HCL.HR

Anime

  • 1228 Odgovora
  • 193741 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Anime
« Odgovori #570 : 15. Rujan, 2010., 09:39 »
@DeS3InY:

To je psiholoski sukob unutar price, ne psiholoski zanr. Opet normalna stvar u svakoj seriji, filmu i literaturi ako imas dvije suprotstavljene strane.
Ajmo sve proglasit psiholoskim!

Ne da mi se ponavljat vise. Baratate tim ko smigl intuitivnim.

Odg: Anime
« Odgovori #571 : 15. Rujan, 2010., 09:48 »
ova ženska još nije stavila slike sisa. koji kurac ono.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Anime
« Odgovori #572 : 15. Rujan, 2010., 13:00 »
@DeS3InY:

To je psiholoski sukob unutar price, ne psiholoski zanr. Opet normalna stvar u svakoj seriji, filmu i literaturi ako imas dvije suprotstavljene strane.
Ajmo sve proglasit psiholoskim!

Ne da mi se ponavljat vise. Baratate tim ko smigl intuitivnim.


ajd da je jedan manji dio animea takav, ok, složio bi se s tobom. ali nije. kroz cijeli anime se provlači psihološka nota...

i prije bi tebe usporedio sa smiglom jer daješ minimalna ili nikakva objašnjenja za svoje stavove i predstavljaš ih kao svačiju istinu

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Anime
« Odgovori #573 : 15. Rujan, 2010., 13:02 »
animeiiiii su za malu djecu buuuuuuuuuuuuuu
:wildboy:
COOL

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Anime
« Odgovori #574 : 15. Rujan, 2010., 14:37 »
 :mrs:

Ne, al' ozbiljno, nitko ne moze biti toliko... pokusavam naci rijec ali ne ide mi. Uglavnom, prestani trollat.(ne ti juli, da ne bi bilo zabune)

Normalno da se psiholoski sukob suprotstavljenih stranja proteze kroz cijelu radnju. To je element radnje.
Ne znam, onda bi ista kifla mogla biti da kazem da je Sherlock Holmes(roman, film, sto god zelis uzmi) psiholoskog zanra zato jer postoji psiholoski sukob i nadmudrivanje izmedu protagonista i antagonista kroz cijelu radnju.
Ili cek, Santa Barbara je imala psiholoske sukobe izmedu likova, a trajala je punkurac dugo, to je sigurno psiholoski zanr!

Jel me pratis?

Uglavnom, bilo bi mudro da se prije ulazenja u bilo kakve rasprave o zanrovima i pricama malo prouci sto znaci zanr, a sto su elementi price.

To sto je CG anime ne znaci da ne vrijede ista pravila filmografije i opcenito pisanja price kao i za sve ostale vrste multimedije, koliko god zeljeli da vrijedi suprotno JER JE TO ANIME I DRUKCIJE JE KAO TAKVO.
Ali ponekad je to tesko dokazati anime uzivljenicima koji se mjere po velicini svog mal-list penisa i tako to.

*

Andarielle

  • *
  • 11
  • You don't leik mudkipz?
    • dA
Odg: Anime
« Odgovori #575 : 15. Rujan, 2010., 15:01 »
Ali ponekad je to tesko dokazati anime uzivljenicima koji se mjere po velicini svog mal-list penisa i tako to.
:hiha:
ako se sjecam, ti si prvi poceo mjerit svoj MAL-List penis..
iako bi trebao bit MAL-penis ocito ...


Nemam dovoljno veliki MAL-List penis za tvoje standarde? Kme.  :wildboy:

You don't leik mudkipz?
« Zadnja izmjena: 15. Rujan, 2010., 15:22 Andarielle »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Anime
« Odgovori #576 : 15. Rujan, 2010., 15:17 »
 :mrs:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Anime
« Odgovori #577 : 15. Rujan, 2010., 16:03 »
 :mrs:

I vec jesam.  :wildboy:

Nego, pitanjce za one koji su gledali Evangelion. Koliko vas je odgledalo End of Evangelion isto?

