HCL.HR

Watch Dogs

  • 486 Odgovora
  • 131698 Hitova
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #465 : 09. Prosinac, 2014., 07:51 »
Odigraj GTA V, budeš brzo promijenio mišljenje o Watch Dogsu.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #466 : 09. Prosinac, 2014., 09:15 »
Odigraj GTA V, budeš brzo promijenio mišljenje o Watch Dogsu.
Ako je ovo upućeno meni, ne vidim zašto bi mi igranje druge igre promijenilo mišljenje o igri koju sam odigrao te prošao i naravno donio neki sud o samoj igri.
Da ima boljih igara, ima, ali o ukusima se ne raspravlja. GTA serijal mi je super također.
WD mi je odlična igra, očekiva sam manje, ali dobio puno više :thumbs:

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #467 : 10. Prosinac, 2014., 07:41 »
ae ae privikavam se na vožnju

najteži su zapravo za vozit sportski auti, gas i skretanje su jednostavno "prejaki"
neka srednja klasa mi je najbolja skoro pa ni ne napravim sudar xd

igram na normal i moram priznat da je AI dosta glup
mislim kad upadnem u neku side misiju recimo gang hideout i skuže me mogu me okružit, stisnut, zasut granatama, čak i komuniciraju solidno dok me traže
al ako nađem neku mrtvu točku uz sam rub recimo tj da je iza mene samo zid samo će se zaletavati na moj nišan. (vrijedi kad sam otkriven)

Inače pokušavam rješavat sve u nekom stealth načinu sa tekdownima i pištoljem sa prigušivaćom al ak ode vrit onda derem po njima sa onim grenade launcherom xd

nezz na drugom actu sam i kak sam pohvatao sve i većinu toga odključao osjećam se nadmoćno
možda prebacim na hard :hiha2:

Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #468 : 10. Prosinac, 2014., 17:37 »
Ja sam veliku većinu obavio sa pištoljem sa prigušivaćem.
J*bo hard, guštaj na normalu, to je i bit igranja, guštat :)

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #469 : 10. Prosinac, 2014., 19:39 »
J*bo hard, guštaj na normalu, to je i bit igranja, guštat :)

Netko možda gušta na većim, izazovnijim težinama...

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #470 : 10. Prosinac, 2014., 20:10 »
J*bo hard, guštaj na normalu, to je i bit igranja, guštat :)

Netko možda gušta na većim, izazovnijim težinama...

Možda da, ali je ipak cilj igre da bude zabavna, a ne frustrirajuća. Tako da, i meni je bolje najprije odigrati na normal (na easy je ipak prelako), pa ako ti se igra stvarno svidi, povećat težinu i proći opet. Neke igre čak imaju zaključan najveću  težinu dok ne prođeš predzadnju.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #471 : 10. Prosinac, 2014., 22:27 »
Kad sam počinjao i nisam imao ništa otključano, imao sam doslovce jedan pištolj, otišao sam na gang hideout i ponavljao jedno 15 puta dok nisam odustao
Pohvatao sam sve mehanike igre i otključao gotovo sve i sad mi je jednostavno too ez.

MIslim da ću ipak stavit na hard jer kak veli doktor meni i je cilj guštat u igri i to radim ako mi se svidja igra/gameplay al još je veći gušt kada je izazov a ne kada je prelagano xd
Instaliro konačno fraps na novi komp lol bum stavio slike neke.
Pozz odo u Chicago. :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #472 : 21. Veljača, 2015., 22:20 »
Pozdrav,

Imam :
OS-Windows 8.1 Enterprise 64-bit
CPU-AMD A8-3870K
GPU-AMD RADEON R7 260X OC 1 GB SAPPHIRE
RAM-8 GB RAM
HARD DISK-SSD 4 TB

Mogu li pokrenuti igru?
Imam grafičke drivere.
Pozdrav

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #473 : 21. Veljača, 2015., 22:28 »
Nemožeš, preslaba ti je konfiguracija. Naravno da možeš.
Jedino bi ti moglo biti usko grlo 1GB rama na grafi.

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #474 : 28. Rujan, 2015., 13:41 »
Kupio sam nedavno WD za ps3,i sad igram ja i odlucim izvuci covjeka iz auta i baciti ga na pod i tako ostaviti i ja okrenem pogled prema drugom autu  i ponovno vratim pogled na covjeka kojeg sam stavio na pod a njega nema,nestao je negdje,i tako provam par puta i svaki put ljudi nestanu kad se okrenem,jeli to nekakav bug i jeli se to desava samo na starim konzolama(ps3,x360)?Kako spremiti igru(save game)?

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #475 : 02. Listopad, 2015., 20:30 »
Bok, prije par mjeseci sam dobio WD key od frenda na poklon ali ga nisam mogao igrati  na starom PC-u, sad kada sam kupio novi zanima me isplati li se to skidati i prelaziti? igra li jos itko to, mislim na ono online hackiranje drugih igraca?
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #476 : 02. Listopad, 2015., 20:53 »
Isplati se zaigrat nije uopce losa igra.Nego s obzirom na najave i sav hype koji se nakupio oko nje, a nije ispunjen, ljudi su je ocrnili.Al ipak je 80+ igra, svakako zaigraj neces pozalit.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #477 : 02. Listopad, 2015., 20:54 »
Isplati se zaigrat nije uopce losa igra.Nego s obzirom na najave i sav hype koji se nakupio oko nje, a nije ispunjen, ljudi su je ocrnili.Al ipak je 80+ igra, svakako zaigraj neces pozalit.
Hvala, ma nisam je previse pratio ali znam da je bilo nekakvo razocarenje poslje izlazka a i cijena je ogromno pala, doslovno se dobije na internetu za 2-3$. Uglavnom odigrat cu je :D
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #478 : 07. Listopad, 2015., 12:07 »
Svakako odigraj igru, uzmi si i season pass za par kuna, jer se isplati. Kada ćeš planirati igrati i online javi mi se.
I mene malo lovi nostalgija za Watch Dogsom, iako sam igru 2 puta prešao...

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #479 : 07. Listopad, 2015., 12:47 »
Moze, samo da je predem, pa se cujemo za mp. Vidit cu da uzmem season pass veceras.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9