HCL.HR

Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...

  • 351 Odgovora
  • 196243 Hitova
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #330 : 22. Ožujak, 2015., 07:20 »
Treba mi pomoc, igram na x360.
Nenzma sta treba sledece da uradi, vozim satima, ubio sam se par puta sa svakim likom itd itd ali se nista ne desava, na open missions u tel mi pise: delviering the truth i the final fronrier,i ovo ostalo dart,golf, yoga i sl... Kada sam ga sacuvao kaze bearing the ttruth....
Sta vi mislite sta treba da uradim?
GTA  V x360
« Zadnja izmjena: 22. Ožujak, 2015., 15:49 fostes »

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #331 : 22. Ožujak, 2015., 12:17 »
Treba mi pomoc, igram na x360.
Nenzma sta treba sledece da uradi, vozim satima, ubio sam se par puta sa svakim likom itd itd ali se nista ne desava, na open missions u tel mi pise: delviering the truth i the final fronrier,i ovo ostalo dart,golf, yoga i sl... Kada sam ga sacuvao kaze bearing the ttruth....
Sta vi mislite sta treba da uradim?

Sve je to super, meštre, ali da si spomenuo o kojoj se igri radi bilo bi još bolje :piva:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #332 : 22. Ožujak, 2015., 12:25 »
lik je napravio isti post u GTA5 temi

fostes, jesi probao mijenjati likove? ili pričekati malo sa svakim likom za slučaj da dobije tel. poziv ili poruku za misiju?

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #333 : 22. Ožujak, 2015., 13:59 »
Ovako... Poceo sam da igram Stranded Deep i sve onako lijepo krenem, slozim si onaj stol i sve potrebno prije toga... Sta da radim nakon toga, imate li prijedlog? :)

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #334 : 22. Ožujak, 2015., 18:33 »
lik je napravio isti post u GTA5 temi

fostes, jesi probao mijenjati likove? ili pričekati malo sa svakim likom za slučaj da dobije tel. poziv ili poruku za misiju?

Jesam, stoji tako satima sa svakim likom i nista se ne desava, ama bas nista, nzm sta vise da radim :(..
Sad sam bas vozio sa michaelom oko sat vremena i nista..
« Zadnja izmjena: 22. Ožujak, 2015., 22:48 fostes »

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #335 : 05. Travanj, 2015., 14:01 »
Stao sam ovde, sta da radim dalje?
Dobio sam sms i nzm stadalje da radim..
Epsilon]

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #336 : 12. Travanj, 2015., 07:17 »
neko?

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #337 : 08. Svibanj, 2015., 12:02 »


Each Golden Key opens the special Golden Key Loot Chest near the Fast-Travel Station in the middle of Sanctuary once.

Jel zna netko čemu točno služi ovo? Da uopće koristim to sad na početku igre ili da čuvam za kasnije?

Na googlu baca svašta nešto, od toga da se dobije oprema, oružje, vozilo, customisation item, pa do toga da se nekakav easter egg kvest aktivira. Ili je random možda?

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #338 : 08. Svibanj, 2015., 14:44 »
postoje ti dvije stvari. golden key, koji otvara taj chest (1 zlatni ključ = 1 set random ljubičaste (ili plave) opreme levela kojeg je tvoj lik) te SHIFT key, koji ti daje od nekoliko zlatnih ključeva do posebne opreme i skinova

odi na http://orcz.com/Borderlands_2:_Golden_Key, pročitaj si objašnjenja, aktiviraj si par setova ključeva i isprobaj. tamo također možeš pročitati tehniku aktiviranja ključeva bez da ih trošiš.

postoje shift keyevi koji dodaju posebnu opremu pa bi možda bilo dobro sačuvati ih za kasnije

jesu li potrebni za prolazak kroz igru? definitivno ne. olakšavaju li prolazak igre? ako dobiješ prave iteme, definitivno.

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #339 : 27. Lipanj, 2016., 14:24 »
U Unchartedu 3 onaj level zove se One shot at this, kako treba stealthom pobiti one neprijatelje da te ne vide?
ease my mind

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #340 : 29. Lipanj, 2016., 07:52 »
Jednostavno se sakrivaj iza bilo čega,auta,kutija i radi takedown poteze.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #341 : 14. Prosinac, 2016., 14:41 »
Mene zanima ak je ko zapeo u Watchdogs 2 u bilokojoj misiji? Meni se nekak cini lagano i ne stvara mi se puno problema

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #342 : 14. Prosinac, 2016., 19:27 »
Mene zanima ak je ko zapeo u Watchdogs 2 u bilokojoj misiji? Meni se nekak cini lagano i ne stvara mi se puno problema

Cisto sumnjam,ovih godina su vecine igara pravljene da te doslovno vode za ruku

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #343 : 14. Prosinac, 2016., 20:28 »
Istina, dosta je lagana igrica. Nakon 30-ak odigranih sati skoro sam je prešao i baš nigdje nisam zapeo.

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #344 : 14. Prosinac, 2016., 20:30 »
Da, bas zato i pitam. Makar rađe bi da me ne vode za ruku. Treba se ipak malo pomiciti. Ak treba i 2 sata po misiji

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9