U LEGO Bricktales gradit ćemo stvari kockicu po kockicu
Najavljena je nova LEGO igra koja je fokusirana na gradnju i fiziku. LEGO Bricktales servirat će nam izazove u obliku puzzli i slobodu neograničene gradnje u Sandbox modu.
Većina LEGO igara koje danas možemo zaigrati vežu se uz neku postojeću franšizu poput Star Warsa ili Avengera. Premda u tim igrama ima izgradnje, obično se od kockica može sastaviti samo ono što je igra zamislila. Stoga je sada najavljena drugačija LEGO igra u kojoj stvari gradimo/slažemo kockicu po kockicu.
U LEGO Brick Tales imat ćemo zadatak obnoviti zabavni park svog djeda, uz pomoć robotskog pratitelja i uređaja temeljenog na vanzemaljskoj tehnologiji. Dotični uređaj funkcionira tako da se hrani kristalima sreće, a do tih kristala dolazimo tako da pomažemo drugim ljudima gradeći ono što im je potrebno.
Mehanika gradnje u LEGO Bricktalesu bazirat će se na izazovima za koje treba pronaći inženjersko rješenje. Primjerice, u jednom zadatku gradit ćemo most preko rijeke, a u drugom tron za kralja. Fizika će u svemu tome imati značajnu ulogu, kao i sam proces slaganja kockica. Osim glavnog moda sa zadacima postojat će i mod u kojoj se može slobodno graditi što god igrač poželi.
LEGO Bricktales za sada je potvrđen za PC platformu i konzole (nije rečeno koje). U planu mu je izlazak tijekom 2022. godine.
Bojko
26.03.2022 - 11:40Očekujem Igorov video…
Adel
26.03.2022 - 15:59auu ovo je za opustit misli jedva cekam