HCL.HR

Škola vožnje stiže u Euro i American Truck Simulatore

Zoran Žalac 23.09.2024.   •   2 komentara


Euro Truck Simulator 2 i njegov američki bratić u sljedećem će ažuriranju dobiti besplatan dodatak autoškole za kamiondžije.

Desetljeće nakon izlaska, Euro Truck Simulator 2 dobiva svojevrsni tutorial u obliku akademije za kamiondžije. Škola vožnje bit će besplatan dodatak igri te će doći u sklopu sljedećeg ažuriranja, verzije 1.52. Osim Euro Trucka, istu će školu vožnje dobiti i njegov američki bratić (American Truck Simulator).

Kroz ovaj interaktivni dodatak, inspiriran stvarnim instrukcijama za vozače kamiona, naučit ćemo osnovna, ali i napredna manevriranja kamionom, parkiranje u rikverc i druge trikove zanata. Sve će se poduke odvijati na posebno dizajniranim poligonima, izvan redovnog posla dostavljanja tereta.

Malo je čudno da ovo dolazi nakon toliko vremena te većini igrača ovaj dodatak baš i neće biti od značaja. Međutim, možda je i ovo dio pripreme za eventualno lansiranje Euro Trucka na konzolama. Da bi se to moglo dogoditi sugeriralo nam je nedavno ažuriranje 1.51 uvođenjem nove kontrolne sheme za igranje gamepadom.

Komentari (2)

  • Fenner

    23.09.2024 - 10:01

    Tata na žmirečki parka u rikija. Ali svaki novi dodatak igri je dobrodošao.

  • NebitanLik

    23.09.2024 - 19:10

    Nije loše za igrače koji su na volanu da se prilagode kontrolama.

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?