HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 252938 Hitova
*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1230 : 06. Svibanj, 2014., 19:46 »
Upravo to :D Nećkala se reda radi  :mrgreen:


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1231 : 06. Svibanj, 2014., 20:49 »
:tired:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1232 : 06. Svibanj, 2014., 22:18 »
+upropastili su Jaimea.
Ja mislio ti govoriš o njegovoj frizuri :hihi:. Znači dok je imao sex sa rođenom sestrom bio je good guy, a kad ju je "uzeo" malo grublje onda je upropašten lik. Po tebi ispade da je važniji tip sexa od činjenice da frajer incestuje. Nezz svakome normalnom bi taj lik trebao biti upropašten već nakon prve epizode serije i one scene na kuli.

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1233 : 06. Svibanj, 2014., 22:40 »
SILOVANJE=TIP SEXA :hihi: :wildboy: :ave: Jel možeš prestati postati jer zbilja stvaraš stereotip da su svi bosanci neobrazovane seljačine zaostale u 12. stoljeću :wildboy: Hvala.

Rekavši to, znam da te incest posebno muči radi toga jer imaš sestru pa oko toga trebaš zauzeti čvrst stav (da nitko ništa ne posumnja) ali to nikako ne smije utjecati na tvoju objektivnost u vezi radnje. Oni jesu sjebani gnjusni likovi isve to bla, ali Jaime izuzev toga nikad nije napravio nešto posebno loše, niti je posebno pokvaren lik, najviše je takav kakav je radi licemjernih ljudi koji se postavljaju kao moralne vertikale, a zapravo su samo uskogrudna seljačka smeća od osoba koja misle da -znaju- što je normalno a što nije (ne referiram se na tebe).
Uglavnom, imao je krivih odluka, kako i prije radnje u seriji, tako i u samoj seriji, ali čitava poanta njegova lika je trebala biti da doživljava transformaciju od 3. sezone i onog što mu se desilo, i da počinje djelovati iz nekih "pravednijih", većih ideala, a ne iz ljubavi prema Cersei i obitelji. Ukratko, trebao je početi razmišljati, što i jest napravio i ok su ga gradili kao nekakava pozitivna lika dok eto, NIJE SILOVAO SVOJU GLUPU SESTRU. Sad je opet umjesto dobra lika smeće od lika, silovatelj.
Dakle, ne, nije bio good guy dok se jebao sa svojom sestrom, što ti radiš sa svojom sestrom me također nije briga, i da, to što u startu je trebao biti "upropašten" od prve epizode i da se polagano gradi njegov istinski karakter good guya je trebalo biti nešto specijalno. Ali eto, tom scenom su to u velikoj mjeri osakatili. Jbg.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1234 : 06. Svibanj, 2014., 22:47 »
stvarat stereotip :D

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1235 : 06. Svibanj, 2014., 22:52 »
Incest is d best!

Prvo to obaviš, a onda se zasladiš!



*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1236 : 06. Svibanj, 2014., 23:19 »
SILOVANJE=TIP SEXA :hihi: :wildboy: :ave: Jel možeš prestati postati jer zbilja stvaraš stereotip da su svi bosanci neobrazovane seljačine zaostale u 12. stoljeću :wildboy: Hvala.
Pa zar silovanje nije tip sexa, tj. uveliko se razlikuje od klasičnog "vođenja ljubavi" kao drugog tipa sexa. Ili ti sex samo klasifikuješ po pozama :hihi:. A u ostalom zar je bitno to, moja poenta se nije na to odnosila.

