HCL.HR

Anime

  • 1228 Odgovora
  • 193747 Hitova
Odg: Anime
« Odgovori #555 : 15. Rujan, 2010., 00:34 »
Htio sam kvazi sociolosku raspravu o velicini penisa i rpovezanoscu iste s naglasenim boldanim tekstom. Eda, ovaj forum ima valjda samo jedan font, stoga morao je boldati. Nije jebo.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Anime
« Odgovori #556 : 15. Rujan, 2010., 00:34 »
I biva kriplom zbog toga. Al, to smo već raspravljali. :ementaler:

Jedno je forsiranje drugačijosti, što podržavam...al hejtam ne čitljivost. Da je čitljiviji font ne bih se bunio. Nimalo. Al neeee...

Teško se čita = loše.
Eto. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Andarielle

  • *
  • 11
  • You don't leik mudkipz?
    • dA
Odg: Anime
« Odgovori #557 : 15. Rujan, 2010., 00:51 »
Htio sam kvazi sociolosku raspravu o velicini penisa i rpovezanoscu iste s naglasenim boldanim tekstom. Eda, ovaj forum ima valjda samo jedan font, stoga morao je boldati. Nije jebo.
Kakve veze ima font na forumu sa fontovima koje dobiješ na windowsima?
kad smo vec na određenim tehnikalijama

@Facaa:

But bold men are sexy...

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Anime
« Odgovori #558 : 15. Rujan, 2010., 00:52 »
Htio sam kvazi sociolosku raspravu o velicini penisa i rpovezanoscu iste s naglasenim boldanim tekstom. Eda, ovaj forum ima valjda samo jedan font, stoga morao je boldati. Nije jebo.

Fixedsys != bold
btw Fixedsys koristim jer su korisnici ovog dragog foruma pizdili zbog
Courier New fonta pa da im još više idem na živce sam počeo koristiti Fixedsys ^^

btw, za mene su monotype fontovi čitljiviji od standardnijih fontova, al toe zato što sam prljavi programer xD

Odg: Anime
« Odgovori #559 : 15. Rujan, 2010., 00:54 »
Zasto branis njegov penis? Stojeovo, zajedno su. Zavjera! :hiha2: Nego, ako imas potrebu dokazivati se ljudima oko sebe zivciranjem, ocito nemas samopouzdanja, stoga, penis je malen. :hiha: Osim, ako naravno, djevojka ne misli svjedociti i protiv toga :hiha:
« Zadnja izmjena: 15. Rujan, 2010., 00:57 Rider on the Storm »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Anime
« Odgovori #560 : 15. Rujan, 2010., 00:55 »
Boldano nije problem. Dapače.


Ne specijalizirana serfina pisma na visokorezolucijskim lcd ekranima su nečitljivi. :wildboy:


Inače, monospaced se veli. Jel.
Monotype je font foundry jebemu. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Anime
« Odgovori #561 : 15. Rujan, 2010., 01:00 »
Zasto branis njegov penis? Stojeovo, zajedno su. Zavjera! :hiha2: Nego, ako imas potrebu dokazivati se ljudima oko sebe zivciranjem, ocito nemas samopouzdanja, stoga, penis je malen. :hiha: Osim, ako naravno, djevojka ne misli svjedociti i protiv toga :hiha:

hahaha dokazivanje? ja uživam kad živciram ljude zbog ovakvih blesavih stvari. pokazuje mi koliko su ljudi osjetljivi i nesigurni u svojem životu xD

i malo se primi knjige, koliko vidim iz ovoga nikad dobrog sociologa od tebe xD

@Zapi/Gerogerigegege - zato što ne želim. i zato što mi je omogućeno koristiti drugačiji font :D

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Anime
« Odgovori #562 : 15. Rujan, 2010., 01:03 »
Sloboda je žena reče Štulić i ode u jebenu Nizozemsku.
Blah.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Andarielle

  • *
  • 11
  • You don't leik mudkipz?
    • dA
Odg: Anime
« Odgovori #563 : 15. Rujan, 2010., 01:10 »
Zasto branis njegov penis? Stojeovo, zajedno su. Zavjera! :hiha2:


...pa kad smo vec kod toga...

...mlađa sestra uvjek mora pazit na starijeg brata!

Odg: Anime
« Odgovori #564 : 15. Rujan, 2010., 01:16 »
Mlađa, kazes :hiha: :hiha: :hiha: Bleh, da sam raspolozen, poceo bih s dramaticnim monologom o nesreci i vrlinama moje snazne licnosti...ali ne sviđaju mi se tvoji smajlici. Inace, vi otvoreno raspravljate i djelite detalje o vasoj seksualnosti? Neznam, uvijek sam za liberalnost, ali previse je previse! :hiha2:

*

Andarielle

  • *
  • 11
  • You don't leik mudkipz?
    • dA
Odg: Anime
« Odgovori #565 : 15. Rujan, 2010., 01:27 »
Mlađa, kazes :hiha: :hiha: :hiha: Bleh, da sam raspolozen, poceo bih s dramaticnim monologom o nesreci i vrlinama moje snazne licnosti...ali ne sviđaju mi se tvoji smajlici. Inace, vi otvoreno raspravljate i djelite detalje o vasoj seksualnosti? Neznam, uvijek sam za liberalnost, ali previse je previse! :hiha2:

Svatko ima drugaciji pojam liberalnosti.

a, snažne licnosti kažeš? =D
Ocito ti ovakav humor nije snažna strana. (jbg, ja padam na ljude koji imao dobar smisao za humor  :wildboy:)

PS.
Pih, ljudi me na ovom community-u nepoznaju. ccc... nemoš se čak ni na incest zezat  :wildboy:
DeS, kad ceš rec svojim starcima, da su te moji posvojili, te da se seliš iz ZG u okolicu BJ? D:

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Anime
« Odgovori #566 : 15. Rujan, 2010., 01:35 »
GNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Anime
« Odgovori #567 : 15. Rujan, 2010., 01:38 »
Ocito ti ovakav humor nije snažna strana. (jbg, ja padam na ljude koji imao dobar smisao za humor  :wildboy:)


Oh...ta očitost - toliko je ovisna o sposobnosti percepcije. :hiha:
No, odoh spavati. Sutra.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Anime
« Odgovori #568 : 15. Rujan, 2010., 02:02 »
DeS, kad ceš rec svojim starcima, da su te moji posvojili, te da se seliš iz ZG u okolicu BJ? D:

ej, nemoj tako, moji bi jedva dočekali da me daju nekom a onda ne bi imao gdje bit tokom faksa xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Anime
« Odgovori #569 : 15. Rujan, 2010., 06:26 »
 :hihi: :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9