HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466573 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1275 : 18. Veljača, 2017., 15:16 »
Moja avantura je sluzbeno zapocela.. Rjesio sam sve u White Orchardu, jedino nisam skupio onaj Spoils of war paket sta je potopljen u rjeci, stitili su ga dosta jaki drowneri pa nisam imao sanse.

http://youtu.be/aLdCnql0XNQ

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1276 : 18. Veljača, 2017., 16:07 »
 :D

Čekaj da na Skellige dođeš, ili u Toussaint ako GOTY igraš, ovo je ništa naspram toga...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1277 : 18. Veljača, 2017., 16:11 »
Igram GOTY.

Taj Toussaint ce bit svjeza promjena kad mi dosadi ovaj svjet.  :D


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1278 : 18. Veljača, 2017., 17:56 »
Igram GOTY.

Taj Toussaint ce bit svjeza promjena kad mi dosadi ovaj svjet.  :D

Ipak si se odlučio za The Witchera ?

Kakvi su ti prvi dojmovi ?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1279 : 18. Veljača, 2017., 18:41 »
Predivan i ogroman svjet, odlican soundtrack, borba mi se svida, nije pretjerano komplicirana, al uvjek imam nesto za radit i pritiskat i to mi se svida, taman mi je.

Geralt mi se po slikama nije niti malo svidao, al nakon par sati provedenih uz njega moram priznat kako je totalna faca. Prica je zanimljiva i mislim da ce bit odlicna. Obavio sam dosta side questova i svi su bili razliciti, imali su zanimljivu pricu i likove. Ima hrpa toga za popratit i pregledavat po inventoryu, mislio sam kako ce me smorit, al nije, sve je intuitivno i pregledno, a to mi je jako bitno. Malo me zbunjuju ovi ability pointsi, koliko vidim na kraju cu morat slozit neki dobar build sa samo 10 abilitya, mislim da vec znam otprilike kako ce to izgledat, fokus ce mi bit na borbi, a sada koristim ovaj za prosireni inventory i + 500 vital pointsa. Dogurao sam do 5. levela, kako vidim jako se sporo levelira, to je dobro. Ima hrpa upitnika po mapi i questova za rjesit, trenutno imam problema da pronadem neki koji su primjereni za moj level.

Stigao sam u Novigrad, cisto jer sam lutao po mapi, bio u blizini i zaputio se vidjet kako izgleda, stvarno cudoo.. Sad cu se vratit natrag u prirodu i rjesavat questove pomalo, otkrivat upitnike, ubijat zvjeri i tako.

Svida mi se lore, onako, osjecaj se nas Slavenski feel, ima dosta imena i naziva koja zvuce kao da su iz Hrvatske, to mi je malo cudno za vidjet. Stvarno svi likovi koje sam susreo do sada su odlicno okarakterizirani, nisu suplji ni bezdusni, svako selo se osjeca zivo. Svjet je slican, a opet je sve razlicito, nema copy pastea, i ako ima, jako malo ga je i dobro je sakriven. Vec sam popamtio dosta mjesta na kojim sam bio, a to dosta govori o tome.

Uglavnom dosta sam zadovoljan, super igra.


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1280 : 18. Veljača, 2017., 19:17 »
Odlično.

Zahvaljujem na iscrpnom odgovoru.

Morat ću i ja ubrzo krenuti u te vode, ali prvo ću odigrati dvicu jer je isto ok

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1281 : 20. Veljača, 2017., 17:07 »
E Bartule možeš kupiti potion koji stavlja sve ability pointove na nulu i mozes mijenjat build kad god želiš.

Također na lvl 30 + dolaze mutacije s kojima se daju iskombinirat prava čudesa od signova
Ma čeka te još oko 200 sati svaštarija ja mislim da sam završio na 47 lvl -u...do toga imaš puno bildanja xd

al mogo bi uskoro new game +
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1282 : 20. Veljača, 2017., 17:46 »
Kod mene to izgleda ovako za sada. Znaci samo ovi ability pointsi koji su sa strane su u upotrebi, ili?



Cudo je igra, obavio Red Baroon quest, koji kralj od covjeka, a quest, vauu. Takoder sam pobio par cudovista i tako, ide to lagano.

http://youtu.be/Y-6DfG6kXMo

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1283 : 20. Veljača, 2017., 19:27 »
da samo abilitije koje staviš u slotove mozes koristit iako ih mozes "otkljucat" sve i svako malo isprobavat nove.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1284 : 20. Veljača, 2017., 21:58 »
Aha, tako sam i mislio..

Dogodilo mi se dosta puta do sada da sam pritisnuo X bas kada mi se otvorio tutorial prozorcic pa nisam pohvatao sve, mada vjerojatno imam sve negdje napisano, al eto, nisam ni trazio.


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1285 : 21. Veljača, 2017., 15:40 »
Ma budeš pohvato sve ne brini.

Mutagene obavezno stavljaj boju na boju. tj crveni za borbu u crveni slot, plavi za signove u plavi jer jedino tada dobivaš max % attack powera ili sign intensity

eo ti mala pomoć kako buildat Geralta iako ovo je sa samog kraja igre lvl 54 moj build
Piercing cold mutacija ubija i po 7-8 ljudi instant! OP as fuck



 
« Zadnja izmjena: 21. Veljača, 2017., 15:47 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1286 : 21. Veljača, 2017., 16:19 »
Da to sam uspio shvatit.. Svakako ce mi bit fokus na borbi i na signovima kao sto je i na slici.

Cudo je igra. Jbt. ja prolazim kroz Witcher svjet i cjelo vrjeme mi u glavi misao da se osjecam kao da sam u prici o Ivici i Marici, onda odem rjesit Ladies from the Woods quest i ostanem sokiran. Stvarno su svi questovi do sada bili savrseni, svaki je trajao barem po par sati, svaki lik je bio savrseno odraden i osjecao sam se kao da gledam i pricam sa zivucom osobom, stvarno su pogodili sve i vidi se da je puno ljubavi i truda ulozeno u ovu igru.. Jbt. svaki quest do sada bi mogao proc kao neka linearna SP igra i prica i likovi bi bili za 10.

Sta je vise igram, sve vise imam osjecaj kao da prolazim kroz pravo umjetnicko djelo..

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1287 : 21. Veljača, 2017., 16:29 »
Zbildaj to kraja onaj sword whirlwind i od signova shield tj da svaki put kada pobereš udarac (a shield je aktivan) puni ti se HP.

Nakon toga i death march težina postane lagana a hrana i potioni za hilanje skoro pa ni ne trebaju.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1288 : 21. Veljača, 2017., 21:21 »
@Bartul_9 Malko sam jelly jer samo jednom možeš tako uživati u jednom remek djelu, taj osjećaj se nikad ne ponovi. Al sad čitajući kako igraš mi je opet došla volja da zapostavim sve ostale igre i krenem opet istraživati/pozavršavati ono malo što mi je ostalo već kad me je New Game + razočarao.  Uživaj  :thumbs:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1289 : 21. Veljača, 2017., 21:42 »
@Bartul_9 Malko sam jelly jer samo jednom možeš tako uživati u jednom remek djelu, taj osjećaj se nikad ne ponovi. Al sad čitajući kako igraš mi je opet došla volja da zapostavim sve ostale igre i krenem opet istraživati/pozavršavati ono malo što mi je ostalo već kad me je New Game + razočarao.  Uživaj  :thumbs:

Bukvalno imam isti osjećaj/želju. Bartule, Bartule, šta mi radiš.  :hiha: Sad razmišljam da nabavim GOTY verziju i obrnem i treći put, a još nisam B&W igrao  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9