HCL.HR

Anime

  • 1228 Odgovora
  • 191473 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Anime
« Odgovori #30 : 24. Studeni, 2007., 19:31 »
Krivo sam se izrazila, no nadam se da ste sposobni shvatiti na što sam ciljala?
Eto,  kao što me npr. irl smeta postojanje muha, tako mi ponekad zasmeta kad netko na forumu... sad bi trebala reći izjavi, no naslov komercijalne animirane serije za djecu i plešuća banana i nisu neka izjava nego spam i hey-look-at-me-I'm-an-idiot fraza. Oh well, neću očekivati konstruktivnu raspravu ovdje.

Go with a flow:  :dancing:
Ne kuzim, kazes da je ili nije?

Jer nije :dancing:

I bas zato ne treba bit ismijavan :ementaler:

*

Qupo

  • **
  • 317
Re: Anime
« Odgovori #31 : 24. Studeni, 2007., 20:19 »
Žanr podrazumjeva pojmove poput: trilera, SF, drame.. Na to sam ciljala.
Anime je po naški, animirani film.

Više ne osjećam potrebu s vama se izjašnjavat oko ovoga.  :tired:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Anime
« Odgovori #32 : 24. Studeni, 2007., 22:33 »
Nemoj se sekirati kupo. Dragi su to momci, samo su malo plesnuti.  ;)
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Anime
« Odgovori #33 : 24. Studeni, 2007., 23:05 »
Postoje ljudi koji gledaju anime samo zato jer je to anime (gejevi i wannabe japanci ftw) i ljudi koji ne gledaju anime iz istog razloga (ne znam sto su oni).

I to je bezveze.

Nego, naravno da ne mozes ocekivat konstruktivnu raspravu kad ne osjecas potrebu za izjasnjavanjem :tired:

*

Affirmative

  • Gost
Re: Anime
« Odgovori #34 : 25. Studeni, 2007., 02:42 »
toliko o šugavim moderatorima koji su veoma objektivni kod donošenja odluka... pička vam materina


nadam se da admin trpi ova sranja samo da bude forum pod kontrolom... očito je da svatko kome se digne kurac može biti mod :roll:


i to je žanr, a isti ti gejevi i japanci igraju wow, ut, cod i sva ostala gejevska sranja koja se motaju po netu...

prvo pogledaj neš kontretno pa onda komentiraj... kao da ideš srat kako lamborghini gallardo nije dobar auto, a nikad ga nisi fural   :kita

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Anime
« Odgovori #35 : 25. Studeni, 2007., 04:05 »
čekaj, ako gledam sailor moon i ostale "komercijalne" anime, onda sam ameba?

kul :dancing:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Anime
« Odgovori #36 : 25. Studeni, 2007., 09:03 »
toliko o šugavim moderatorima koji su veoma objektivni kod donošenja odluka... pička vam materina


nadam se da admin trpi ova sranja samo da bude forum pod kontrolom... očito je da svatko kome se digne kurac može biti mod :roll:

prvo pogledaj neš kontretno pa onda komentiraj... kao da ideš srat kako lamborghini gallardo nije dobar auto, a nikad ga nisi fural   :kita
Ma bravo...

Ja sam jedino rekao da niti mrzim, niti volim anime.

i to je žanr, a isti ti gejevi i japanci igraju wow, ut, cod i sva ostala gejevska sranja koja se motaju po netu...
Prvo, vidis da sam gore rekao da gejevi i wannabe japanci gledaju anime samo zato jer je anime. To je ko da, recimo, krenes gledati svaki triler na svijetu. Nije svaki dobar i nije svaki los.

Ato da je zanr... otkad se zanr odredjiva po izgledu? Sin City bi onda bio strip film ili nesto, ne?

I prestani vredjat u svakom postu kad nemas sta druco reci.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Anime
« Odgovori #37 : 25. Studeni, 2007., 09:38 »
toliko o šugavim moderatorima koji su veoma objektivni kod donošenja odluka... pička vam materina
nadam se da admin trpi ova sranja samo da bude forum pod kontrolom... očito je da svatko kome se digne kurac može biti mod :roll:
sori mister žestim se oko animea. :tired: :tired:

ja ne volim anime jer smatram da je to nešto što gledaju male japanske curice.
ali ok to je samo moje mišljenje. a vjerujem da će se mnogi složit

*

Affirmative

  • Gost
Re: Anime
« Odgovori #38 : 25. Studeni, 2007., 15:27 »
 :tired:


isti kurac da kao da idemo komentirat tko šta sluša pa bi vidjeli tko je curica, tko je gluh itd...


i rest my case

Re: Anime
« Odgovori #39 : 25. Studeni, 2007., 18:24 »
aha, you rest your case, kao dokazao si svoje!

 :tired:

ne al stvarno je činjenica. To su isti ljudi koji si stavljaju kineske simbole na tjelo. I isti koji idu učit japanski jer je to kao "mistično". onak nisi prvi dork očaran japanom.  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Anime
« Odgovori #40 : 25. Studeni, 2007., 18:31 »
aha, you rest your case, kao dokazao si svoje!

 :tired:

Bas to, nisi nista rekao osim picka vam materina i svatko kome se digne kurac moze biti mod :tired:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Anime
« Odgovori #41 : 25. Studeni, 2007., 18:36 »
Amo ohladite, ponašate se ko japanske curice.  :ementaler:
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2007., 18:37 Underground »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Affirmative

  • Gost
Re: Anime
« Odgovori #42 : 25. Studeni, 2007., 18:57 »
aha, you rest your case, kao dokazao si svoje!

 :tired:

Bas to, nisi nista rekao osim picka vam materina i svatko kome se digne kurac moze biti mod :tired:

kao da nije tako  :mrgreen:

*

Affirmative

  • Gost
Re: Anime
« Odgovori #43 : 25. Studeni, 2007., 18:59 »
aha, you rest your case, kao dokazao si svoje!

 :tired:

ne al stvarno je činjenica. To su isti ljudi koji si stavljaju kineske simbole na tjelo. I isti koji idu učit japanski jer je to kao "mistično". onak nisi prvi dork očaran japanom.  :ementaler:


 :crazy:


majkemi, neznaš kaj prićaš  :mrgreen:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Anime
« Odgovori #44 : 25. Studeni, 2007., 19:03 »
kao da nije tako  :mrgreen:
pogledaj malo datum moje registracije na ovaj forum, pa mi reci da nisam zasluženo mod muzike :ementaler:

 :wildboy:

edit: a i moje uzorito ponašanje :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9