za slušalice, da bolje stoje i neutraliziraju vanjske zvukove)

Drugi brat je rušio rekord za rekordom. Bavio se s više sportova, i gotovo u svakom bilježio izvanredne rezultate. Vremenom je postao prepoznatljiva ličnost, obogatio se i napustio školovanje tijekom srednje škole. Bez premca, imao je sve odlike čovjeka koji može već tad ne raditi ništa do kraja života i živjeti samo od kamata svog bankovnog računa; no i dalje se bavio sportom te svakodnevno trčao.

Treći brat nije uspio ništa postići, usporedo sa svojom braćom. Crtanje mu još uvijek nije uspijevalo, pisanje još manje, a ostali oblici umjetnosti nisu mu bili privlačni i u njima se još lošije snalazio. U školi je imao velikih problema i dvaputa je ponavljao razred, a često su ga i maltretirali u školi s obzirom na njegovu sanjarsku prirodu. Istina, zahvaljujući statusu svoje braće imao je određen imunitet, no svejednako je patio kroz pubertet. I dalje je najviše volio promatrati životinje u prirodi, iako im je još uvijek teško pamtio imena.

Kako su godine prolazile, mladići su sada postali muškarci, i znatno su se udaljili jedan od drugoga.

Prvi brat završio je fakultet u dalekim zemljama, otvorio uspješnu tvrtku računalnom opremom i postao izrazito moćna i uspješna osoba.

Drugi brat obišao je cijeli svijet, i bilo je zbilja jako malo onih koji nisu znali za njega.

Treći brat je uspio završiti školu i promijenio je nekoliko poslova, na kojima je redovito dobivao otkaze. Prestao je promatrati životinje, jer svi su ga uvjeravali da je to besmisleno i glupo ako nema koristi od toga. Prestao je i crtati, jer njegovi radovi nikome nisu bili zanimljivi. Prestao je i pisati, jer svi su redom njegova pisana djela proglašavali glupima. Na kraju, sam je zaključio kako mu je najbolje ostaviti se nečega što mu ne ide, te se posvetiti traženju posla i žene s kojom će jednog dana imati obitelj.

Prolazile su godine. Prvi brat imao je ženu, dvoje djece i bio je sretan. Posla je s godinama imao sve manje, doživio je duboku starost i u zadnjih nekoliko dana života, povukao se u sebe i počeo opet rastavljati i sastavljati staru televiziju na zelenom sagu sa žapcem Kermitom.

Drugi brat imao je dvije žene, s prvom nije imao djece, s drugom je imao jednu kćerku koju je jako volio. Doživio je i on starost, ali ne toliko duboku jer je imao problema sa srcem pa je morao ranije napustiti ovaj svijet. Posljednjih dana života, vratio se u rodno mjesto i trčao do Tajne Baze koje više uopće nije bilo tamo; sad je tu stajao veliki neboder s nekim novim klincima.

Treći brat se oženio i potom rastao. Uspio se zaposliti u državnom poduzeću s pristojnom plaćom. Kad je došlo vrijeme za mirovinu naglo je obolio, i preostalo mu je tek nekoliko tjedana života. Kolege s posla su mu priredile oproštajnu zabavu kad je napuštao njihovu tvrtku, gdje je, između brojnih poklona i rukovanja, dobio i veliku tortu. Na torti je bila čestitka s pjesmicom koju je netko stavio. Pročitavši pjesmicu, treći brat je počeo plakati. Sve dane do kraja života, uključujući i one posljednje, proveo je plačući.

Kraj

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #833 : 22. Siječanj, 2010., 08:56 »
Krivi topic jebote.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #834 : 22. Siječanj, 2010., 10:28 »
 :wildboy:

ne lajkam, predvidljiva je priča malo previše.

a i imam osjećaj da je ovo depresivna samosažaljevajuća oda koju si si napisao. :wildboy:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #835 : 22. Siječanj, 2010., 10:42 »
Aj nek se netko odvaži otvoriti topic tipa "pričam ti priču (:fpalm:)" ... ili nekog boljeg naslova... pa tamo budite kreativni i pišite takve "pričice"...

Bilo bi kul vjerojatno ... AKO STE DOVOLJNO ODVAŽNI LOL  :wildboy:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #836 : 22. Siječanj, 2010., 10:49 »
tužna priča :wildboy:

a što me još rastužuje su fejsbuci koje nemogu otvorit. server busy. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

marijan

  • **
  • 159
  • its fitty
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #837 : 22. Siječanj, 2010., 11:22 »
 :(

She likes my style she likes my smile
she like the way i talk.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #838 : 22. Siječanj, 2010., 11:23 »
:wildboy:

ne lajkam, predvidljiva je priča malo previše.

a i imam osjećaj da je ovo depresivna samosažaljevajuća oda koju si si napisao. :wildboy:

Nije, rendom je. To je yato jer sam sinoć pio Monster Energy pa mi je dalo snagu za gluposti.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #839 : 22. Siječanj, 2010., 13:27 »
 :( jebi se sad sam tužan :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9