HCL.HR

[SERVER] Kritike/opomene

• 216 Odgovora
  • 98485 Hitova
*

NOT GOOD

• 1224
Odg: [SERVER] Kritike/opomene
« Odgovori #105 : 25. Ožujak, 2013., 13:47 »
Opomena TNT_MAKER_CRO i DrMihael zbog nepotrebnog širenja mape u Netheru.
Mihael je čak bio toliko pametan i dijelio "savjete" drugim igračima da idu 1000 blokova dalje od portala u Netheru kako bi našli nove chunkove (umjesto da pogledaju sliku hm?)
Netko je očito zaboravio da je to SERVER a ne singleplayer, počnite se ponašati tako ili ćemo morati ubrzo mijenjati mapu zbog takvih ljudi

*

medo_o

• 728
« Odgovori #106 : 26. Ožujak, 2013., 16:29 »
Htio bih se pozaliti na igraca DrMihael.
Razlog: spama tako da na serveru sa opcijom /tell moli igrace da sa njim idu ubijati wither skeletone ili da mu prodaju wither glavu. Onda upada drugim igracima u sobe na mumble i kad mu se lijepo kaze da izadje on se pocne kreveljit i lupat prstom o mikrofon. Dokaz vam je anridoo sa kojim sam sinoc bio na mumble-u snimali smo hunger games,ali nas dragi doktor mihael je svaki cas upadao u sobu.
Danas sam odlucio pitati Marty da mi napravi privatnu sobu na mumble-u. Kad je to drMihael cuo zaprijetio mi je ako ga ne pustim u sobu to jest ako mu nedam sifru od sobe na mumbleu zabranit ce mi da koristim njegov portal da dodjem do svoje nove baze. Trenutno koristim njegov tunel jer jos svoj nisam dovrsio.Arm mi je dao tunel.I vratimo se prici,naravno da sam rekao ne.Onda me poceo napadati ovo ono oko portala.Molio bih admine da rijese to!

Za sve ovo su svjedoci drugi igraci sa servera.

Hvala!

« Odgovori #107 : 26. Ožujak, 2013., 17:51 »
Htio bih se pozaliti na igraca DrMihael.
Razlog: spama tako da na serveru sa opcijom /tell moli igrace da sa njim idu ubijati wither skeletone ili da mu prodaju wither glavu. Onda upada drugim igracima u sobe na mumble i kad mu se lijepo kaze da izadje on se pocne kreveljit i lupat prstom o mikrofon. Dokaz vam je anridoo sa kojim sam sinoc bio na mumble-u snimali smo hunger games,ali nas dragi doktor mihael je svaki cas upadao u sobu.
Danas sam odlucio pitati Marty da mi napravi privatnu sobu na mumble-u. Kad je to drMihael cuo zaprijetio mi je ako ga ne pustim u sobu to jest ako mu nedam sifru od sobe na mumbleu zabranit ce mi da koristim njegov portal da dodjem do svoje nove baze. Trenutno koristim njegov tunel jer jos svoj nisam dovrsio.Arm mi je dao tunel.I vratimo se prici,naravno da sam rekao ne.Onda me poceo napadati ovo ono oko portala.Molio bih admine da rijese to!

Za sve ovo su svjedoci drugi igraci sa servera.

Hvala!

Dragi medo_o, samo da se zna, ne molim igrace da idu s menom ubijat wither skeletnoe, vec samo tebe koji si reko da cemo ic jer nismo isli jer ti je nesto iskrsnulo. Ovo za mumble sam doso u vasu sobu i vi ste rekli da izajdem i ne ometam vas, ja nisam izaso nego sam stavio sam sebi mute, a prije mog muta pao mi je stolni mikrofon na pod te je zasuskalo, a nisam ja lupo po mikrofonu. Lijepo sam te zamolio da me pustis u sobu, a ti si reko ne i da me nikad neces pustit, a ja sam razmislio i uzvratio ti tvoj bezobrazluk sa time da mi koristis portal, a ja to nemoram davati, i svaki put mi uzmes cart ili ga premjestis....Kao svi ostali igraci, mozes si i sam napraviti portal ako ti je arm reko da ce ti biti u crvenom habu.... a ne se meni stalno motati po bazi....P.S. Admini zamolio bi vas da zabranite medi prolaz mojim tunelom...jer mu je Arm pokazo di ce mu bit, tako mi je reko medo_o. Hvala unaprijed :D

