HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868776 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11550 : 19. Studeni, 2012., 16:22 »
nema smisla frajer, ponavljaš stalno isti kurac i stalno taj neki tvoj STRAH veliki od jebene DROGE. AJMO SE AKTIVNO BOJATI TOGA. TO JE TAKO JAKO OPASNO ;_;

Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11551 : 19. Studeni, 2012., 16:25 »
pa naravno da jesu. ja sam odrastao na način da sam mogao uzet drogu s 15 godina. počet pušit s 12. ali nisam. jer sam dovoljno pametan čak i u tim ludim godinama bio da me ne povuče DRUŠTVO. i nikad me neće.

a ovo što ti kažeš NE ZNAŠ KAKO JE NJIMA ONI SU POČELI DROGU JER IM JE ŽIVOT TEŽAK.


BUHU. to je najobičnije kmečanje nad svojom sudbinom, pa ae idem počet se drogirat kako bi imao opravdanje zato što mi je život loš i nemam novaca i kradem dolare.

EDIT:

kako me nije sram? pa nije me sram. čega bi me trebalo bit sram. ne uzimam drogu. ne pušim. zarađujem i pomažem obitelji kolko mogu. aktivan sam član društva u smislu da ga želim poboljšat, umjesto da sjedim na KAUČU, uzimam ekstasy i kukam kako je zemlja SMEĆE, ona mi NEDA POSAO, SVE JE SMEĆE, BOG I HRVATI!

a tako razmišlja većina droga ljudi. da se nezz, provede neko istraživanje siguran sam da bi kao razlog uzimanja opijata pola ljudi reklo: DRUŠTVO, a pola DOSADA. štaće jadni, nemaju posla, sve im izgleda beznadežno, idemo se drogirat da barem izgleda kao da sam zbog nje smećar zadnji.

i takvi ljudi zaslužuju umrijet. jer bi umrli bez obzira na legalnost droge i ostalih opijata.
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 16:30 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11552 : 19. Studeni, 2012., 16:29 »
prestanimo s ovim, niko neće ništa dokazat a samo ćemo se svi naživcirat  :wildboy:

Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11553 : 19. Studeni, 2012., 16:30 »
Kako vi PROTIV ljudi to točno zamišljate? Mislim, kad zamišljate tu hipotetsku situaciju?

Naime, nitko ni u jednom trenutku nije rekao da bi se ta droga dijelila besplatno u PPK-u uz kruh.
Nitko ne spominje free for all tržište gdje ti uzgojiš doma malo KOKE xD pa prodaješ u vrtiću neregulirano od strane ikoga.
Nitko ne govori da ti možeš legalno kupiti KILO KOKAINA. xDDDDDDDDDDD

Regulirana proizvodnja.
Regulirana prodaja.
Regulirana kupnja.

Imaš legalne drogerije koje su, osim što trebaju dozvolu za rad, strogo kontrolirane.
Te trgovine također trebaju biti recimo minimalno 2 kilometra udaljene od škola, vrtića i sličnih ustanova.
U tvoj medicinski karton se unosi svaka kupnja bilo kakve droge. Za teže droge (semantiku ŠTO JESU TEŽE DROGE ostavimo stručnim ljudima  :hiha:) trebaš potvrdu doktora il nešto.
I naravno da ti neće potvrditi da svaki dan možeš kupiti gram tog sranja. Pogledat će povijest tvoje kupnje, upozoriti te na opasnosti i sve te gluposti i eto, možda dobiješ neku potvrdu.

Jedino s tim možeš kupiti drogu. Količina u dogovoru s doktorom, jel.
Naravno, cijene bi bile dosta velike, pogotovo za teže stvari.
Mislim, nije da i sad na ulici heroin košta 20 kuna. Prd.

Lakše droge je lakše nabaviti, ali i dalje je kontrolirano. Ne trebaš ići kod doktora da nabaviš gram trave, ali ti svejedno ide u karton.

Proizvodnja je i dalje ilegalna. Kazneno djelo za teže droge, prekršaj za lakše. Osim ako imaš dozvolu, naravno.
Konzumacija na javnim mjestima (osim možda iznimno za lakše droge mjesta s posebnim dozvolama, tipa oni coffee shopovi u Amsterdamu) je isto ilegalna. Kazneno djelo za teže droge, prekršaj za lakše.
Posjedovanje je legalno/ilegalno. Ovisi o količini.

Ono, štajaznam. Ovo nije sad nešto savršeno i što bi sigurno funkcioniralo, al to sam sad izasrao u pet minuta.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11554 : 19. Studeni, 2012., 16:33 »
Kul dosta ixy.


ali rasprava s majmunom. nezz. frajer koji je svaku nedjelju u crkvi i sluša mantru frajera koji je sve o životu naučio iz knjige stare 2000 godina. nema borbe protiv toga.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11555 : 19. Studeni, 2012., 16:34 »
pa naravno da jesu. ja sam odrastao na način da sam mogao uzet drogu s 15 godina. počet pušit s 12. ali nisam. jer sam dovoljno pametan čak i u tim ludim godinama bio da me ne povuče DRUŠTVO. i nikad me neće.

a ovo što ti kažeš NE ZNAŠ KAKO JE NJIMA ONI SU POČELI DROGU JER IM JE ŽIVOT TEŽAK.


