HCL.HR

Crank

  • 12 Odgovora
  • 2018 Hitova
Crank
« : 05. Kolovoz, 2009., 05:00 »
Jel gledo itko ovaj film? Film jebeno boguje, predobar je. Evo odlucio sam ga bio pogledati posto u kina sad stize nastavak Crank 2: High Voltage, pa da pogledam prvi dio. Ko je gledo film nek iznese svoje mišljenje , a oni koi ga nisu pogledali obvezno preporuka .  :ementaler:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Crank
« Odgovori #1 : 05. Kolovoz, 2009., 11:06 »
Taj prvi mi je još kako-tako dobar ali svejedno niš posebno, a ovaj novi je čisto sranje imho. Nagori film koji sam pogledao ove godine ako ne i više. :hiha2:

To je samo moje mišljenje, nemoraš prema njemu odlučit. :ementaler:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: Crank
« Odgovori #2 : 05. Kolovoz, 2009., 13:16 »
dobar je film, tj bio bi dobar da nema one scene sa jebanjem. ovako je samo ok. i to zato jer zadnja scena boguje.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Crank
« Odgovori #3 : 05. Kolovoz, 2009., 13:16 »
šta fali sceni s jebanjem? jesi ti neki feminist il šta?

*

Zapi

  • Gost
Re: Crank
« Odgovori #4 : 05. Kolovoz, 2009., 13:18 »
scena jebanja je tako nevjerojatno lame da to nije istina ;(

Re: Crank
« Odgovori #5 : 05. Kolovoz, 2009., 13:54 »
argumentiraj.


moje stajalište:

lik jebe seksi ženu nasred kolodvora - > dobro

*

Zapi

  • Gost
Re: Crank
« Odgovori #6 : 05. Kolovoz, 2009., 13:56 »
moje stajališta:

lik jebe seksi ženu nasred kolodvora - > loše

EDIT:
Ustvari nasred placa al ajd..

mislim loše je ubačeno i neznam..kad u re-animatoru zombie jebe sljepu ženu nasred placa, smješno je..kad statham jebe loše je..

haha kad statham radi bilo šta loše je lolf rofl
« Zadnja izmjena: 05. Kolovoz, 2009., 13:58 Zapi »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Crank
« Odgovori #7 : 05. Kolovoz, 2009., 13:57 »
Ljubomora. To je to. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: Crank
« Odgovori #8 : 05. Kolovoz, 2009., 14:10 »
scena je strava.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Re: Crank
« Odgovori #9 : 05. Kolovoz, 2009., 14:19 »
moje stajališta:

lik jebe seksi ženu nasred kolodvora - > loše

EDIT:
Ustvari nasred placa al ajd..

mislim loše je ubačeno i neznam..kad u re-animatoru zombie jebe sljepu ženu nasred placa, smješno je..kad statham jebe loše je..

haha kad statham radi bilo šta loše je lolf rofl

kripl.  :kava:

Re: Crank
« Odgovori #10 : 06. Kolovoz, 2009., 03:38 »
Taj prvi mi je još kako-tako dobar ali svejedno niš posebno, a ovaj novi je čisto sranje imho. Nagori film koji sam pogledao ove godine ako ne i više. :hiha2:

To je samo moje mišljenje, nemoraš prema njemu odlučit. :ementaler:

Da, evo danas skinuo i pogledo novi. De jbt od predobrog filma, samo su napravili sranje. Mislim koi je ono kurac lik strese 1000 volti on gori cijeli i ubija ko manijak. De lol  :ave: Po meni bolje bi bilo ono, da je sve ostalo na prvom djelu. Dobio je svoju osvetu, umro na jeben i cool nacin i to je to.  :wildboy:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Crank
« Odgovori #11 : 06. Kolovoz, 2009., 22:46 »
Ne kužim. Otvoriš topic o Cranku i kažeš da lik na kraju umre. De ono.....nemoj.  :wildboy:

Mislim.....sasvim je nebitan kraj filma jer je zabavna trešina i svi su gledali ali ipak....nemoj.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Re: Crank
« Odgovori #12 : 07. Kolovoz, 2009., 01:01 »
Dobro pobjeglo mi bre, al nije umro svejedno, ja sam reko da bi bilo bolje tako, da je umro i kraj filma.  :ementaler:

Btw kad smo kod lejm scenama jebanja iz prvog djela, trebate vidjet drugi tek..  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9