HCL.HR

Leteći auti stižu uskoro – barem u futurističkoj igri Prism 2033

Zoran Žalac prije 2 sata   •   1 komentara


Novi MMORPG zvan Prism 2033 odvodi nas u Flux City, grad iz paralelnog univerzuma gdje u 2033. godini čovječanstvo ima leteće automobile.

Sjećate li kako smo prije pola stoljeća sanjali budućnost u kojoj imamo leteće automobile? Ne samo da smo i dalje prizemljeni i cijene benzina su nam skupe i za vožnju po tlu, takvu budućnost ne viđamo često ni u videoigrama. Sjetimo se samo da je Cyberpunk 2077 imao leteća vozila – kojima nismo mogli upravljati.

Međutim, naravno da Kinezi pripremaju igru u kojoj će biti letećih vozila. Zove se Prism 2033 i radi se tu o MMORPG-u smještenom u paralelni univerzum. Preciznije rečeno, u grad Flux City koji služi kao centar za povezivanje drugih svjetova. Igrači preuzimaju ulogu istražitelja civilne organizacije i potom putuju svijetom – u letećim autima!

Po dobrom kineskom običaju, Prism 2033 imat će svega i svačega – od istraživanja, vožnje, borbe, itd. Igra će se oslanjati na skupljanje resursa, pridruživanje guildovima i sl.

Iza svega stoji tehnički temelj zvan Unreal Engine 5, a nekako je igra paralelno u razvoju za PC i mobitele. I da, bit će to jedna od onih igara u kojoj je dobar dio glume izveden pomoću umjetne inteligencije.

Komentari (1)

  • Apocalypse4987

    16.03.2026 - 13:27

    Sa jedne strane vage su leteći auti, s druge kina i mobiteli. Dakle hard pass

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?