HCL.HR

Komentari na whitelist prijave

• 1680 Odgovora
  • 155481 Hitova
*

SpacePig

• 1404
Komentari na whitelist prijave
« : 20. Travanj, 2013., 15:07 »
Umjesto da spamamo temu za prijave, otvorio sam ovu temu u kojoj možete komentirati igrače, građevine, i bilo što drugo vezano za prijave.

Syden i MrWegan, radite sa nekim modovima, worldeditom ili blok po blok?
« Zadnja izmjena: 24. Lipanj, 2013., 23:34 NOT GOOD »

Odg: Komentari na whitelist prijave
« Odgovori #1 : 20. Travanj, 2013., 15:15 »
super
« Zadnja izmjena: 23. Svibanj, 2013., 13:02 england90111 »

*

Syden

• *
  • 36
« Odgovori #2 : 20. Travanj, 2013., 16:27 »

Sto se tice Masyaf-a...ja sam koristio MC Edit da sredim malo,ali vrlo malo teren na kojem cu gradti,a sve sto je izgradjeno je blok po blok,a za Arenu isto...sve blok po blok....

*

Wegan

• *
  • 41
« Odgovori #3 : 20. Travanj, 2013., 17:57 »
Jedan dio okoliša je malo poravnat sa world editom(tamo di ide put i malo oko Parthenona), a što se tiče građevine ona je rađena blok po blok.

« Odgovori #4 : 20. Travanj, 2013., 19:49 »
Pitanje za admina

Kad cu dobiti odgovor da cu biti white listovan ili ne

i moze me admin kontaktirati na skype:Milan.Dakic5

Ako moze sto pre kontaktiraj me admine :ave:

« Odgovori #5 : 20. Travanj, 2013., 19:53 »
To znaci da opet moramo cekati ili?
<iframe src="//www.facebook.com/plugins/follow?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fprofile.php%3Fid%3D100001522033766&amp;layout=standard&amp;show_faces=true&amp;colorscheme=light&amp;width=450&amp;height=80" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:450px; height:80px;" allowTransparency="true"></iframe>

« Odgovori #6 : 20. Travanj, 2013., 19:55 »
sta se mi vise necemo moci prijaviti?

« Odgovori #7 : 20. Travanj, 2013., 19:56 »
Cekam vec dosta meseca da bi se prijavio i da bi vi meni odgovorili ovo :wildboy:

« Odgovori #8 : 20. Travanj, 2013., 19:58 »
Šta bi mi sad trebali cekat mjesec dana da bi napravili prijavu? A i ako ne prođemo opet moramo isto čekati.  :fpalm:
<iframe src="//www.facebook.com/plugins/follow?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fprofile.php%3Fid%3D100001522033766&amp;layout=standard&amp;show_faces=true&amp;colorscheme=light&amp;width=450&amp;height=80" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:450px; height:80px;" allowTransparency="true"></iframe>

« Odgovori #9 : 20. Travanj, 2013., 20:00 »
Gle admini to od vas opce nije korektno da primate clanove samo zato sto su imali ljep svijet u creativu...nisu stavili niti jednu objavu od svijeta u survivalu...ali neka bude kako ste odlucili ali tako necete dobiti dobre clanove

*

NOT GOOD

• 1236
« Odgovori #10 : 20. Travanj, 2013., 20:02 »
DoxiDoesMC, jedno pitanje je bilo dovoljno, sve je objašnjeno kako funkcioniraju prijave
To znaci da opet moramo cekati ili?

Tekst iz whitelist uputa:
Smiješ se prijaviti samo jednom i ako si odbijen moraš čekati 30 dana do slijedećeg pokušaja prijave.

Cekam vec dosta meseca da bi se prijavio i da bi vi meni odgovorili ovo :wildboy:

Da si se potrudio u tih nekoliko mjeseci, prijava ti nebi izgledala ovako: http://www.zaslike.com/files/9fg3wmymhakfhgmwy.jpg
Stvarno se vidi koliko si malo truda uložio.

Žalite se na čekanje? U 30 dana možete sagraditi čuda i proći bez problema, zato ne kukajte nego gradite

« Odgovori #11 : 20. Travanj, 2013., 20:06 »
marty vi ljude krivo osudujete ja ne volim gradit u creativu niti u singelplayeru zato sto nemam svrhe od toga...oni su vam pokazali creative svjet a pitanje jeli znaju ista na survivalu ili cak vanilla...

« Odgovori #12 : 20. Travanj, 2013., 20:06 »
Slazem se sa england a i sad je skolsko doba nema vremena za gradnju a i + ovo je sve gradjeno u creativu

« Odgovori #13 : 20. Travanj, 2013., 20:13 »
Iako neznam graditi još sam se trudio, I svejedno nisam prošao. :tired:

« Odgovori #14 : 20. Travanj, 2013., 20:32 »
Slazem se sa england a i sad je skolsko doba nema vremena za gradnju a i + ovo je sve gradjeno u creativu
Pa zašta onda i ti nisi gradio sa creativom? Nigdje ne piše da je zabranjeno

Jel se sječate kako su bile stare prijave? Tamo si napravio malu kučicu i eto! A sad neznam zašto su tako zahtjevne građevine.
Zato jer sada previše ljudi želi na server,zamisli da admini puste na server sve one koji naprave malo bazu na otoku,server bi za tjedan dana bio prepun igrača koji nebi znali šta da dalje rade i dosađivali bi ostalim igračima koji rade na svojim prijojektima.Ako stvarno želiš na server pokaži to tako da ćeš se potruditi i napraviti nešto što će nas sve impresionirati.