HCL.HR

Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...

  • 351 Odgovora
  • 196934 Hitova
*

Namjerno

  • *
  • 6
  • http://www.imagesforme.com/show.php/323904_Noname.
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #150 : 05. Veljača, 2009., 22:26 »
Evo frke. Igra je SoF 3 payback i trebam lokalizirati Ethana Wall-a i ubiti Gavavina Wall-a. Prošao sam one garaže i sad sam u nekoj prostoriji s crnim panoom ili zastorom iza kojega je neki od ovih (valjda Gavin) i ne mogu ga ubiti i ne znam što dalje. Pomoć!

*

Kompajutor

  • n00b
  • 2
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #151 : 03. Ožujak, 2009., 11:52 »
Kako pokretati igru sa cheatovima preko DEVmoda :chair:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #152 : 03. Ožujak, 2009., 16:53 »
Mislim da ide ovako:

Desni klik na shortcut od igre za koju trebaš cheatove i stisni properties, shortcut tab i u target polje na kraj stisni razmak i upiši -dev i stisni ok. Sad uđi u igru preko tog shortcuta i dok igraš stisni ~ (tipka iznad taba), upiši određenu šifru i stisni enter.

To bi bilo onako općenito tak da neznam oće li ti radit jer određene igre imaju neke svoje finese oko tih parametara.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

teich

  • n00b
  • 2
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #153 : 08. Ožujak, 2009., 19:04 »
eo ovako ja igram gta 4 na xboxu 360 dosla sam do misije gdje pratim nekog lika do stare kuce moram ih tamo sve poubijati i poslje pratiti lika koji je ubio onu neku kate pagurino tak  nekak se zove lik i ugl dodem do dijela kad sa motora skocim na helihopter i moram stiskati ili drzati a nisam sad sigurna da bi se on popeo gore ali nista se ne dogodi i onda nakon nekog vremena padnem ne mogu nikako skontati kak da to predem zna li itko pliz??

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #154 : 08. Ožujak, 2009., 19:07 »
eo ovako ja igram gta 4 na xboxu 360 dosla sam do misije gdje pratim nekog lika do stare kuce moram ih tamo sve poubijati i poslje pratiti lika koji je ubio onu neku kate pagurino tak  nekak se zove lik i ugl dodem do dijela kad sa motora skocim na helihopter i moram stiskati ili drzati a nisam sad sigurna da bi se on popeo gore ali nista se ne dogodi i onda nakon nekog vremena padnem ne mogu nikako skontati kak da to predem zna li itko pliz??

Moras jako brzo stiskati
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

teich

  • n00b
  • 2
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #155 : 08. Ožujak, 2009., 19:15 »
pokusala sam stiscem ko kreten nece probat cu opet valjda ce htjet

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #156 : 08. Ožujak, 2009., 19:29 »
Meni je prvi put isto tak bilo, neznam zašt. Stiskao i niš se nije dogodilo, samo sam pao dolje.
Drugi put je bilo ok  :geek:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

MrVivi

  • **
  • 287
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #157 : 17. Svibanj, 2009., 14:55 »
Dark Messiah of Might and Magic v1.02 on VISTA 64

Dakle ovu sam igru nabavio ima nekoliko mjeseci ali evo sad počeh igrat i taman kad sam se sinkroniziro glave lete, udovi otpadaju, na jedan klik ekipa se nađe u plamenu i tako ja sretno prosipam smrt i uništenje kod god idem i onda naiđem na tamo neki brod koji sam prvo očistio od svega živog nakon čega mi kažu da trebam čuvati ulaz dok ženskica i neki kreten oslobađaju posadu iz skladišta i šta več ne, ok kažem ja neka dođu, čekam ih i nakon pet sekundi počnu oni dolazit kosim ti ja njih bez muke iako je ovo trebao biti Hardmode koji baš i nije hard ali neka im bude u svakom slučaju ekipa odjednom prestane dolazit i sad ja pomislim ok sad ćemo da jedrimo kad ono šipak čakam ja i čekam  nema više ekipe za ubiti ali ono dvoje kretena samo stoje tj. ženska stoji onaj kretem s kupoljačom nešto tamo mlati oko onih vrata gdje je navodno posada zaključana ali ništa se nedogađa tj. nikako da krenem u novi chapter ima tko ideju u čemu je stvar več sam pokušo uzeti raniji load i napravio sam to na sto načina osto sam na brodu pa ih potamanio sišo sam s broda pa ih potamanio koristio sam magiju, luk, bodeže kratke duge mačeve, čapove ubijo sam ih na svaki moguči način i svakom mogučom strategijom ali kad prva grupa (pretpostavljam da ima još grupa) pomre druga ne dolazi a ne dolazi ni kraj chaptera.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #158 : 17. Svibanj, 2009., 18:10 »
Osobno nisam igrao igru, ali ovo je strašno napisano :). Valja će netko tko je igrao skužit što si napisao tako bez točki i zareza :)..

Dobrodošao na forum :piva:

*

MrVivi

  • **
  • 287
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #159 : 17. Svibanj, 2009., 21:08 »
Prvo ima i točki i zareza da li su oni na pravom mjestu to je druga stvar.

Drugo to sam piso nakon tri sata pokušavanja, googlanja i onda, opet pokušavanja tako da sam bio isfristriran i bjesan, kako kažu ko ris, jedan od razloga je taj da zadnjih 15 god. nisam naišo na nešto što nisam mogo u igri ili vezano za komp opčenito rješit sam i sad dođe ovo kvari mi  score.

Treče otkrijo sam da je ovo bug koji je patch 1.02 trebo rješit ali meni očito nije u svakom slučaju ako je tko naletio na sličan problem neka posta kako ga je rješio.

Četvrto daj nije ovo sat hrvatskog malo sporije pročitaj i dokle god okvirno skužiš o čemu se radi sve je super. :)

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #160 : 17. Svibanj, 2009., 21:20 »
Neznam, baš sam nedavno prešao taj dio 2 puta ( sa drugačijim char specom :mrgreen: ). Meni radilo sve kako spada, iako da, dosta dugo treba čekat da se kenjci pomaknu. Fakat neznam jel tebi bug neki retajan ili si samo nestrpljiv
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #161 : 17. Svibanj, 2009., 21:21 »
Prvo ima i točki i zareza da li su oni na pravom mjestu to je druga stvar.

Kralju :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Kao odgovor, kupi igru. Ali ovaj put baš kupi.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #162 : 17. Svibanj, 2009., 21:26 »
Prvo ima i točki i zareza da li su oni na pravom mjestu to je druga stvar.

Kralju :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Kao odgovor, kupi igru. Ali ovaj put baš kupi.

WEKY :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

*

MrVivi

  • **
  • 287
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #163 : 17. Svibanj, 2009., 23:54 »
šta ti pričaš igra je oriđi nije direkto iz dučana iz druge je ruke ali je oriđi i jednom sam čeko fakin 45 minutosa i 23 sekundosa, i da mjerio sam

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #164 : 18. Svibanj, 2009., 01:25 »
Znam da si probao već loadati stariji save i sve to, ali ovoga, probaj loadati save ispred tog chaptera. To je 4. chapter jel? Kratak je :( Moj penis dakako :mrgreen:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9