HCL.HR

Lost

  • 32 Odgovora
  • 4845 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Lost
« : 05. Veljača, 2010., 01:40 »
Jel ko kad gledo to?

Gadi mi se zbog hajpa, al oept ima najbolju temu ikad. Otok ovo ono.


Komentari, lični napadi na mene, smješne slike sve. Samo bez spojlera, natko vas bena odma ko isusa.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Lost
« Odgovori #1 : 05. Veljača, 2010., 01:45 »
Gledao epizodu i po, bilo mi dosadno.

Odg: Lost
« Odgovori #2 : 05. Veljača, 2010., 01:45 »
Onak, kulnes u početku i onda pecto mrtvih epizoda rendom produživanja priče i još nije dovršeno.  :wildboy:
Nemoj ni počinjat.

Nevezano:

Čekautaj Forbidden Transmission na CG-u. :>
Why is your...

*

marijan

  • **
  • 159
  • its fitty
Odg: Lost
« Odgovori #3 : 05. Veljača, 2010., 01:48 »
smeće od serije koje se stalno produžuje na najgluplje moguće načine. upropaštena tema  :wildboy:
She likes my style she likes my smile
she like the way i talk.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Lost
« Odgovori #4 : 05. Veljača, 2010., 01:51 »
mogos to i rpvi put tako ljepo reć </3


iako ako ja nešto volim to je rendom rpoduživanje serija, pa ono. neki drugi minus oću.

*

marijan

  • **
  • 159
  • its fitty
Odg: Lost
« Odgovori #5 : 05. Veljača, 2010., 01:52 »
ti si izgubljen (lost)  ;) pozz


serija je smeće jebote. besmislene gluposti nepovezane se stalno događaju. i glupi likovi. i flešbekovi njihovih gej života. i gejnost ;(
She likes my style she likes my smile
she like the way i talk.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Lost
« Odgovori #6 : 05. Veljača, 2010., 01:56 »
I autori žele da nekršćani gore u paklu il nešto.  :wildboy:


*

Swink

  • *****
  • 1869
  • All flaw, no hero.
    • http://www.theprp.com
Odg: Lost
« Odgovori #7 : 05. Veljača, 2010., 10:07 »
Jedna od najboljih serija na TV-u trenutno. Pilot epizoda je IMHO medu pet najboljih pilota ikad snimljenih. Prva sezona rula, druga malo manje, izgube se pocetkom trece, a kad je konacan datum kraja odreden, od tada do sada boguje. Dakle, od sredine trece do sada, evo, pocetka seste. Koja je i zadnja sezona. Serija sama mi nije medu pet najboljih, ali da je obavezna TV lektira, jest.

Citat:
besmislene gluposti nepovezane se stalno događaju. i glupi likovi. i flešbekovi njihovih gej života.

Ovo je random odgovor osobe koja je gledala tri random epizode na TV-u. edit: ili je samo hejter bez razloga.

... what a tragic mess you fools have made of this.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Lost
« Odgovori #8 : 05. Veljača, 2010., 11:35 »
Pogledao prvu sezonu kad su ju puštali na Novoj TV i bila mi je odlična. Onda je počela druga sezona pa tisućita sezona pa sam izgubio interes. Ista stvar sa zakonom braće....lik si istetovira plan zatvora na tijelo da izvuče nevinog buraza iz zatvora. Kad sam to čuo mislio sam da će bit najbolja serija ikad na svijetu, ali onda su počeli pretjerivat s mužnjom mrtve krave pa sad ima 5 sezona.

Serije trebaju završavat u prvoj sezoni ako nisu humoristične.  :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Lost
« Odgovori #9 : 05. Veljača, 2010., 12:10 »
koliko su sezona na novoj prikazali?

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Lost
« Odgovori #10 : 05. Veljača, 2010., 12:13 »
Nemam pojma....mislim dvije.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Lost
« Odgovori #11 : 05. Veljača, 2010., 12:28 »
čru. hejtam te sapuničaste serije. ono, jedva čekam da završi pa da mogu otić na net i za 10 mina pročitat kak je završila i what up with that island.

iako uopće ne sumnjam da će završit MISTIČNO i NEDOREČENO pa da na kraju nikad nećeš saznat što se stvarno događalo.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Swink

  • *****
  • 1869
  • All flaw, no hero.
    • http://www.theprp.com
Odg: Lost
« Odgovori #12 : 05. Veljača, 2010., 12:39 »
Na Novoj su prikazali tri sezone, AFAIR. I to u nekim bozemesacuvaj terminima. Uostalom, tko jos gleda serije na domacoj televiziji? Prison Break je rulao u velikoj vecini prve sezone, onda se pretvorio u drek vrlo brzo, ista situacija s Heroesima. Iako sto se tice Heroesa, ovako u retrospektivi se pitam da li je prva sezona ikad uopce i bila dobra? Bez da zazvucim ko fenboj, mislim da je situacija s Lostom ipak malo drugacija, jer kao sto sam i rekao otkad je definiran konacan kraj, prica definitivno ide prema nekom end pointu kakav je i zamisljen, bez praznog hoda od sredine trece sezone. A ako ste do sredine trece sezone izdrzali, onda cete vjerojatno pogledati do kraja. Što nije situacija s Prison Breakom i Heroesima. Kad nesto pocnem gledati, onda to nekako dovedem i do kraja, sto nije bila situacija s te dvije serije.
... what a tragic mess you fools have made of this.

Odg: Lost
« Odgovori #13 : 05. Veljača, 2010., 12:56 »
Odlicna serija ja sam je pred nekih 9 dana poceo skidat s interneta od prve sezone i polako pratit. Sad sam na sezoni 2 na 10. epizodi i mogu rec da je serija prejebena. Al da me nervira to kolko zakompliciravaju i razvlače radnju, istina. Stvarno kad covjek ovako gledo 4-5 epizoda po danu vidi kolko su zakomplicirali i razvukli sve to. Ima preko 100 epizoda a to se sve moglo svest u nekih 50 maksimalno. Al jebiga, kad sam poceo sad gledat cu do kraja.  :hiha:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Lost
« Odgovori #14 : 05. Veljača, 2010., 13:12 »
A ako ste do sredine trece sezone izdrzali

Baš to...treba izdržat razvučenu radnju i 15 sezona. Simpsone bi mogao gledat 115 sezona jer je to humoristična serija, ne otežu s radnjom da bi pobrali što više para. Prison Break je imao odličnu prvu sezonu (koja je također bila razvučena do maksimuma), čak je i druga bila gledljiva ali poslije.....žali bože.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9