HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 251904 Hitova
*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1290 : 30. Srpanj, 2014., 10:34 »
,
« Zadnja izmjena: 30. Srpanj, 2014., 10:58 [proGABBEing] Richard »

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1291 : 30. Srpanj, 2014., 11:23 »
To je bila samo šala kao podsjetnik na stare dane, znam da trebamo stati ujedinjeni!

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1292 : 30. Srpanj, 2014., 11:25 »
okej,,,,,

rula serija. :-( imam i knjigu, samo je još treba pročitat hehe.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1293 : 30. Srpanj, 2014., 11:50 »
Hannibal , True Detectives  .

The Strain se počela emitirati , za sad 3 epizode imaju , navodno jako dobra!

Netko gledao?
Intel Core i9-10850K
Asus Rog Strix Z490A-Gaming
64GB Corsair Vengeance RGB Pro 3200mhz
Sapphire RX 7800XT Nitro+ 16GB
M.2 SSD Adata SX8200 Pro - 2TB
4TB WD Red
Lian Li 011 Dynamic XL
Corsair HX850 80 Plus Platinum Modular
Corsair iCUE H150i Elite

www.reverbnation.com/gregzeyeKT

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1294 : 30. Srpanj, 2014., 12:51 »
Ova će serija rulat. Ali tek počinje emitovanje pred kraj godine :(.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1295 : 30. Srpanj, 2014., 13:00 »
Under the dome gledam, pogledao prvu sezonu, isprva OKEJ onda kasnije dosta dobro onda jos kasnije sranje.
Vise se fokusira na HEJ MISTERIJOZNA SILA NAS NE PUSTA VAN KAKO DA JU ZADOVOLJIMO????????????????? nego na zanimljiviji survival aspekt. Ali ono Stephen King lol. I spielberg.
7/10 danas cu krenut sa drugom sezonom.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1296 : 30. Srpanj, 2014., 15:13 »
Odgledao Vikings i bacio se na Da Vinci's Demons :D Kidalica :D
'sap homiz? Vana kil sam zombis?

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1297 : 30. Srpanj, 2014., 21:44 »
Ova će serija rulat. Ali tek počinje emitovanje pred kraj godine :(.

Pomaknuli su ju nažalost za 2015. godinu. :hiha2: Točan datum još nije poznat, ali ja pretpostavljam negdje početkom godine ili na proljeće.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1298 : 30. Srpanj, 2014., 22:51 »
Ova će serija rulat. Ali tek počinje emitovanje pred kraj godine :(.

Pomaknuli su ju nažalost za 2015. godinu. :hiha2: Točan datum još nije poznat, ali ja pretpostavljam negdje početkom godine ili na proljeće.
Loša vijest skroz. Inače, trenutno sam na 4. sezoni Breaking Bada a upravo Saul mi je najjači lik u seriji i baš sam se obradovao kad sam čuo da se radi njegova serija.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1299 : 04. Kolovoz, 2014., 00:53 »
Fargo

a nezz, nekih 6.5/10 prva sezona. Nisam imao onu želju kao kod bb, got,,, da jedva čekam upalit narednu epizodu. Ima dosadnjikavih trenutaka. Malo drljavo izgleda na trenutke nezz.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1300 : 04. Kolovoz, 2014., 01:57 »
:hiha2:  :hiha2:
Meni je Fargo odličan, čak nešto bolji i od filma. Ne slažem se baš da nije zanimljiva. U redu, ne uhvati te toliko k'o Breaking Bad, ili Game of Thrones (kad si već te dvije naveo), ali meni je i ovo već od prve epizode, od trenutka kada je ženu puknuo čekićem po glavi pa nadalje, bilo izrazito intrigantno. Iako se može reći da uspori tu i tamo, definitivno je imala i hrpetinu uzbudljivih trenutaka. A u međuvremenu ima dosta toga da se može itekako uživati, od jako dobre priče, suptilnog Coenovskog crnog humora, pa do apsolutno prekrasne vizualne strane, puno zanimljivih detalja, Malvovih monologa i aluzija na Bibliju, Lesterovih motivacijish postera i jednostavno prekrasnog sountracka. Kažem, najbolja nova serija uz True Detective i skroz zasluženo gro Emmy nominacija.

