HCL.HR

Mark of the Ninja

  • 15 Odgovora
  • 6278 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Mark of the Ninja
« : 21. Listopad, 2012., 22:51 »
Fantastičan akcijski i stealth side-scroller koji dolazi na PC i X360 platformi.
Igra koja slovi kao jedna od najzabavnijih ove godine. Pravo osvježenje koje nesmijete propustiti.




Igra me oduševila u dizajnu, gameplayu i u svojoj zabavnosti, pravo malo remek dijelo. Svakako preporuka svima koji vole ovakav tip igara te oni koji na bilo koji način vole stealth ovo nebi smijeli zaobići. Prvo što me osvojilo u igri su intuitivne kontrole koje u potpunosti zadovoljavaju cijelokupno gameplay iskustvo, cijelokupna prezentacija mi je pun pogodak i pravo osvježenje od već "dosadnih" žanrova.

Mark of the Ninja recenzija | HCL.hr

« Zadnja izmjena: 21. Listopad, 2012., 22:54 Cole »

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #1 : 22. Listopad, 2012., 14:33 »
Igra rula. Baš je osvježenje.   :clap:

Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #2 : 23. Listopad, 2012., 17:47 »
Ova igra opusta...Dobra je za nervozu :D

*

gamerexq

  • n00b
  • 2
Mark of the Ninja - PC!
« Odgovori #3 : 05. Studeni, 2012., 13:54 »
Razlog, zbog kojeg je ova igra ( barem meni lično ) više nego dobra, jeste sami ti elementi koje sadrži, te stealthy misije koje morate izvršavati, pa igra samimi time podsjeća na Dishonored. Većina vas je probalo Dishonored, također stealth igra, no međutim razlika ove dvije igre jeste što je Mark of the Ninja 2D igra. Iako kao 2D igra, ona posjeduje sve ove elemente, sakrivanja ubijenih, sakrivanja od vojnika, te mnogih psina koje naiđu, izbjegavanje svjetlosti, izbjegavanje uključivanje alarma i slično, te po tim elementima podsjeća na Dishonored, te ako vam se Dishonored dopao, ova igra će vam se također zasigurno svidjeti.

Gameplay možete pogledati ovdje :

Mark of the Ninja - First Mission!

Watch in 720p!

Također, rate, comment, sub. =)
« Zadnja izmjena: 05. Studeni, 2012., 14:11 gamerexq »

Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #4 : 10. Prosinac, 2013., 00:53 »
Malo bumpam :)

Taman negdje pred kraj igre sam. Oduševljen. Odličan stealth, sami gameplay elementi, zvuk, kombinacije gadgeta. Stvarno malo remek djelo, jako dobra igra.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #5 : 10. Prosinac, 2013., 14:23 »
Rula sve jako da, al možda najviše činjenica da se svaki nivo može proć bez korištenja ikakvih pomagala i ubijanja, čisto šuljanjem. Pogotovo kad se igra sa "Path of the Silence" oblekom. Ta konstantna igra svjetala i zvukova je ono što zapravo najviše krasi ovu igru.

Odigrao par nivoa ponovno, čisto da iskombiniram sve te outfite sa raznoraznim gadetima (pošto sam skoro uvijek koristio "noise maker" i "spike mine") i skupim one scrollove i šta mi je već ostalo. I baš je osjetna razlika kad se igra sa nekom drugom kombinacijom opreme, potpuno drukčji tok misli.

Uzimam Special Edition DLC kad dođe na red u sklopu holiday rasprodaje, pa na new game+ sa još levela i pomagala

9/10

ownam vas na leaderboardsima sve :))

Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #6 : 10. Prosinac, 2013., 14:48 »
a jebali te leaderbordsi i achievementi kaj imaš od toga osim osobnog zadovoljstva ? :hihi:

Najviše prolazio sa Nightmare oblekom, izazovna je jer mozes furat manje opreme a zapravo najzabavnije mi ih je terorizirat pa da se sami pobiju il padnu s krova.
Dobro si rekao, baš to konstantna promjena svjetla i mraka i prilagođavanje istom, utjecaj zvukova itd
 
igra je porazila sve "FPS vrh grafike" stealth bazirane igre, dajem 8.5 samo zato jer je mrvicu prekratka
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #7 : 10. Prosinac, 2013., 14:58 »
Mislim da je to jedina igra gdje sam skupio sve achievemente jer čak ono skupljanje scrollova predstavlja svojevrsni izazov. Rula igra neizmjerno mnogo, meni jedan od najdražih naslova uopće.
The greatest teacher, failure is.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #8 : 10. Prosinac, 2013., 15:11 »
probajte i gunpoint ako vam se ovo sviđa

inače 10/10, drugi put prelazim


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #9 : 10. Prosinac, 2013., 15:42 »
a jebali te leaderbordsi i achievementi kaj imaš od toga osim osobnog zadovoljstva ? :hihi:

pa ono, osobno zadovoljstvo :mrgreen:

U ovakvom tipu igre, ajmo reć platformerskom (Trine, Shank, Meat Boy...) em ima smisla to skupljat za bodove, em je satisfakcija još veća kad se nešto pređe/skupi jer se treba dobrano pomučit za dobivanje tih nekih bonusa

Gledam Gunpoint sad na yt, savršeno je <3 neznam kak nisam to vidio još

Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #10 : 15. Prosinac, 2013., 15:05 »
Povlačim ono da je malo prekratka jer sam zabrijao da sam na zadnjem nivou a očito nisam bio. Odlična igra, 9/10
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #11 : 02. Siječanj, 2014., 23:01 »
Mene je sram, ali je nisam završio.
Stao pred kraj i prestao je igrat, ali dovoljno da sam je odrecenzirao, glupi čole.
Mogao bi ponovit, nakon što pređem 11 igara koje imam pred sobom.

:hiha2:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #12 : 02. Siječanj, 2014., 23:35 »
Šteta ne vidjeti kraj.
Ja ću u treće repriziranje kada nadogradim igru s onim Special Edition DLC-om.
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #13 : 03. Siječanj, 2014., 11:28 »
Ja sam tri puta stajao nakon prvog levela :wildboy:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Mark of the Ninja
« Odgovori #14 : 03. Siječanj, 2014., 11:50 »
Najbolje stealth iskustvo unutrag x godina.

Sent from my ST26i using Tapatalk

The greatest teacher, failure is.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9