Odg: Anime
« Odgovori #578 : 15. Rujan, 2010., 16:51 »
Nisam jer je Evangelion takvo smeće da se nisam htio dalje mučiti.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Anime
« Odgovori #579 : 15. Rujan, 2010., 16:57 »
/cut/

ti misli svoje, ja ću misliti svoje, problem je što se žanr određuje nekim slobodnim kriterijama, od kojih neke ti očito ne prihvaćaš. btw, da bude nešto psihološkog žanra onda se mora konstantno ponavljati tokom serije (što se, vidi vraga, ponavlja u Geassu), a to što navodiš santa barbaru je retardirano jer je tek mali postotak serije takav. I čudi me što nisi spomenuo onu situaciju sa sword of Akasha, thought elevatorom, kolektivnom svješću i što stvarno ljudi žele (prošlost/sadašnjost/budućnost) prepirkom sa njegovim ocem i Schneizelom. Valjda ti nije išlo uz tvoju priču ^^

@MAL-penis - fak jea seaking, čovjek sa 80% mecha animea u MAL listi podjebava što se tog tiče, fak jea  :thumbs: :hihi: /prc

@End of Evangelion - on mi je slijedeći za pogledat, onda tek krećem na rebuild

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Anime
« Odgovori #580 : 15. Rujan, 2010., 17:30 »
E, ne da mi se.  :wildboy:

Sabanoidna anime uzivljenost..

1.) Sword of Akasha, thought elevator blablabla - deus ex machina. Poznat pojam? I opet, pecto primjera koje bih mogao nabrojati i objasniti zasto... ali ne da mi se. Nisam ti edukator da te izlijecim od maloumnosti. Pokusao sam oko pojma zanra. Educiraj se sam.
2.) Tvoja sestra(ili sto ti je vec) je sama isla u potragu za mojim MAL profilom jer sam joj zvucao poznato da izmjeri moj MAL( :hiha:) penis kojeg i ti sad mjeris. Kronologija.

Drz' se crotakua, bolje ti je tamo.

*

Andarielle

  • *
  • 11
  • You don't leik mudkipz?
    • dA
Odg: Anime
« Odgovori #581 : 15. Rujan, 2010., 18:39 »
2.) Tvoja sestra(ili sto ti je vec) je sama isla u potragu za mojim MAL profilom jer sam joj zvucao poznato da izmjeri moj MAL( :hiha:) penis kojeg i ti sad mjeris. Kronologija.
I beg to differ, cisto me zanimalo što inace gledaš od animea. Mislim, pošto imaš tako jake izjave. No naspram tebi ja jako kriticno ocjenjujem anime, tako da mislim da nemamo o cemu razgovarat.
Plus, nema tog milimetra kojim se da mjerit tvoj MAL-penis. We're still searching.

Drz' se crotakua, bolje ti je tamo.
Orly?

Odg: Anime
« Odgovori #582 : 15. Rujan, 2010., 18:53 »
Bože, neka prestanu. :wildboy:

Odg: Anime
« Odgovori #583 : 15. Rujan, 2010., 19:51 »
Psiholoski sukobi, kriticko sagledavanje...radnja.:hiha: :hiha: U anime temi :hiha:
Eh,da, imas grozan glazbeni ukus weeabo djevo. Nisam zainteresiran.
« Zadnja izmjena: 15. Rujan, 2010., 20:00 Rider on the Storm »

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Anime
« Odgovori #584 : 15. Rujan, 2010., 20:26 »
E, ne da mi se.  :wildboy:

Sabanoidna anime uzivljenost..

1.) Sword of Akasha, thought elevator blablabla - deus ex machina. Poznat pojam? I opet, pecto primjera koje bih mogao nabrojati i objasniti zasto... ali ne da mi se. Nisam ti edukator da te izlijecim od maloumnosti. Pokusao sam oko pojma zanra. Educiraj se sam.
2.) Tvoja sestra(ili sto ti je vec) je sama isla u potragu za mojim MAL profilom jer sam joj zvucao poznato da izmjeri moj MAL( :hiha:) penis kojeg i ti sad mjeris. Kronologija.

Drz' se crotakua, bolje ti je tamo.

krasno, nije poanta bila u deus ex machini već o povlačenju posljedica te same mašine (u psih. smislu), fejlaš u izvrtanju

i sad ti misliš da sam ja malouman, a ja da si ti ograničen. Predivno <3

@RotS - ako imaš takvo mišljenje o animeima onda nemaš šta radit na ovoj temi ^^

@Babitj - don't worry, it'll be all over soon  :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9