*

medo_o

• 728
« Odgovori #108 : 26. Ožujak, 2013., 18:21 »
E ovo lazes nije meni nista iskrsnulo nego si ti morao ici.Tvoja prica dns na mumbleu je bila drukcija...nisi rekao da ti je mic. pao,niti ja nisam rekao nikad te necu pustiti u sobu.Rekao sam ja i chp snimamo nemogu te pustiti u sobu.Pitao si kak sam dobio sobu,ja sam rekao zbog onoga jucer kad si upadao u sobu.Ti si se odma derao Neee lazove,medo lazov,nije istina...Mene totalno boli dupe za to. Sad si se izvukao...ali ovo sto si mi 'zabranio' ulazak u tvoju bazu i to sto si mi lijepo govorio da sam lazov (to si u svojem postu zaboravio napisati) to govori drugim ljudima a i meni da si djetinjast i da ti je zrelost na razini bebe u pelenama.E da kad te se lijepo zamolio da se maknes iz sobe ti si rekao meni je dosadno ja cu vas slusati i lijepo si ostao u sobi.

« Odgovori #109 : 26. Ožujak, 2013., 20:18 »
Aham...kako da ne....neka marty, space ili arm pogledaju tvoju poruku u tell, kad si reko da me nikad neces pustit, i nije me briga vise za tebe, ja nastojim biti uljudan i posten prema svima, ali ko neda, neda....

« Odgovori #110 : 26. Ožujak, 2013., 21:02 »
Imamo scenarij za seriju. :loludara:
Bundir was Here!

*

zzumche

• 1049
« Odgovori #111 : 26. Ožujak, 2013., 21:24 »
obojici opomena! :kava:
youtube.com/user/zzumche

*

Andjo

• **
  • 515
  • StrawHat
« Odgovori #112 : 26. Ožujak, 2013., 21:27 »
Ponasate se ko djeca. Zasto bi admin u svakoj svadji trebao igrati glavnu ulogu?
Umjesto da kao ljudi porazgovarate i rijesite problem vi od muhe radite slona.
:kava:
"It is rare to meet a Lannister who shares my enthusiasm for dead Lannisters."

*

medo_o

• 728
« Odgovori #113 : 26. Ožujak, 2013., 21:28 »
zzumche može,neželim da se ovo više ponovi.Ovakva svađa bezveze!

DrMihael ispricavam ti se za sve što te uvrijedilo.Nadam se da ce mo biti sada bolji virtualni frendovi.
Stvarno mi je žao!

medo_o

« Odgovori #114 : 26. Ožujak, 2013., 23:43 »

DrMihael ispricavam ti se za sve što te uvrijedilo.Nadam se da ce mo biti sada bolji virtualni frendovi.
Stvarno mi je žao!

medo_o

Isprika prihvacena...i ja se nadam, vodim te na :piva:

« Odgovori #115 : 26. Ožujak, 2013., 23:44 »

Stvarno mi je žao!

medo_o

Prihvati i ti moju ispriku :D

Isprika prihvacena...i ja se nadam, vodim te na :piva:

« Odgovori #116 : 13. Svibanj, 2013., 21:37 »
Ulažem pritužbu na ArMeenius-a, treba promjeniti ime u AdMeenius!! :loludara:
"Keep that hair short, Clem."

« Odgovori #117 : 13. Svibanj, 2013., 21:42 »
Na trenutak si me trznuo. Mislio sam da sam ti stvarno nešto skrivio. :geek:
Sent from my desktop computer using a normal keyboard.

« Odgovori #118 : 13. Svibanj, 2013., 21:50 »
Na trenutak si me trznuo. Mislio sam da sam ti stvarno nešto skrivio. :geek:
LOL sad  imate jednak broj postova na forumu XD

*

NOT GOOD

• 1224
« Odgovori #119 : 20. Svibanj, 2013., 09:34 »
Ovo je kritika:
netko je pustio ili ubio villagera iz vjećnice na prvom katu iako su tamo dupla vrata i ograde (bivši SNN ured):

7 osoba je moglo pustiti villagera i tko god da je to učinio a da zna da je-neka sada dovede novog seljaka na isto mjesto.
Hvala