P.S. Đavolji 666-ti post :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 06. Svibanj, 2014., 23:23 Adam Jensen »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1237 : 06. Svibanj, 2014., 23:55 »
:ave:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1238 : 07. Svibanj, 2014., 00:25 »
A nije Jamie usran kaj pričaš.
I nije neki silovatelj. Scena je bila malo wtf gadljiva al ono
a i iako je good guy kojeg svi zovu gadnim imenom kojeg je dobio po radnji koja je zapravo spasila cijeli Kings Landing iako se možeš s njim poistovjetit iako ti može bit ili cool ili jednostavno iritantan iako ima dobre i loše odluke ne bi rekao da je on u suštini good guy. Nitko od Lannistera nije.
Više bi rekao da je frajer neki lawful neutral. Sjeti se samo  kako je lancima zatuko onog rođaka koji je bio s njim u čeliji u 2 sezoni samo da bi mogao pobjeć bez trunka savjesti.
Pobio bi vjerovatno d amože cijeli svijet kako bi on mogo bit jedini jebač svoje sestre. Kaj ja znam
ima svojih pluseva, ima neke časti, drži se riječi i obećanja al da je good guy
hmmm
više nekako neutralno dobar/zao šta ja znam...na sredini jel.

Kad smo kod toga da od cijelog casta morate izabrat tri lika iz serije (ne knjige) koji su vas se najviše dojmili (smatrate da su najbolje odglumljeni) koji bi to bili ?

Meni
1: The Imp (obavezno s svojim drskim primjedbama i ujedno najboljim smislom za humor ovaj Dinkleage je brutalan, vjerujem da Tyriona duplo veći čovjek ne bi uspio ni upola odglumiti)
2: Littlefinger (osobno najzanimljiviji totalni spletkaroš i muljator koji jedini on sam zna šta planira, čovjek bez motiva i sa svim motivima istovremeno, težak za prokljuvat, nemoguć, jednostavno prejak lik)
3: Tywin Lannister (ovog glumca bio volio ko prof povijesti :hihi: nezz lika bi mogo cijeli dan slušat kako priča o bitkama a i čovjek je totalno onaj tip osobe koja stvara dojam strahopoštovanja kada samo uđe u sobu)

« Zadnja izmjena: 07. Svibanj, 2014., 00:35 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Grzi

  • *
  • 51
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1239 : 07. Svibanj, 2014., 08:42 »
:fpalm:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1240 : 07. Svibanj, 2014., 08:42 »
Jesi ti uopće pročitao Vanjin post? :(

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1241 : 07. Svibanj, 2014., 08:47 »
Kad smo kod toga da od cijelog casta morate izabrat tri lika iz serije (ne knjige) koji su vas se najviše dojmili (smatrate da su najbolje odglumljeni) koji bi to bili ?
1. Jedan i jedini: Ned Stark, ubjedljivo najbolji lik u seriji (i kao čovjek a i kako je okarakterizovan). Njegova smrt mi je bila jedna od najtužnijih scena u filmovima (odmah poslije smrti Gladiatora). A Sean Bean, inače jedan mi od najdražih glumaca, ga je naravno u svom stilu vrhunski odigrao.

Inače, sviđa mi se cjelokupan glumački kadar. Sve vrsni glumci i hrpa zanimljivih karaktera ali svi su iza Neda, tako da pod 2. i 3. neću nikoga stavit.

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1242 : 07. Svibanj, 2014., 11:00 »
A nije Jamie usran kaj pričaš.
I nije neki silovatelj. Scena je bila malo wtf gadljiva al ono
a i iako je good guy kojeg svi zovu gadnim imenom kojeg je dobio po radnji koja je zapravo spasila cijeli Kings Landing

E to. =D>

90% glumaca mi je odlično pogođeno, stvarno se iz sezone u sezonu oduševljavam castingom :D


EDIT: Evo nađoh intervjue sa glumcima, i ne, nije bilo obično silovanje, bezveze se tolika halabuka digla... http://www.westeros.org/GoT/News/Entry/Headey_Coster_Waldau_on_Sept_Scene
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj, 2014., 11:26 Falak »


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1243 : 07. Svibanj, 2014., 17:10 »
Ako se pita mene ne znam ko je vanja i boli me qvarz lol
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj, 2014., 20:26 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1244 : 09. Svibanj, 2014., 05:36 »
Silicon Valley, pocetak je bio malo naporan, ali je sve bolje i bolje, zasad je izaslo 5 nastavaka.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9