HCL.HR

Da li se pc-igre mogu igrati ispod minimum zahtijeva?

  • 8 Odgovora
  • 4544 Hitova
Da li se pc-igre mogu igrati ispod minimum zahtijeva?
« : 19. Ožujak, 2013., 16:17 »
Pozz htijeo bi jedno pitanje postaviti u vezi PC IGRI,da li se mogu igrati igre ispod minimum zahtijeva,što se naravno podrazumijeva da se smanji rezolucija i ode sve na loww,htijeo bi vaše stručno mišljenje u vezi ovoga ,da li igra ulogu rezolucija  kada se smanji ili je približno isto ,pitam iz jednog razloga a to je jer sam sebi skino igru- Tom.Clancys.Splinter.Cell.Conviction,i odem na GAME-DEBATE i tu mi kaže da grafička ne odgovara ,odem na stranicu  CAN YOU RUN IT ,i na toj stranici mi kaže da na minimum odgovara grafička na spram stranice GAME -DEBATE ,isti je slučaj kod procesora na CAN YOU RUN IT ne odgovara ,a na Game Debate odgovara pa sam za to htijeo postaviti pitanje da li se igre mogu igrati ispod minimuma ali da se podesi rezolucija i da se ode sve na loww  konfiguracija PC - PROCESOR-DUAL-CORE-2,60 GHZ RAM MEMORIJA -2 GIGE DDR2 800 MHZ ,I GRAFIČKA KARTICA ATI RADEON HD 4550 vaša pomoć bi mi dobro došla hvala unaprijed..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Da li se pc-igre mogu igrati ispod minimum zahtijeva?
« Odgovori #1 : 19. Ožujak, 2013., 16:22 »
Zna se desiti da miniminum zahtjevi zapravo i ne odgovaraju kako su napisani na papiru često iz slučajeva što nisu baš testirani na svim konfiguracijama, pa onda nekada se može dogoditi da igra zapravo radi na nekakvim minimum detaljima iako nije tako naznačeno u takvom dokumentu.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Da li se pc-igre mogu igrati ispod minimum zahtijeva?
« Odgovori #2 : 19. Ožujak, 2013., 18:53 »
Po mom dosadašnjem iskustvu, u većini slučajeva može.
Jedino što (koliko ja znam) ne može- jeste različit operativni sistem, i možda još poneka tehnička sitnica koju igra zahtjeva i bez koje neće uopšte da se pokrene. (Sjećam se da sam jednom morao mjenjati grafičku zbog 3.0 shadera.)

Btw, SC: Conviction sam ja igrao bez problema da sličnom kompu- tako da ne vidim problem zašto ti ne bi to mogao igrati sa tim što si napisao.
Kod mene je tada bilo: AMD X2-2,7Mhz, 2GB DDR2 rama i grafička HD 4650.
A pokretao sam i GTA4 i AC3, Crysis 2 itd.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Da li se pc-igre mogu igrati ispod minimum zahtijeva?
« Odgovori #3 : 19. Ožujak, 2013., 21:02 »
@metalni

isto mijenjao zbog shadera+ista konfiguracija tada,eno je kod frenda pokrece sve zivo osim Cry 3 ;))

Odg: Da li se pc-igre mogu igrati ispod minimum zahtijeva?
« Odgovori #4 : 19. Ožujak, 2013., 21:19 »
Svakako! Kupio sam bio komp prije 2 godine i otisao sam na GameDebate da vidim jel mogu pokrenuti Black Ops i pisalo je da ne mogu, ali sam ga instalirao svejedno i radio je na ultra postavkama, a danas igram BO2, FarCry 3, Hitman Absolution, ACIII na high postavkama i Crysis 3 na medium-high :) nista nije bilo nadogradivano!
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


Odg: Da li se pc-igre mogu igrati ispod minimum zahtijeva?
« Odgovori #5 : 24. Ožujak, 2013., 18:35 »
Moj stari komp koji je imao 1GB SDRAM, Athlon 64 2ghz , ati radeon 9600pro je pokretako i Oblivion i COD 4 i TDU sve na low-medioum postavkama na res od 800x600 do 1024x768 (zavisi do igre), a GD i CYRI su govorili da nemogu pkrenuti uopće
"Alcohol is not a problem it is a solution to a problem, unfortunately it is not a very good solution." - Randy Blythe

Odg: Da li se pc-igre mogu igrati ispod minimum zahtijeva?
« Odgovori #6 : 20. Travanj, 2013., 11:32 »
Naravno da se može igrati tako. Većina igara koje igram također su ispod minimum zahtjeva i igre mi uopce ne štekaju. Evo primjera:
Far Cry 3, Call of duty Modern Warfare 3 itd...

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Da li se pc-igre mogu igrati ispod minimum zahtijeva?
« Odgovori #7 : 20. Svibanj, 2013., 19:19 »
Moguće, meni npr. pada na pamet resident evil 5 (min je neki dual-core)- a ja ga sa igrao sa single core athlonom 3500+ igrao na med-high 1440-900 rezoluciji.
Al po meni su čak i češći slučajevi kad i službeni minimum nije dovoljan (npr. ruske igre tipa stalker) i brojne druge loše optimizirane igre.
Opet ako se igra pati (low fps, reza, detalji)- pitanje je dali ima smisla igrati u takvoj agoniji....

i btw. - zaobiđite game-debate- tamo debelo pretjeruju- definitivno najlošija stranica za takve stvari

*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
Odg: Da li se pc-igre mogu igrati ispod minimum zahtijeva?
« Odgovori #8 : 20. Svibanj, 2013., 20:26 »
Druže naigrao sam se igara na E1200 i nekakvom ati karticom. Nije ispunjavala ni za minimuma u igrama ali ih je tjerala bez problema. Par prijatelja su imali problema sa igrom i ako imaju konfu i pol a ja je igram bez problema. Mislim da je to od slučaja do slučaja.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9