HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466424 Hitova
*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #705 : 24. Svibanj, 2015., 11:27 »
Moj jedini problem s kontrolama je što su nekako "trome", nezz, teško mi je to opisati.
Al' da su "katastrofa", to jednostavno nije činjenica. Slažem s ovime što kaže Worthaur, na Playstationu 4 normalno funkcioniraju. Ono što ne radi baš najbolje su hitboxovi, al' na tome se još može poraditi.
I framerate dropovi, to je prva stvar koju moraju srediti.

Glede "open-worlda", slažem se s ovime što doktor1 objašnjava, igra je od početka najavljivana kao "multi-region" open world. Sam Velen koji se može proći bez ikakvih učitavanja, valjda je duplo veći od Skyrimove mape. Za mene to ulazi u definiciju open-worlda, s time da kvaliteta questova jednog Wild Hunta miljama šiša nepotrebno hvalisani Skyrim. Bethesda će se trebati prokleto namučiti da dostignu standarde koje su sada postavili Poljaci.
« Zadnja izmjena: 24. Svibanj, 2015., 11:33 Deadwalker »
The greatest teacher, failure is.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #706 : 24. Svibanj, 2015., 12:04 »
To volim čut. Jer kad otvorim world map, onaj na kojem vidiš regije, izgledaju iste veličine, barem Velen i White Orchard. Drago mi je da se to ne prenosi u igru.

EDIT: a kontrole i borba, X1 nema problema sa framedropovima, barem meni i nisu mi smetali hitboxovi, ali stojim kod toga što sam rekao za kontrole. Jednostavno nedovoljno precizno. Baš ću danas ustvar ako budem igrao uletjeti u neku bezveze borbu i pokušavati otkazati udarce i naučiti kako roll funkcinora da vidim može li se nekako naviknuti na to.
« Zadnja izmjena: 24. Svibanj, 2015., 12:52 Freddy »

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #707 : 24. Svibanj, 2015., 15:04 »
To volim čut. Jer kad otvorim world map, onaj na kojem vidiš regije, izgledaju iste veličine, barem Velen i White Orchard. Drago mi je da se to ne prenosi u igru.

EDIT: a kontrole i borba, X1 nema problema sa framedropovima, barem meni i nisu mi smetali hitboxovi, ali stojim kod toga što sam rekao za kontrole. Jednostavno nedovoljno precizno. Baš ću danas ustvar ako budem igrao uletjeti u neku bezveze borbu i pokušavati otkazati udarce i naučiti kako roll funkcinora da vidim može li se nekako naviknuti na to.
Slažem se što se kontrola tiče. Mislim, ne trebaš biti genije da shvatiš da ovo nije hack'n'slash i da treba raditi malo više od pritiskanja jedne tipke ali nekako kao da kontrole na PCu rade sa prisustvom lagga. Možda me osjećaj vara ili je tako jednostavno zamišljeno, malo usporenija mehanika.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #708 : 24. Svibanj, 2015., 15:35 »
Fascinira me kako je apsolutno svaki razgovor u igri odraden u "cinematic" modu, znaci nigdje se ne dogada da Geralt i lik nepomicno samo stoje i razgovaraju nego se uvijek tu nesto dogada. To mi je dosta smetalo u Dragon Age Inquisitionu, kada dodes do lika i samo se pojavi onaj conversation wheel, bez promjene kamere, pokreta likova, icega zapravo. -najdosadniji razgovori ikada.

Sjecam se da je netko tu na forumu branio to pod izlikom troskova produkcije itd itd. Ako moze CD Projekt, onda svakako moze i jedan BioWare.


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #709 : 24. Svibanj, 2015., 18:21 »
Mene jedino smeta orijentacija na mapi. Točnije mini mapi. Više gledam minimapu nego okoliš, i to mi je bezveze. Nekako mi je previše zumirana minimapa, a izvan nje jedino vidiš custom marker i smjer u kojem je quest marker. Događa mi se da često tražim singpost za fast travel (koji sam već otkrio) čisto jer ga ne vidim na minimapi dok ne dođem par metara od njega - a onda ga vidim i bez minimape. To mi je blesavo, moram otvarati glavnu mapu (za čije otvaranje na kontroleru nema jedne tipke) i stavljati qustom marker da se snalazim za par metara dalje.

Ok, ako su htjeli zadržati imerzivnost pa nisu htjeli nikakve indikatore na samom okolištu stavljati, ali moglo se to riješiti kudikamo elegantnije, da ne buljim cijelo vrijeme u minimapu. Mogli su napraviti tako da npr. uz Witcher sense vidiš objekte u daljini, slično kako vidiš neprijatelje.

Nezz, nadam se nekakvom modu za to.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #710 : 24. Svibanj, 2015., 18:47 »
Ja jedino buljim u minimapu dok nešto tražim u Novigradu zbog gomile uličica i gameplaya na više level razina. Ovako u divljini nije problem locirati stvari, samo škicnem tu i tamo minimapu da vidim jesam li stigao blizu ciljne točke.
The greatest teacher, failure is.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #711 : 24. Svibanj, 2015., 18:48 »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #712 : 24. Svibanj, 2015., 18:58 »
Prekrasno :wildboy: To si ti igrao ili?

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #713 : 24. Svibanj, 2015., 20:41 »
Dobro bi došla mapa na nekoj od tipki (PS4).
Često je koristim, pa bi bilo jednostavnije.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #714 : 24. Svibanj, 2015., 21:58 »
Ova igra mi ima najbolju muziku! Fantastična i totalno paše u taj svijet!

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #715 : 24. Svibanj, 2015., 23:00 »
Sto se tice minimape, ja sam ju skroz iskljucio, sada se gubim non stop ali mi je puno zabavnije igrati, jer zapravo pratim gdje mi likovi kazu da idem, a i pomalo se moram sam snalazit i pamtit rute, pomoglo mi je oko imerzivnosti dosta, iako je otezalo navigaciju :ementaler:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #716 : 24. Svibanj, 2015., 23:02 »
Dobro bi došla mapa na nekoj od tipki (PS4).
Često je koristim, pa bi bilo jednostavnije.

Meni nije baš neki problem na X1, samo start i dolje na d-padu brzo stisnem. Praktički ko jedna tipka

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #717 : 25. Svibanj, 2015., 06:01 »
Dobro bi došla mapa na nekoj od tipki (PS4).
Često je koristim, pa bi bilo jednostavnije.
Ima, swipe gore ili dolje na touchpadu.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #718 : 25. Svibanj, 2015., 08:19 »
Nice, nisam ni skužio do sada tu funkciju :)
The greatest teacher, failure is.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #719 : 25. Svibanj, 2015., 10:28 »
Dobro bi došla mapa na nekoj od tipki (PS4).
Često je koristim, pa bi bilo jednostavnije.
Ima, swipe gore ili dolje na touchpadu.
Super, radi! :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9