HCL.HR

Feed The Beast

• 37 Odgovora
  • 5556 Hitova
Feed The Beast
« : 11. Siječanj, 2013., 21:59 »
ima neka dobra duša koja bi napravila tutorijal kako instalirati Feed The Beast? i to DETALJNO!
Razlog: svi ovi sto rade na YT rade oke, ja napravim isto tako, ali mi ne skida nijedan mod :( tj. modfolder je prazan a odabrao sam ono mindcrack 1.4.6 i stisnuo lunch sa svojim imenom

iiiii... da...
probao sve ponudjene mod packove, nijedan neće, svi su ovako:

« Zadnja izmjena: 12. Siječanj, 2013., 11:45 SpacePig »

*

zzumche

• 1048
Odg: Odg: HCL Minecraft community portal
« Odgovori #1 : 11. Siječanj, 2013., 23:06 »
hmm... ovo je novo :D
ulogiraj se sa emailom kojim si kupio igru. vidim da ti piše mateyvelican a ne.. email. možda je do toga
youtube.com/user/zzumche

*

djptica

• Moderator
  • 737
Odg: Odg: HCL Minecraft community portal
« Odgovori #2 : 12. Siječanj, 2013., 00:52 »
Feed the Beast Launcher & Modpack Spotlight!

Odg: Feed The Beast
« Odgovori #3 : 12. Siječanj, 2013., 14:14 »
@zzumche kad stavim email piše incorrect username or password

@djPtica hvala, ali ovo ne radi :(

« Odgovori #4 : 12. Siječanj, 2013., 14:21 »
ajde vise jeste dosadni sa tim Feed the beast :S .

« Odgovori #5 : 12. Siječanj, 2013., 14:30 »
možda kad bi mi poslali MOD Folder? jer i dalje javlja istu grešku

*

djptica

• Moderator
  • 737
« Odgovori #6 : 12. Siječanj, 2013., 18:20 »
ajde vise jeste dosadni sa tim Feed the beast :S .

šta si ljubomoran

matey, nesto je do tvog compa, pogledaj dal imas FML instaliran i malo si sredi komp...dosta ljudi koristi komp a ne obraca pozornost na to u kakvom je stanju, to je isto kao da sereš a ne pustiš vodu za sobom... -.-

*

zzumche

• 1048
« Odgovori #7 : 12. Siječanj, 2013., 19:17 »
hmm... utipkaj u google: minecraft ftb error downloading modpack
vjerojatno nisi prvi sa ovim problemom... sa druge strane, nemoram ti reći kako da guglaš, vjerojano si već potražio taj problem na guuuglu :hiha:
youtube.com/user/zzumche

« Odgovori #8 : 12. Siječanj, 2013., 19:22 »
djPtica imam FML, komp mi nije ko školjka puna gova*a, pokazat ću ti kad nađem sliku koliko je stabilna uporaba jezgri i rama bez ičega otvorena... što je prilično dobro kad imaš win7 instaliran od 14.7.2009 (nikad se nije ni crasho :)  )

zzumche naravno :D ali ipak :( pokušat ću još par puta i ako ne uspije prebacijuem se na tekkit... barem je slično ak ne već isto :/

« Odgovori #9 : 12. Siječanj, 2013., 19:30 »
I meni se ovo dogodilo, nece mi mindcrack, a sve ostalo hoce. Naskidao sam sve potrebne modove i ubacio u odgovarajuci folder ali prc. ne radi opet -.-

« Odgovori #10 : 12. Siječanj, 2013., 20:37 »
I meni se ovo dogodilo, nece mi mindcrack, a sve ostalo hoce. Naskidao sam sve potrebne modove i ubacio u odgovarajuci folder ali prc. ne radi opet -.-
Neće ti mindcrack? Pa naravno, moraš napravit videoprijavu i da se Guudeu svidi! :mrgreen:
Sent from my desktop computer using a normal keyboard.

« Odgovori #11 : 12. Siječanj, 2013., 20:53 »
Kako misliš video prijavu? Dobro je i ovo od Direwolf-a pa ipak neće
kad bi mi netko poslao, ak bi radilo, dobio bi nagradicu na serveru - mene za  roba sljedeća 3 vikenda :D - radim najprljavije poslove koji su unutar dozvoljenog... (ili stack dijamanata)

« Odgovori #12 : 12. Siječanj, 2013., 20:59 »
error downloading modpack znaci da ti sa FTB stranice nemogu skinuti modove pošto kada skines FTB ne dobijes i FTB folder u kojem su ti spremljeni svi modovi u odredenom modpacku zbog toga ti se updata modpack kada ga prvi put pokrenes dakle najvjerovatnije tada nisi imao internet ili mjesta na hard disk-u

« Odgovori #13 : 12. Siječanj, 2013., 21:24 »
Imam jos 80+ GB slobodnog mjesta, internet se nije gasio, pokusavao sam ponovno vec desetak puta, i krene neki download minecraft.jar -a te dodje na oko 65-70% i stane, ostavio sam ga nek ceka sat vremena al nist

« Odgovori #14 : 12. Siječanj, 2013., 22:28 »
probaj updejtat javu