HCL.HR

Oscar 2008

  • 33 Odgovora
  • 5389 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Re: Oscar 2008
« Odgovori #15 : 25. Veljača, 2008., 12:43 »
Nije bilo iznenađenja osim sporedne glumice..

*

Swink

  • *****
  • 1869
  • All flaw, no hero.
    • http://www.theprp.com
Re: Oscar 2008
« Odgovori #16 : 25. Veljača, 2008., 12:49 »

Best Performance by an Actor in a Supporting Role: Casey Affleck


Ako se ovo dogodi, idem se objesit vani na smokvu.  :kingmortal:

Zasto?  :( Pa Casey je ownao u Asasinaciji Jeese Jamesa. Zasluzeno je dobio Javier Bardem, ali ne bi mi bilo nimalo zao da je Casey dobio.
... what a tragic mess you fools have made of this.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Oscar 2008
« Odgovori #17 : 25. Veljača, 2008., 13:59 »
Nisam zadovoljan. :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Oscar 2008
« Odgovori #18 : 25. Veljača, 2008., 14:20 »
Nije bilo iznenađenja osim sporedne glumice..
Glavne glumice ja bih rekao...

A i NCFOM nije nesto predobar... ma da je bilo poznato da ce pobrati bro oscara...

*

Lich

  • ***
  • 636
Re: Oscar 2008
« Odgovori #19 : 25. Veljača, 2008., 15:26 »
Razočaravajuće.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Oscar 2008
« Odgovori #20 : 25. Veljača, 2008., 21:12 »
I da, jebo ih No Country for Old Men.  :tired:

koji je tvoj problem?  :wildboy:

Gledam Oskare otkad znam za sebe, svaku godinu, i nikad se nije desilo da netko ovako precijeni jedan solidan film koji nije zapravo ništa više od toga. Zapravo, jedno ime mi pada na pamet. Titanic. Ali to je nešto drugo već.

Nek se jebu.  :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Oscar 2008
« Odgovori #21 : 25. Veljača, 2008., 21:17 »
gledam i ja ali to nema baš neke veze. Ma mislim konkurencija mi nema nekog smisla previše. Juno i majkl Klejton su tu da popune mjesta ono. A film je odličan a ne solidan. Mislim nije sad neko remek djelo al pogledaj listu pobjednika u zadnjih 10 godina i reci mi koji jest.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Oscar 2008
« Odgovori #22 : 25. Veljača, 2008., 21:23 »
Da popune mjesta? Ti me zajebavaš.  :hihi:

I po čemu je taj film odličan. Ono, odgledah ga, i meni dan danas nije jasno po čemu je on dobio 8 nominacija. Em su braća Coen imali puno boljih filmova, em sam film doista nije ništa posebno. Ono, serijski ubojica, puno mrtvih, puno krvi, to do sada nismo nikad vidili. A film u to sve nije donio ništa novo. :tired:

I kako možeš reći da pogledan prošle dobitnike, pa jedan Departed jede NCFOM za međuobrok, i po likovima i po priči i po izvedbi. Uglavnom, razočaran sam, umnogo. I da, Ellen Page.  :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Oscar 2008
« Odgovori #23 : 25. Veljača, 2008., 21:26 »
Em su braća Coen imali puno boljih filmova, em sam film doista nije ništa posebno. Ono, serijski ubojica, puno mrtvih, puno krvi, to do sada nismo nikad vidili.

Da, obično se filmovi ocjenjuju po tome kolko im je inventivna radnja.  :tired:
Naravno da su imali boljih filmova, al to opet nema Apsolutno nikakve veze  :tired:

meni nije jasno što je dobro u Departedu pa ne bičam. Ono, ubojice mafija i puno mrtvih. to do sad nikad nismo vidli.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Oscar 2008
« Odgovori #24 : 25. Veljača, 2008., 21:29 »
Mda, vidim, pratiš me što govorim. No dobro, da sada ne mlatimo praznu slamu, Oskari su sakali i to je to.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Lich

  • ***
  • 636
Re: Oscar 2008
« Odgovori #25 : 25. Veljača, 2008., 21:47 »
edit
« Zadnja izmjena: 25. Veljača, 2008., 23:12 Lich »

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Oscar 2008
« Odgovori #26 : 25. Veljača, 2008., 21:52 »
 :tired:
Mislim da bi se svaka osoba koja je pogledala No Country For Old Man, bez obzira kakvo mišljenje o filmu imali, složila s tim da je Javier Bardem odglumio jednostavno prejebeno i da bi davanje Oscara nekom drugom bila velika nepravda.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Oscar 2008
« Odgovori #27 : 25. Veljača, 2008., 21:55 »
To nitko ne dovodi u pitanje. Raspravljamo o filmu, ne o glumcima u njemu. I Javier i Tommy su bili odlični.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Oscar 2008
« Odgovori #28 : 25. Veljača, 2008., 21:56 »
Casey  Affleck je trebao dobiti Oscara za najbolju ulogu ali eto nije, totalno ne fer.

Nitko ne dovodi u pitanje kažeš?  :wildboy:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Oscar 2008
« Odgovori #29 : 25. Veljača, 2008., 21:58 »
Malo si sjebo kvot, čini mi se. :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9