In other news... Pogledao 24: Day Another Day. Ograman sam fan serije već godinama, potrošio sam silne i silne sate gledajući Kiefera kako je*e mater svemu živom i neživom. U više navrata. I zato kada su najavili da se serija vraća, 4 godine nakon finala, nisam baš znao kako reagirati. Naravno, jedan dio od mene je počeo slaviti odmah, ali s druge strane žao mi je što ju nisu ostavili da počiva u miru. I na kraju krajeva, bilo mi je drago opet gledati poznata lica, ovaj puta u Londonu. Nije baš da je London kao lokacija nešto presudno, mogli su ga komotno staviti bilo gdje drugdje. Ali eto, htjeli su se maknuti iz Amerike, a opet nisu htjeli ići tamo gdje se ne priča engleski. Iako po samom vizualnom stilu, ocrtavanje Londona je ispalo puno sličnije zadnje dvije (sedmoj i osmoj) sezoni koje su se odgiravale u Washingtonu i New Yorku, ali fali mi onaj stari, grubi, prljavi, sunčani L.A. iz ranijih sezona. Ako ništa drugo, ovaj put su bar za stvarno išli u dotični grad, a ne greenscreenali eksterijere.

Što se tiče priče, nema tu previše za raspravljati. Teroristi napadaju Englesku (čitaj: Ameriku), Jack Bauer je izišao iz sjena i mora spasiti dan u 24 sata (Lol zapravo je 12 sati, ali naprave i 12-satni time jump 5 min prije kraja da imaju razloga još uvijek zvati seriju 24  :hiha:). Šablonizirano, izlizano, ali i bome savršeno. Dobro, realno je daleko od savršenog, ali dobio sam napad nostalgije čim sam upalio prvu epizodu, pa očito imam teške predrasude prema seriji. I isto tako vjerujem da će biti dobra svakome kome je bila dobra i prije, a možda i ostalima koji samo traže nešto dobre akcije na televiziji, sada kada su malo sve to stegnuli i skratili.

U međuvremenu, sa Friendsima došao do kraja pete sezone, odnosno do polovice serije.
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2014., 02:04 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1301 : 04. Kolovoz, 2014., 08:03 »
Fargo

a nezz, nekih 6.5/10 prva sezona. Nisam imao onu želju kao kod bb, got,,, da jedva čekam upalit narednu epizodu. Ima dosadnjikavih trenutaka. Malo drljavo izgleda na trenutke nezz.

Jel bi valjalo pogledat film prije, ili nije bitno? :solidus:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1302 : 04. Kolovoz, 2014., 09:18 »
Nije baš da MORAŠ pogledati film, jer praktički nema poveznica (Osim jedne, vrlo zanimljive) i radi se o zasebnoj priči. Ali ja ti svejedno preporučam da pogledaš, čisto zato jer se radi o kvalitetnih 90 minuta za kojima čisto sumnjam da ćeš požaliti.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1303 : 05. Kolovoz, 2014., 08:40 »
Također pogledao  24: Day Another Day.
Dobra sezona, iako se jako osjeti da je prekratko, za točno pola epizoda jel.
Iako malo ostavlja dojam svega već viđenoga, sve je na kraju dobro ispalo. Sviđa mi se isto tako finale sezone i zadnje dvije epizode.

Kiefer standardno savršen, Yvonne Strahovski jako i ugodno iznenadila.
Mary Lynn Rajskub mi je nekako zakazala u ovoj sezoni, nije to ona njezina razina glume.
Benjamin Bratt mi je od prve epizode bio pročitan, dosta neuvjerljiv zbog toga.

Branko Tomovic aka Belček odličan i malo mi je wow kako su takvog lika ubacili u dosta važnoj roli u seriji.
Michael Wincott je također ugodno iznenađenje i ostaje žal što nije duže/bolje iskorišten.
Al-Haraziji su kao cijela porodica bili prilično uvjerljivi iako sam znao da s njima ne dolazi kraj...


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1304 : 06. Kolovoz, 2014., 18:41 »


Počeo gledati ovu western dramu Hell on Wheels (2011- ). Prvi utisci (nakon 2 epizode) su veoma dobri, ovo je baš ono što sam očekivao. Jbt da nisam na forumu slučajno pročitao od jednog lika ne bih ni znao za ovu seriju a toliko volim ovaj žanr. Preda mnom su četiri sezone kojim se mnogo radujem \:D/.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9