HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869538 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11925 : 20. Veljača, 2013., 17:53 »
jesi se ti jučer doselio u hrvatsku ili nešto

ili jedi govna koja ti serviraju i šuti, jer, ne znam, imaš pametnijeg posla (švercaj se ako si toliko HIP xDD)

ili poduzmi nešto, aktiviraj se. organiziraj prosvjed. argumentiraj. dokaži...

ovako si isti ko babe koje slušam svaki put kad idem kupiti pokaznu


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11926 : 20. Veljača, 2013., 18:11 »
derp

nije isto. ovo je javni prijevoz. U GRADU. što ja tu imam plaćat 120 kuna mjesečno.
mislim, zar nikom nije sumnjivo kako se povećalo s 30 kuna godišnje na toliko?
očito je, malo su si krali iz proračuna, doveli se u govna. pa ono, idemo malo sad građane opeljušit da nas izbave.
od mene neće ni lipe dobit. a naivci neka se guze.

 =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11927 : 20. Veljača, 2013., 18:12 »
Jer 30 kuna je racionalna ekonomska cijena prijevoza 365 dana godišnje. Jesi ti mentol? (jesi)

Studentski pokaz unutar splita je isto oko 100 kuna. Prd-
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11928 : 20. Veljača, 2013., 18:17 »
ha, neznam koliko je racionalna. ali takva je bila, pa je očito valjala tad.

/

da, bravo. da dokažem, to ima smisla.
i logika. da trpim ili da organiziram prosvjed. kritiziranje kao treća opcija ne postoji. odlično.

i napisa sam samo tu da me iznervira taj bezobrazluk. ta mogućnost da povisiš cijenu koliko god želiš jer si jedini javni prijevoz u gradu. užasno govnarski.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11929 : 20. Veljača, 2013., 18:23 »
Puno je jebote :wildboy:

Doduse i u Rijeci je ista stvar za buseve. Skupi su ti opci pokazi za popizdit.

Da, al Rijeka je mrljavo smeće od grada:mrs:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11930 : 20. Veljača, 2013., 18:24 »
socijalna mjesečna karta isto iznosi 120kn btw

jedino jedan javni prijevoz i može bit. Mogu li bit 2 različite pošte u jednom gradu?! :hiha2:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11931 : 20. Veljača, 2013., 18:26 »
Mogu busevi biti i privatni, kod nas ih ima dosta.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11932 : 20. Veljača, 2013., 18:28 »
pa kažem, ako si jedini javni prijevoz u gradu. neznam. nećeš onda povećavat cijenu tipa za 26 PUTA koliko su ovi povećali. :wildboy:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11933 : 20. Veljača, 2013., 18:28 »
ha, neznam koliko je racionalna. ali takva je bila, pa je očito valjala tad.


Ili možda nije valjala tad?  Možda su i tad poslovali s dugovima, ali eto, sad više nije baš moguće tako poslovati? Ili je možda došla kriza? xDDDDDDDDDDDDDDDD


BUREK JE NEKAD BIO 7 KUNA KOJI KURAC JE SAD 10 BEZOBRAZLUK JA ĆU UKRASTI TAJ BUREK NAIVČINE NEK SE NAGUZE


Ti si mrtvi retaj.
Nije baš da nemaju troškove. Ako ne možeš zamisliti troškove goriva, održavanja vozila, održavanja infrastrukture, plaća svih službenika i još tisuću stvari i ne možeš zamisliti da, ŠOKANTNO, te troškove nije moguće pokriti ako staviš godišnju kartu po cijeni od 30 kuna, onda ne znam što da ti kažem.


Koji bi kreten davao 360 kuna mjesečno za to?
Onaj kreten koji želi nekako doći na posao, a ne želi plaćati auto.
ISUSE KAKO SAM LJUT AUTO KOŠTA VIŠE OD 360 KUNA MJESEČNO KOJI KURAC KOJI BEZOBRAZLUK KOJI KURAC GNJEV ME ISPUNJAVA

Vrati se na koncert Živog blata pls.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11934 : 20. Veljača, 2013., 18:30 »
teška vremena,,

i ono, iksi je rekao ono što sam ja htio reći u jednoj rečenici  prije :hiha:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11935 : 20. Veljača, 2013., 18:32 »
sa 7 na 10 kuna =/= 30 na cca 1000 kuna godišnje

uostalom, ko da se ja jedini bunim.  :piva:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11936 : 20. Veljača, 2013., 18:33 »
pa kažem, ako si jedini javni prijevoz u gradu. neznam. nećeš onda povećavat cijenu tipa za 26 PUTA koliko su ovi povećali. :wildboy:

A, realno, Zagreb je imao najjeftiniji prijevoz ikad, i hrpa love se gubi u tom sektoru jer se loše odrađuje posao.

Taj potez gdje su spustili na 30 kn godišnje je isto bio jadan, i slažem se da ovo povecanje nije bilo  bas potrebno (zapravo ni tako astronomsko spuštanje nije bilo potrebno), ali kad krivi ljudi rade sve to.

Na kracim relacijama nisam nikad placao karte (kao i 95% ljudi koje znam), dok na duže uzmeš taxi i gg, to bi i tebi predložio.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11937 : 20. Veljača, 2013., 18:34 »
sa 7 na 10 kuna =/= 30 na cca 1000 kuna godišnje

uostalom, ko da se ja jedini bunim.  :piva:


Jebiga sad, protiv ovakve argumentacije stvarno ne mogu. :hiha2:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11938 : 20. Veljača, 2013., 18:39 »
Vrati se na koncert Živog blata pls.

XD

@presveti

Kužim tvoj rejđ, ali ŠTO TI IMAŠ NJIMA plaćati 120 kn mjesečno. Kakvo je to razmišljanje. Ti bi besplatan prijevoz? Ili za 20 kn mjesečno, ne kužim. 120 kn mjesečno je 12 vožnji, to potrošiš u 3-4 dana realno, ostalo je free.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11939 : 20. Veljača, 2013., 18:45 »
Ako si student, onda je 120 kn

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9