HCL.HR

Novi betmen

  • 185 Odgovora
  • 30443 Hitova
Re: Novi betmen
« Odgovori #120 : 11. Kolovoz, 2008., 15:42 »
@ bleki  :ave:
Ja ne kužim. retardiran sam, objasni mi :(

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Novi betmen
« Odgovori #121 : 11. Kolovoz, 2008., 16:08 »
Ne znam jel se vi to pravite glupi, ili fakat nitko izuzev Daksija nema smisla za humor. :wildboy: :kingmortal:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: Novi betmen
« Odgovori #122 : 11. Kolovoz, 2008., 16:38 »
shvaćam ja. kul kul.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Novi betmen
« Odgovori #123 : 11. Kolovoz, 2008., 16:41 »
Meni je samo smiješan ĐOKEROV izraz lica na zadnjoj slice
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

Re: Novi betmen
« Odgovori #124 : 11. Kolovoz, 2008., 17:20 »
Ja i dalje ne kužim :kingmortal:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Novi betmen
« Odgovori #125 : 11. Kolovoz, 2008., 17:26 »


 :loludara:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Novi betmen
« Odgovori #126 : 11. Kolovoz, 2008., 17:37 »
Ja i dalje ne kužim :kingmortal:

Pogledaj Equilibrium, Brokeback Mountain, procitaj opet prvu slikicu pa ces skuzit. :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Novi betmen
« Odgovori #127 : 11. Kolovoz, 2008., 17:39 »
ili bar pročitaj tko glumi u navedenima. eventualno se informiraj o brokebacku, jer je radnja istog vrlo važna za razumijevanje slike.  :wildboy:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Novi betmen
« Odgovori #128 : 11. Kolovoz, 2008., 17:45 »
Moze i tako. :wildboy:

I zapamti: Znanje je kralj. :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Novi betmen
« Odgovori #129 : 11. Kolovoz, 2008., 18:45 »
Ok. Baš sam lejm :ementaler:

Re: Novi betmen
« Odgovori #130 : 11. Kolovoz, 2008., 19:32 »
Da, baš si lejm.  :ementaler:
omg retardiranosti li na ovom forumu, ajde si međusobno izdrkajte i napraviti bukake  :wildboy:

LIK JE IZAŠAO
IZVADIO JE JEBENI KURAC
STAVIO GA CURI U USTA
I ONDA GA IZVADIO
I OTIŠAO ČA

Re: Novi betmen
« Odgovori #131 : 11. Kolovoz, 2008., 19:46 »

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Novi betmen
« Odgovori #132 : 11. Kolovoz, 2008., 21:09 »
nećemo ić offtopic više. adrenalin, idi gledat Brokeback i ne spemaj više  :hug

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Novi betmen
« Odgovori #133 : 11. Kolovoz, 2008., 22:43 »
Loše osobe.  :wildboy:
Dakako da film ima svojih mana i da nije OMG BEST MUVIE EVER!!11 al me živcira pristup ovom filmu. Posebice od vas dvojice.
Idete gledati film prepuni predrasuda. Šteta.  :wildboy:


Gle, meni pristup nije 'idem sad pljuvat jer ga svi hvale' ili išta slično tome.

Kad gledam Barbarian Nymphoid In Dinosaur Hell, onda nije frka ako glumica u istoj sceni ima različitu odjeću i slično jer je to film koji se zove
kako se zove i njegova svrha je takva kakva jest-i tu je suvišno raspravljati.

A gledati Batman: The Dark Knight bez predrasuda je simply neizvedivo, jer je to film koji se zove kako se zove i koji je najavljivan kako je najavljivan. Kod takve konstrukcije u kojoj je
sudjelovalo toliko velikih imena, u koji je utrošeno toliko para and so on, onakav retardirani glas je puno veća mrlja i puno mi više smeta nego u nekom drugom filmu. To nije traženje dlake u jajetu,
nego nešto što mi je, nakon Jokera, najviše ostalo u sjećanju nakon gledanja filma.

Tako je sa svim velikim projektima, filmovima, igrama koji svojim statusom nametnu takav osjećaj kao da gledaš posljednji domet ljudskih mogućnosti u nekoj od navedenih branši.
Kad mi već serviraju 'savršenstvo', onda želim to savršenstvo osjetiti kako Bog zapovijeda, i ne mogu tolerirati greške tipa GLAS prokleti koji uništi svaku scenu. Ne zato što ne želim, već jednostavno ne mogu, to je po defeaultu.

A bez predrasuda, po nekoj logici, možeš samo gledati film o kojem znaš malo ili nimalo (radnja, likovi, glumci, režija, zemlja u kojoj se radio itd), sve o čemu si iole informiran gledaš s unaprijed određenom dozom očekivanja nečega zbog tog znanja.

Primjerice, neka se netko dovoljno (odaberi riječ) nađe i odluči snimiti 'Montyh Python: The American Dream', automatski ga gledaš s predrasudama and that's it. A ako si gledao prijašnje Batmane i iole su ti se svidjeli, onda je i Vitez Tame, neizbježno, dočekan s ovećom dozom očekivanja, ovakvih ili onakvih.

Re: Novi betmen
« Odgovori #134 : 11. Kolovoz, 2008., 23:21 »
Al ne kužim čemu preseravanje s glasom pred ljudima koji znaju njegov identitet? :kingmortal:
Fakat lejm :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9