HCL.HR

Castle Story - Rasprava

  • 3 Odgovora
  • 2140 Hitova
*

UltimateXioni

  • *
  • 51
  • Click, BOOM! ︻デ═一
    • YouTube Kanal
Castle Story - Rasprava
« : 31. Srpanj, 2012., 14:55 »


Castle Story je kreativna voxel-based strategija igra u kojoj možete izgraditi dvorce, ciglu po ciglu u isto vrijeme koristeći vojsku malih likova zvanih Bricktrons.

Vaš cilj će biti da istraži veliki krajolik pun tajni i opasnosti, i obraniti svoj dvorac od nasrtajima neprijateljskih bića i eventualno drugih igrača.

Svijet Castle Storya se odvija na zrakoplovnim otocima, visoko iznad beskrajnog oceana. Otoci su izgrađeni od voxelsa, kocke napravljene od različitih elemenata, što znači da je mogu iskopati, izboriti i izgraditi sve što možete zamisliti u krajoliku. Kopanje podzemna prikupiti sredstva, slaganje cigle na vrhu svake druge izgraditi zid ili čak tunela kroz planine, pa čak i nužno da bi se Bricktrons sigurno.

Pažljivo projektiranje svoj dvorac, ne samo da zahtijeva kreativnost i maštu, ali zahvaljujući AI pathfinding i fizike simulacijama, dvorac priča ima slojeve strategije i dubinu na vrhu inače slobodnog oblika sandbox iskustva.


Castle Story izaći će za Windows i Mac (uz moguću potporu Linuxa, jednom kada Unity 4 izađe).

  • Izgradite bilo koje strukture koje možete zamisliti! Uz korištenje 2x1 blokova, stvorite strukture koje su ne samo dobr izgledaju, nego su i funkcionalne. Vaši Bricktrons trebaju biti u mogućnosti upravljati vašim dvorcem i zadržati čudovišta van!
  • Fizika! Pogledajte kako se toranj raspada na zemlju realno kada ga njezini temelji više ne podržavaju. Cijeli svijet pokorava zakonima fizike, što znači da morate izgraditi vaš dvorac pametno tako može izdržati od napada projektila i eksploziva.
  • Sandbox! Graditi veliku izvaljenu tvrđavu, jedan neprobojni bunker ili mrežu podzemnih tunela. Izbor je na vama. Castle Story nagrađuje maštu i genijalnost.
  • Strategija! Vodite svoje Bricktronsa dok grade svoj dvorac ciglu po ciglu. Upravljajte način rada, prikupljena sredstva i mjesta koje istražuju. Koristite svoje resurse za izgradnju oružja i oklopa za vaše Bricktronse i svih vrsta nadogradnje za svoj dvorac.
  • Borba! Koristite štitove, lukove, mačeviđe i još puno toga! Vaši Bricktron može se braniti protiv neprijateljskih bića koja nastanjuju svijet Castle Story. Vodi svoje Bricktronse kroz teške borbe i koristi svoj dvorac da stekneš prednost. Možete čak i izgraditi katapulte za uništavanje svojih neprijatelja!
  • Magija! Svijet Castle Story je prožet sa svim vrstama magije. Otkrijte resurse s čarobnom aurom i nauči ih miješati da bi stvorio učinke. Istražite čudna mjesta i nađi tajanstvene artefakate ostavljene od strane nepoznatih civilizacija.



Mi smo radili na Castle Story u našem slobodnom vremenu otkako smo diplomirali studij dizajna igara prije dvije godine. Mi smo objavili video demo o našoj igri na YouTube u siječnju prošle godine i dobio je poplavu dobrih komentara i nevjerojatan prijam na internetu. Stoga smo odlučili zatvoriti svoj ​​posao i raditi na igri s punim radnim vremenom.


Do nedavno smo radili jako na stvaranju engina za igru. Dok je većina onoga što je u traileru i demo videu trenutno postoji, ona mora biti rafinirana i organizira u jednu cjelinu. Drugim riječima, imamo prototip, ali želimo pretvoriti to u cjelovitu igru.
« Zadnja izmjena: 31. Srpanj, 2012., 22:19 XioniX »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Castle Story - Rasprava
« Odgovori #1 : 31. Srpanj, 2012., 16:07 »
google translate...

inače, pari mi zanimljiv koncept jer me pomalo podsjeća na Dungeon Keeper 2, ali radije bi vidio DK nastavak nego ovo.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Castle Story - Rasprava
« Odgovori #2 : 31. Srpanj, 2012., 21:11 »
Izgleda mi interesantno.


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Castle Story - Rasprava
« Odgovori #3 : 31. Srpanj, 2012., 21:59 »
Baš mi je žao što nemam novaca trenutno da uplatim za Kickstarter jer mi je koncept podosta zanimljiv.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9