HCL.HR

Dualshock 4 na PC-u?

  • 17 Odgovora
  • 7884 Hitova
Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #15 : 12. Rujan, 2019., 17:43 »
Preporuka za kupovinu novog gamepada za PC, sta mi vi predlazete, gledam xbox ali mi se ne svidja raspored tj gdje strelice stoje  pa mislim da bi se tesko navikao, a sa analogom i nisam nesto dobar, pa ima li neki koji bi Vi predlozili?

ja sam isto tako bio skeptičan ali ti mogu rec da je puno lakše igrati na analog nego na strelice (doduše ja sam samo igrao fifu i malo nešto wwe) mene osobno odmah zabole zglobovi i jagodice na prstima od strelica a na analogu mogu danima derati..... i  naravno preporuka xbox wirless

i ja samo igram Fifu, i ponekad košarku, ali me strah sam taj raspored i navikavanje... a xbox pdp wired controler? malo jeftiniji ali nije wirless

Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #16 : 12. Rujan, 2019., 23:55 »
cijena xbox one controlera bez usb adaptera 50e, sa usb adapterom 65e, e sad koji kupiti? da li se moze spojiti na PC bez adaptera tj samo da se spoji preko bluetootha na racunaru i gamepad-u, ili mora biti i adapter???

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Dualshock 4 na PC-u?
« Odgovori #17 : 13. Rujan, 2019., 13:54 »
Preporuka za kupovinu novog gamepada za PC, sta mi vi predlazete, gledam xbox ali mi se ne svidja raspored tj gdje strelice stoje  pa mislim da bi se tesko navikao, a sa analogom i nisam nesto dobar, pa ima li neki koji bi Vi predlozili?

ja sam isto tako bio skeptičan ali ti mogu rec da je puno lakše igrati na analog nego na strelice (doduše ja sam samo igrao fifu i malo nešto wwe) mene osobno odmah zabole zglobovi i jagodice na prstima od strelica a na analogu mogu danima derati..... i  naravno preporuka xbox wirless

i ja samo igram Fifu, i ponekad košarku, ali me strah sam taj raspored i navikavanje... a xbox pdp wired controler? malo jeftiniji ali nije wirless

ma normalno ce ti biti igrati barem je meni tako bilo... a sad sto se tice adaptera neznam ja sam imo žičani i nakon godinu dvije mi se žica negdije pokidala i stalno radila spoj pa zato preporucam bežični al evo probaj procunjati još taj adapter
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9