HCL.HR

Vasa Muzika(pjesme ili bilo sta vezano uz glazbu kreirano od vas samih)

  • 13 Odgovora
  • 1498 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
U ovoj temi mozete objavljivat vase pjesme, skladanja, recitiranja(poput repanja) i bilo sta drugo vezano uz glazbu.Takoder komentirat neciju glazbu reci sta valja, ili nevalja je sasvim dozvoljeno i dapace, pozeljno.
Da probijem led, a i posto sam otvorio ovu temu, bio bi red, ja cu objavit prvi.:thumbs:

Znaci radi se o mojoj muzici, ja san napravio u cjelosti, pa ako nekoga zanima nek poslusa.Ima tu jos dosta za radit i trudit se al eto otprilike da cujete kako zvuci Baki style.Hvala na slusanju i razumjevanju pozdrav.:piva:

https://soundcloud.com/dj-mozzzart/its-goin-again
« Zadnja izmjena: 01. Kolovoz, 2015., 17:27 bartul_9 »

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Oho! Glazbenici unite :mrgreen:

Pošto je previše snimaka pa ne želim spamat topic - bejzikli sve na ovom channelu (coveri doduše). Imao sam channel na soundclicku, al kako sam prodao neke svoje stvari frajeru na Havajima za neku firmu koja se bavi izradom promotivnih videa (radilo se o klavirskim instrumentalima), maknuo sam sve zbog nekih semi-prava koja je lik dobio na te stvari.

Ostao je jedan dio jedne stvari na ovom linku.
« Zadnja izmjena: 01. Kolovoz, 2015., 18:16 Skipp »

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
bartul, kako praviš ovo?

jel ima neki free program? Imam hrpu vremena, mogo bi se malo zajebavat s tim.

ja imam par svojih lineova na gitari koji mi dosta dobro zvuče moram priznat, al ne mogu to snimit na pc a da ne zvuči ko smeće.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Ja koristin fl studio najjednostavniji i najbolji program.Ima hrpu stvari mixeta, mixera i ko zna cega jos, ja iskreno neznan jos za sta 70 posto stvari sluzi, a koristin ga vec 2,3 godine sigurno.Imas jos za skinit sa interneta besplatno pakete sa miljon udaraljki, bassova, bubnjeva razno raznih, pa klavijatura, gitara, saksofona, ovoga, onoga, stvarno nema cega nema.
Na you tubeu san pogleda par videa od po sat vrimena di ti objasnu kako pocet radit, neke osnove to olaksa posao puno, nezz kako bi bez toga ista zna.Al ima jos miljon videa za pogledat da naucim ovih ostalih 70 posto stvari al mi se neda nikako.Bas imas slobodne ruke mozes od bilo kojeg zvuka napravit sta oces, program je bombaa..A i pregledan je i lagan kad svatis nesto i naucis lako ces se snac, stvarno su se potrudili da bude sve pregledno.
Eto pokusaj skinit fl studio pa malo prckaj po njemu trazi, radi, ako imas volje svidice ti se garantirano.:thumbs:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
nije free, al nvm demo ću skinut pa ću provjerit malo :hiha:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Nije al isplati se uzet ga..Provaj pa javi kakav si dojam dobio...:thumbs:

Jednog dana mi je pravo bilo dosadno pa sam pisao neki tekst pa mi recite sta mislite o tome

Pola 5 popodne tek poceo mi dan
kad god legnem nikako da se naspavam
bez 3 buksne dnevno ne mogu nista
zato pusim jednu dok mi se kuha viršla
kao bob marley uvjek sam high
I belive i can fly puši ceo kraj
od ovog skanka ce mi biti baj baj
prilazit cu curama i govoriti daj
da te vidim golu u svome bazenu
gdje mi se raja dnevno bode u venu
ali moraš znbati nešto o meni
ja sam komunistički tip
ispred kuće od zlata imam Titov kip.

:piva::piva::piva:
Ja volim Sarmu :P

Totalno Ajs Nigrutin tekst.

Totalno Ajs Nigrutin tekst.

a šta cu kad cijeli zivot njega slusam. Ima neki utjecaj valjda to na mene
Ja volim Sarmu :P

Primjeti se :hiha:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
wow,,,,nisam ni vidija ovu temu....he

taman sam dovršija jednu ratnu epsku,,,,jako sam sretan
ovo je po utjecaju neki miks thompsona, vangelisa i megadetha :hihi:

! No longer available

final fight - last soldiers standing
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
NIGHT LIFE: Bats, fireflies and other mystical creatures

! No longer available
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

sajo

  • **
  • 417
je li ima metal muzičara na forumu? neko sa bendom, neki solo projekti, bilo šta?
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9