HCL.HR

Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...

  • 351 Odgovora
  • 196736 Hitova
*

MrVivi

  • **
  • 287
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #165 : 18. Svibanj, 2009., 13:30 »
pokušat ču i moja sučut

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #166 : 18. Svibanj, 2009., 14:10 »
 :mrgreen:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #167 : 18. Svibanj, 2009., 14:27 »
Imao sam sličan takav problem u Vietkongu. Obavio sam cijelu misiju i trebalo se nakraju samo ukrcat u heli al moji vojnici su i dalje ostali stajat u zaklonu i nisu nikako htjeli doć a bez njih heli nije htio poletit. Na kraju sam išao cijelu misiju isponova i taj put je sve bilo ok, tak da neznam, ako se tebi i nakon ponovnog loada isto događa, ili ti je neki detalj koji treba obavit promako ili je nešto do igre. Al čudno mi je to kad kažeš da je igra original. :solidus:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Fenrir

  • **
  • 355
  • Zapijev dečko
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #168 : 18. Svibanj, 2009., 14:34 »
U MGS igrici sam zapeo na dijelu nakon borbe s Revolver Ocelotom.
Treba mi broj od Meryl, a Campbell kaže da pogledam kutiju pozadi.

 :(

Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #169 : 18. Svibanj, 2009., 14:40 »
to je zajebancija?
 :wildboy:

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #170 : 20. Svibanj, 2009., 23:28 »
nek neko pomogne, ja sam u Sims 3 poceo sa jednim likom, napumpao sam zenu, iako mi nije zena jer se ne znam ozenit, dobio sam djete s njom, ono ima njeno prezime i ne znam kak da sve to dofuram u svoju kucu i kak da ozenim tu zenu. uskoro cu postat starac pa nema smisla, ocu s djetetom malo igrat, napravit lozu obitelji, napravit bogatsvo, kao todorici

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #171 : 21. Svibanj, 2009., 08:36 »
 :ave:
zaruči je, onda valjda dobiješ opciju propose moving in il tak nešto, tako je bilo u prošlim nastavcima, za treći neznam.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #172 : 21. Svibanj, 2009., 10:03 »
nema opcije da ju zarucim, u tom je caka, mozda je neki bug ili je moj lik takva osoba da se ne zeli zenit

Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #173 : 21. Svibanj, 2009., 10:49 »
Tak ti je svejedno. Bar jebeš.

EDIT:
Zapravo, ne kužim šta ti tu smeta. Rula ti situacija čovječe.
Mislim da ću sad ić skinut igru tek toliko da napravim lika s kojim ću probat to napravit svim ženama u susjedstvu.
Jel može u igri žena varat muža?  :ementaler:
« Zadnja izmjena: 21. Svibanj, 2009., 10:51 Ixy »

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #174 : 21. Svibanj, 2009., 12:45 »
Jel može u igri žena varat muža?  :ementaler:

ane nemože xD

isprobano  :loludara:

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #175 : 21. Svibanj, 2009., 15:47 »
ma ja sam htio posteno napravit viletinu, al za to mi treba nekoliko generacija proci, znaci da mi svi zaradjuju masno, a moj lik ce sad umrjet i kaj da onda radim, serem kvake

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #176 : 21. Svibanj, 2009., 16:11 »
ma ja sam htio posteno napravit viletinu, al za to mi treba nekoliko generacija proci, znaci da mi svi zaradjuju masno, a moj lik ce sad umrjet i kaj da onda radim, serem kvake

varaj... pomladi se malo i onda je oženi :D

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #177 : 21. Svibanj, 2009., 16:13 »
Call of duty 1,uo,2 onako tu i tamo zaglavim. Naime, obavim jedan dva zadatka i u trenutku kad bi moji suborci trebali nešto sami napraviti ostanu na mjestu raširenih ruku (kao da sam u nekom developer modu pa ih želim promatrat) i tako stoje i ne miče se. Također, jedna misija moram pobit sve švabe s obje strane mosta, pobijem sve, nitko ne dolazi više, a kaže 3 remaining... uzmem snajper i gledam okolo i vidim par švaba u daljini stoje u istom položaju :( i eto, neče dalje  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #178 : 21. Svibanj, 2009., 16:21 »
ma ja sam htio posteno napravit viletinu, al za to mi treba nekoliko generacija proci, znaci da mi svi zaradjuju masno, a moj lik ce sad umrjet i kaj da onda radim, serem kvake

Nemoraš varat. Isključi starenje u opcijama ili ga produži na max 960 dana (in game dana).

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #179 : 21. Svibanj, 2009., 16:52 »
Call of duty 1,uo,2 onako tu i tamo zaglavim. Naime, obavim jedan dva zadatka i u trenutku kad bi moji suborci trebali nešto sami napraviti ostanu na mjestu raširenih ruku (kao da sam u nekom developer modu pa ih želim promatrat) i tako stoje i ne miče se. Također, jedna misija moram pobit sve švabe s obje strane mosta, pobijem sve, nitko ne dolazi više, a kaže 3 remaining... uzmem snajper i gledam okolo i vidim par švaba u daljini stoje u istom položaju :( i eto, neče dalje  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9