BUHU. to je najobičnije kmečanje nad svojom sudbinom, pa ae idem počet se drogirat kako bi imao opravdanje zato što mi je život loš i nemam novaca i kradem dolare.

EDIT:

kako me nije sram? pa nije me sram. čega bi me trebalo bit sram. ne uzimam drogu. ne pušim. zarađujem i pomažem obitelji kolko mogu. aktivan sam član društva u smislu da ga želim poboljšat, umjesto da sjedim na KAUČU, uzimam ekstasy i kukam kako je zemlja SMEĆE, ona mi NEDA POSAO, SVE JE SMEĆE, BOG I HRVATI!

a tako razmišlja većina droga ljudi. da se nezz, provede neko istraživanje siguran sam da bi kao razlog uzimanja opijata pola ljudi reklo: DRUŠTVO, a pola DOSADA. štaće jadni, nemaju posla, sve im izgleda beznadežno, idemo se drogirat da barem izgleda kao da sam zbog nje smećar zadnji.

i takvi ljudi zaslužuju umrijet. jer bi umrli bez obzira na legalnost droge i ostalih opijata.

to ima smisla ako govoriš o već zrelim ljudima. al što ti misliš, da se svi počnu drogirat sa 40 godina?
većina ih i ne doživi toliko. :hihi:
upravo u najranjivijem razdoblju, pubertet i adolescencija, se najviše eksperimentira. a tad ljudi još nisu izgrađeni do kraja. zato i eksperimentiraju.
i jednostavno je neodgovorno dopustit donošenje takvih odluka tako mladim ljudima. to je moje mišljenje.

URED: ovo je savršeno. tip koji je PROTIV TEŠKIH DROGA je zatucani vjernik. zaključak 10/10
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11556 : 19. Studeni, 2012., 16:41 »
pa nezz, tvoje ustašoidne poruke i tvoj vjera stav koji je dosta jak mi govori da je istina ono što tvrdim.

btw. ixy ti je rekao kako bi se to provelo. ja se slažem i niti jednom nisam rekao da će se to provest u jednom danu, bacit sto tona droge na hrvatske vrtiće i reć JEDITE SVI DROGE!!!1

a što se tiče adolescenata, opet se vraćamo na moju priču koju sam rekao i gore i sto puta prije. i sam sam bio mlad i imao priliku uzet drogu. jesam. nije mi se svidjelo. nema mi smisla. jesam sad težak narkić koji jede bonkase za doručak. nisam.

Citat:
a ovo što ti kažeš NE ZNAŠ KAKO JE NJIMA ONI SU POČELI DROGU JER IM JE ŽIVOT TEŽAK.
BUHU. to je najobičnije kmečanje nad svojom sudbinom, pa ae idem počet se drogirat kako bi imao opravdanje zato što mi je život loš i nemam novaca i kradem dolare.

tu sam ti sve rekao. ljudi koji uzmu drogu zbog lošeg života su baš jadnici. i zaslužuju umrijet. jer im je to samo isprika.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11557 : 19. Studeni, 2012., 16:42 »
stari, drži se dalje od karijere psihijatra XD
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11558 : 19. Studeni, 2012., 16:59 »
bez brige. nemam potrebu bit psihijatar (iako sam skoro to otišao studirat) jer sam shvatio da me boli kurac za ljude koji su:

a) loši, zli
b) niškoristi = narkići
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11559 : 19. Studeni, 2012., 18:24 »
It's estimated that almost one-fourth of the people who try heroin become addicted.

NEDGJE S INTERNETA

Ne da mi se imat ovu raspravu jer moram učit. PRD
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11560 : 19. Studeni, 2012., 18:28 »
ovo još traje  :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11561 : 19. Studeni, 2012., 18:33 »
Ako imaš MILIJUN KUNA il nešto kolko treba za heroin i odlučio si da želiš probati heroin (što nije odluka na razini HEJ DANAS ĆU UZETI KUKURUZNI KRUH A NE BIJELI), onda te neće spriječiti nelegalnost heroina.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11562 : 19. Studeni, 2012., 18:44 »
jer sam dovoljno pametan čak i u tim ludim godinama bio da me ne povuče DRUŠTVO. i nikad me neće.
Jel zaista mislis da je sve ovo tako jednostavno?

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11563 : 19. Studeni, 2012., 19:18 »
ovo još traje  :ave:

realno, najbolja rasprava posljednjih godinu dana il nešto.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11564 : 19. Studeni, 2012., 19:27 »
nitko se nije sjetio da alkohol ustvari nije zakonski dostupan maloljetnicima, al dobro.

također zvonimire, neće ti ništa bit od kokaina jednom. niti od heroina čak. ne želim bit droga čovjek i nije da znam iz prve ruke, al ljudi se godinama drogiraju BAŠ HEROINOM i ne budu ovisni. s dosta vremena između uzimanje etc. npr rokneš se svaka 3 mjeseca heroinom, neš bit fizički ovisan.


također vanja, kapitlizam pravi želi da se droga legalizira. opls vidi video, i svi ostali.
Milton Friedman - Why Drugs Should Be Legalized

edit
isuse opet gledam ovaj video nezz nemoguće da te fraer ne uvjeri, najbolji je :hiha:

Karlo linka Miltona Friedmana. :ave: Imaš rispekt do kraja života bez obzira što si dušbeg i što me vrijeđaš, podjebavaš i ne voliš. Ja eto, recimo, obožavam Miltona Friedmana.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9