HCL.HR

Nogometna igra Rematch razočarala igrače kašnjenjem crossplay opcije

Zoran Žalac prije 21 sat   •   2 komentara


Svega nekoliko dana prije izlaska očekivane nogometne igre Remath došlo je do neplanirane odgode crossplay značajki.

Obećavajuća nogometna igra Rematch bit će lansirana ovog četvrtka, 19. 6., ali su developeri u zadnji tren otkrili kako neće baš sve stići pripremiti za taj datum.

Konkretno, Rematch po izlasku neće imati opciju crossplay igranja između Steama, PlayStationa i Xboxa, kako je prvotno bilo obećano. Developeri napominju kako će im uvođenje crossplaya biti prioritet za nadolazeća ažuriranja, no nisu otkrili koliko će se na tu opciju morati čekati. Ovo je posebno naljutilo igrače koji su platili skuplje izdanje igre da bi ju mogli zaigrati ranije, a developer Sloclap o izostanku crossplaya oglasio se tek satima prije nego je igra postala dostupna.

Srećom, čini se kako Rematch ne bi trebao imati problem s nedostatkom igrača. Za testiranje je bilo prijavljeno 2,5 milijuna igrača, a igra je u testiranju na PC-ju dosegnula 175 tisuća igrača istovremeno, što je broj do kojega nikad nisu došle druge nogometne igre (eFootball, FC).

Komentari (2)

  • SanKa

    17.06.2025 - 10:42

    obecavajuca lol. says who ? igra je govno

  • kebbab

    17.06.2025 - 13:12

    Ma daj kakav crossplay??? Pa ja još u FC25 gasim to jer ovi na PCjima ionako samo cheatuju.

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?