HCL.HR

Dualshock 4 na PC-u?

  • 17 Odgovora
  • 7882 Hitova
Dualshock 4 na PC-u?
« : 12. Svibanj, 2018., 00:20 »
Pozdrav, posto sam igrac Fifa serijala, trenutno imam neki gamepad koji i nije toliko dobar i odlucio sam se na promjenu. Zanima me da li postoji mogucnost spajanja Dualshock 4 kontrolera sa PC-om, i da li ima neki program za spajanje ako je moguce, ili treba neki dodatak jos kupiti. Hvala unaprijed.

Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #1 : 12. Svibanj, 2018., 17:57 »
Naravno da mozes , probo ja , radi bez beda . Jesi na originu isto ti? Jel zelis odigrat koju zajedno? :D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #2 : 12. Svibanj, 2018., 18:54 »
DS4Windows, ali u nekim igrama po defaultu radi i bez njega.

Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #3 : 12. Svibanj, 2018., 22:37 »
Naravno da mozes , probo ja , radi bez beda . Jesi na originu isto ti? Jel zelis odigrat koju zajedno? :D

da naravno na orginu, Nedac96 add me, pa kad ugrabim vremena mozemo baciti online :D

Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #4 : 12. Svibanj, 2018., 23:24 »
DS4Windows, ali u nekim igrama po defaultu radi i bez njega.

Hvalaa puno prijatelju, de mi jos samo reci hocul moci sa njim npr braniti penale na fifi posto mi trenutno na ovom ne radi analog ne mogu se bacati nikako i poteze raditi npr, a x360ce mi nece cim ga instaliram fifa koci :(

Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #5 : 14. Svibanj, 2018., 17:14 »
Super , evo dodo sam te :D U vezi kontrolera naravno da ces moc branit penale . Ako ti radi kontroler normalno kako treba i ako je ispravan i nije pokvaren mozes radit ama baš sve sta si mogo i prije sa starim kontrolerom i sta mozes sa tipkovnicom isto .

Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #6 : 14. Svibanj, 2018., 22:48 »
Što se tiče DS4 kontrolera prvo uđi u FIFA-u, pa onda uključi gamepad.Meni tako radi.Kod svih igrica možeš normalno da ga uključiš i pre nego što uđeš u igru, ali u FIFA-i mora ovako.Inače koristim DS4Windows program.
« Zadnja izmjena: 16. Svibanj, 2018., 00:46 VEK1NG »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #7 : 15. Svibanj, 2018., 06:56 »
Što se tiče DS4 kontrolera prvo uđi u FIFA-u, pa onda uključi džojstik.Meni tako radi.Kod svih igrica možeš normalno da ga uključiš i pre nego što uđeš u igru, ali u FIFA-i mora ovako.Inače koristim DS4Windows program.
Džojstik sigurno nisi nikada niti koristio, a kamo li igrao FIFU s njim. Dakle PS4 kao i sve moderne konzole imaju gamepad.
Joystick:

Gamepad:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #8 : 15. Svibanj, 2018., 14:12 »
Samo sam te cekao.  :hihi: :loludara:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #9 : 15. Svibanj, 2018., 20:50 »
Može se itekako , samo bih ga ja radije utopio pa uzeo nešto jeftinije :D
Imam obični MS-ov plaćen 75kn radi već petu godinu zaredom i istog je oblika ko PS controller.

Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #10 : 15. Svibanj, 2018., 21:37 »
Može se itekako , samo bih ga ja radije utopio pa uzeo nešto jeftinije :D
Imam obični MS-ov plaćen 75kn radi već petu godinu zaredom i istog je oblika ko PS controller.

imam i ja trenutno bezicni gamepad, ali kada instaliram x360 ce emulator kako bi mi radio desni analog fifa mi koci, i igram fifu sve vrijeme bez toga, pa mi je najvise radi toga dosadio, jer zelim da mogu raditi poteze i braniti penale a ne samo u mjestu stajati..

Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #11 : 01. Kolovoz, 2018., 21:45 »
Naravno da je moguće spojiti, sve šta ti je potrebno je usb kabel koji dobiješ uz kontroler i trebaš ga povezati sa računalom i sve bih ti trebalo raditi ispravno...ukoliko želiš putem Wi-Fi-a imaš par videa na YouTube oko toga pa pogledaj.
"Ako možeš sanjati možeš i ostvariti"

Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #12 : 14. Rujan, 2018., 17:27 »
pozdrav, da ne bih otvarao novu temu, postavit cu pitanje ovdje. Po vama koji je bolji gamepad od ova dva Logitech gamepad F310 i Logitech wireless gamepad F710 Orient. I vase misljenje da li je ovo dobar gamepad za gaming, pretezno Fifu serijal igram. Lp

Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #13 : 11. Rujan, 2019., 21:12 »
Preporuka za kupovinu novog gamepada za PC, sta mi vi predlazete, gledam xbox ali mi se ne svidja raspored tj gdje strelice stoje  pa mislim da bi se tesko navikao, a sa analogom i nisam nesto dobar, pa ima li neki koji bi Vi predlozili?

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #14 : 12. Rujan, 2019., 12:08 »
Preporuka za kupovinu novog gamepada za PC, sta mi vi predlazete, gledam xbox ali mi se ne svidja raspored tj gdje strelice stoje  pa mislim da bi se tesko navikao, a sa analogom i nisam nesto dobar, pa ima li neki koji bi Vi predlozili?

ja sam isto tako bio skeptičan ali ti mogu rec da je puno lakše igrati na analog nego na strelice (doduše ja sam samo igrao fifu i malo nešto wwe) mene osobno odmah zabole zglobovi i jagodice na prstima od strelica a na analogu mogu danima derati..... i  naravno preporuka xbox wirless
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9