HCL.HR

Anime

  • 1228 Odgovora
  • 193734 Hitova
Odg: Anime
« Odgovori #630 : 01. Studeni, 2010., 20:48 »
Ja bih ti radije preporucio da radije to malo gigabajtaze utrosis na prvih 26 epizoda Legend of the Galactic Heroesa, tj. prvu sezonu, pa onda kad budes u prilici (flet, ovo-ono) pogledasi sve ostalo.

Ima 110 epizoda, no nije trakavica, dapace, svaka epizoda je poprilicno dinamicna.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Anime
« Odgovori #631 : 02. Studeni, 2010., 00:01 »
Skinuo sam to, gledao sam prve 3 epizode. Oke je bilo. Imam sve baš na HDD-u (skinuo dok sam nažicao 1mj flata), samo me fakultet ubi sada. Još će sad finalni od Cisca, jebemu. Tako da ovako šta kratko ganjam. Šta ću, sav limit mi je 8GB, a brzina 1Mbps. :D


Odg: Anime
« Odgovori #632 : 16. Studeni, 2010., 18:27 »
Zažalit ću.  :hiha:

Al ajmo, preporuke za prvi anime koji ću pokušati gledati (ako se ne računaju Pokemoni, Sailor Moon i slično što je bilo na TV-u).

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Anime
« Odgovori #633 : 16. Studeni, 2010., 18:40 »


Jin-Roh: The Wolf Brigade
Citat:
After witnessing the suicide bombing of a terrorist girl, Constable Kazuki Fuse becomes haunted by her image, and is forced to undergo retraining for his position in the Capital Police's Special Unit. However, unknown to him, he becomes a key player in a dispute between Capital and Local Police forces, as he finds himself increasingly involved with the sister of the very girl he saw die.


Film, za pocetak.

Jebeno atmosferican, jebeno dobar OST i jedna klasicna prica u alternativnom ruhu.
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2010., 18:42 Yuri »

Odg: Anime
« Odgovori #634 : 16. Studeni, 2010., 22:25 »
Cowboy Bebop :(
Al ozbiljno, to bi uveo pod neku opću kulturu, iako mi možda i nije fejv anime ;(

Ne znam. NGE ako ti se da polemitizirati i forsati dubinu i ambivalentnost i psihologijiju i pecto mega-kul fajtova s mecha bossovima. Da, preporuka.

btw, nećeš jebat zgodne curke u rozom s prošlih stranica ako animee samo budeš gledao :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Anime
« Odgovori #635 : 16. Studeni, 2010., 22:55 »
Zažalit ću.  :hiha:

Al ajmo, preporuke za prvi anime koji ću pokušati gledati (ako se ne računaju Pokemoni, Sailor Moon i slično što je bilo na TV-u).

Moje very first je bio Full Metal Alchemist, ali onaj prvi, ne ovo novo smeće.
Preporuke dajem, jel

Odg: Anime
« Odgovori #636 : 16. Studeni, 2010., 23:03 »
Zažalit ću.  :hiha:

Al ajmo, preporuke za prvi anime koji ću pokušati gledati (ako se ne računaju Pokemoni, Sailor Moon i slično što je bilo na TV-u).
Legend of the Galactic Heroes.

Odg: Anime
« Odgovori #637 : 17. Studeni, 2010., 00:53 »
<3

Šta je makros?  :wildboy:
Neka skraćenica il izvedenica koju ne prepoznajem?
Jer za sve ove gore što su spomenuli sam čuo već.  :hiha2:

Odg: Anime
« Odgovori #638 : 17. Studeni, 2010., 01:01 »
Puno ime serije je Super Dimensional Fortress Macross, no eto svi ga zovu samo Macross.

Meni osobno jedna od naj anime serija ikad - glazba, ljubavni trokuti, muževna muževnost, komedija, čilanje; ima i mecha borbi, no toga je jako malo.

Preporuka da se pogleda Do You Remember Love? film nakon serije, ne prije, jer ništa nećete skontat'.

Inače, IMO, i nakon 25+ godina prva Macross serija + DYRL? muvi, najbolje što je Macross franšiza ponudila.

Odg: Anime
« Odgovori #639 : 17. Studeni, 2010., 01:11 »
Da, i mene je iznenadilo, no nije da se žalim.

Nije da mi smetaju, no nikad nisam uživao u tim divovskim robotima - s iznimkom Metal Gearova i Orbital Frejmova, tu i tamo Wanzera.

Odg: Anime
« Odgovori #640 : 17. Studeni, 2010., 01:27 »
Ima i svemirske akcije, a ima i robota, a i neke scene su stvarno epski napravljene, no u odnosu na ostale elemente, dobije se dojam da su te borbe tu čisto da se koliko - toliko opravda seting.

Odg: Anime
« Odgovori #641 : 17. Studeni, 2010., 01:28 »
No svejedno, meche koje se pretvaraju u mlažnjake su uvijek kul.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Anime
« Odgovori #642 : 17. Studeni, 2010., 03:21 »
Zažalit ću.  :hiha:

Al ajmo, preporuke za prvi anime koji ću pokušati gledati (ako se ne računaju Pokemoni, Sailor Moon i slično što je bilo na TV-u).

Death Note.

Kad god neko krene gledati anime od društva, prvo mu posudim Death Note i nakon toga, navuče se i počne gledati sve redom. Ne znam zašto, ali dosada nisam upoznao osobu kojoj se Death Note nije svidio. Inače, ako želiš gledati najbolji anime, onda kao što reće depresivko, skini Cowboy Bebopa. :/

Odg: Anime
« Odgovori #643 : 17. Studeni, 2010., 08:22 »
Ja sam osoba kojoj se Death Note nije svidio baš :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Anime
« Odgovori #644 : 17. Studeni, 2010., 09:08 »
Cobalte, Cowboy Bebop nije najbolji. :(

Šta se Death Notea tiče, manga mi je bila super, barem dok se nije počelo s neboderima teksta da se pojasni nešto što se moglo sažeti u 2 rečenice.
Anime je isto bio jako dobar, no sad kad gledam u rikverc - ubijanje ljudi s pisanjem njihovih imena u notes je jedna od najsmiješnijih (u lošem smislu) ideja da...

Pa da se ubije nekog, jel.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9