HCL.HR

Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...

  • 351 Odgovora
  • 196251 Hitova
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #285 : 26. Prosinac, 2010., 22:12 »
hvala  :D

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #286 : 19. Studeni, 2011., 13:54 »
problem sa MGS1:
Stigao sam do dijela kada se borim sa cyber ninjom, ali nema teorije da ga pobijedim, oduzmem mu više od pola snage ali me uvjek pobijedi. Jel postoji trik neki ili nešto, na yt videima ga pobijede bez problema

Tips please??
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #287 : 19. Studeni, 2011., 14:01 »
u drugom dijelu, nakon što prođe ono skrivanje njegovo, moraš koristit chaff granate prije nego ga udariš. baciš granatu, čekaš da eksplodira i brzo ga udariš tri puta i tako ponavljaš dok ne dođe u zadnju fazu, onda ga moraš famasom izrešetat.

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #288 : 19. Studeni, 2011., 18:19 »
hvala, pokusat cu ovako
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #289 : 19. Prosinac, 2011., 18:56 »
Ja igram Batman: Arkham Asylum. Imam 99% pređene igre. Fali mi samo zadnja medalja na challengu Rumble in Jungle (Extreme). Ima li tko kakav savjet da dobim 50000 bodova?

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #290 : 22. Siječanj, 2012., 15:49 »
Nisam ni gledo di je MW2 tema,al me zanima sljedece.Nije da sam zapeo,samo mi bilo glupo otvarat novu temu.

Kad igram MW2 mp , kako da dobijem 10 custom classa?

Imam sad 5,jel to trebam unlockat ili nesto skinut s interneta ?

Help  :wildboy:
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #291 : 22. Siječanj, 2012., 17:08 »
Koliko se sjećam, te slotove dobivaš sa prestigeom.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #292 : 23. Siječanj, 2012., 00:02 »
E hvala puno  :D
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #293 : 13. Lipanj, 2012., 20:06 »
Ako neko igra Risen 2: Dark Waters, pomozite.

Dakle, zapeo sam na Tacarigui, točnije na piratskom dijelu otoka. Obavio sam sve questove za postat pirat osim onog di trebam otključat neotključivu škrinju na brodu kapetana Steelbearda. Nabavio sam lockpick kod kovača, ali svaki put kad probam otključat glavni lik kaže: I don't know how to lockpick ili nešto u takvom stilu, ali uglavnom ne želi otključat. Uz to da sam skill koji uključuje lockpick dignuo na 3.
Pomozite. :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Ivan_16

  • n00b
  • 1
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #294 : 24. Lipanj, 2012., 15:08 »
secret agent clank na psp-u, igram i prođem prva 2 nivoa, i onda me vrati na start menu i moram sve ispočetka, ne mogu spremit igru. sve je u redu sa stickom i sve se druge igre mogu normalno spremit.

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #295 : 13. Srpanj, 2012., 17:46 »
Molim vas, igram dragons dogmu, je li moguće skakati od grada do grada, da izbjegnem noć? :wildboy:

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #296 : 15. Prosinac, 2012., 11:29 »
možda nije pitanje baš za ovu temu,ali kako sejvat na novom nfs,jel sejva samo kad dođeš do novog auta i uzmeš ga ili kako??

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #297 : 03. Ožujak, 2013., 17:47 »
E ovak zapeo sam u igri Dragon Age Origins. Tocnije u Fadeu koji se sastoji od par levela ( The Burning Hotel, Templars Nightmare, Nightmare.....). I sad otkljucao sam sve 4 klase tj. mousa ( mis koji mi omogucava prolaz kroz rupe, takodje omogucava stealth pristup). The Brning Man( koji mi omogucava da prolazim kroz vatru i dobivam vecu energiju kad sam kraj nje), Realisim ( ili tako nesto.. on omogucava da vidim neke prolaze) i Stone Golem ( on je najjaci i omogucava prolazak  kroz zaklucana vrata) Ovo je  najdosadniji dio i igri i ne zelim radi njega zazalit sto sam kupio igru. Ja ovo smatram najboljim RPG-om do sada Eh moje je pitanje sta sad trebam radit da bih sigao do svojih "prijatelja" ili kako vec da ih nazovem "suboraca" , i kako da ubijem tog demona?? Dal treba sve procesljati i kako otkljucati pojedine levele npr Nightmare?? Nadam se da je netko ovo presao i da ce mi pomoc. I ovo postam zato sto mi se neda sve sada to prolazit, i zato sto je Fade dosadan. Ili sam mozda ja Noob pa ne znam kako ovo preci. Ne znam u ostalom evo i mape Fadea. Zahvaljujem!

Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

purger7

  • n00b
  • 2
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #298 : 29. Travanj, 2013., 03:09 »
Igram GTA San Andreas,nakon dugo dugo vremena,i sada ima jedna misija koju ne mogu preć

Ova i Ova (milim da idu jedna iza druge).. Pa ako netko ima San Andreas na kompu,ja mu pošaljem svoj save game,pređete misiju i pošaljete mi save game natrag? :mrgreen:

Tko je voljan pomoć mi,može mi se javit na pm.

Hvala :ave:

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #299 : 29. Travanj, 2013., 10:38 »
lol daj ajde to je dosta lagan nivo sam si podesi kontrole ako su ti originalne nespretne
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9