HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706642 Hitova
*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13740 : 03. Ožujak, 2013., 12:17 »
E sad, nakupilo se toga što sam pogledao od zadnji put kad sam postao ovdje.

Flight (2012/I)

Jako dobro. Volim pogledat tu i tamo neki film koji je stvarno ozbiljan i kvalitetan. Uglavnom, ako ništa drugo, Oscari te upute na ozbiljne i kvalitetne filmove. Sviđa mi se kako je Denzelov lik napravljen kao anti-junak, znaš da čovjek ne radi dobre stvari tokom filma, ali isto tako ostaje činjenica da spasi sve te ljude na način na koji nitko drugi ne bi uspio. Jako dobro.

Denzel je, kao i uvijek, odličan, Don Cheadle mi je totalno predobar ispao, John Goodman isto. Film ima i dosta vjerskih elemenata, a soundtrack je napravljen od rock klasika i neistinito je koliko dobro idu uz određene scene u filmu. 8,5/10

The Way Back (2010/I)

Evo još jedan ok film. Po istinitom događaju. Nekolicina ljudi koje komunizam osudi i odvede u siberijski gulag odluči jedan dan pobjeći. Stvar je u tome što iz siberijskih gulaga nije baš da se ima gdje u pobjeći jer je tisućama kilometara oko njih divljina i pustoš. Možda malo dug film i možda malo razvučen, ali nije loš. 7/10

Wreck-It Ralph (2012)

E fakat nisam očekivao da će bit toliko dobar. Mislio sam da će bit ono, prosječan crtić sa smiješno-glupavim likovima napravljenim da čisto zabave i nasmiju djecu, ali crtić je fakat topao i lijep. Dosta mi je bolji od Bravea, mada je kakti Brave pobrao Oscara. I naravno plus na originalnost. Preporuka. 9/10

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13741 : 04. Ožujak, 2013., 00:48 »
Life of Pi - Ugodno iznenađen, zasluženi Oscari. 9/10

Silver Linings Playbook - opet iznenađen, očekivao sam smeće 7/10, nezasluženi Oscari doduše...

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13742 : 04. Ožujak, 2013., 01:25 »
slp; svi oscari su zasluženi. jel vi glumite neke retaje il što? :hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13743 : 04. Ožujak, 2013., 01:55 »
hclu ne treba još jedan pametnjaković tipa zapi.
:hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13744 : 04. Ožujak, 2013., 07:40 »
slp; svi oscari su zasluženi. jel vi glumite neke retaje il što? :hihi:

stvarno nisu, realno.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13745 : 04. Ožujak, 2013., 16:03 »
Wreck it Ralph

Ono što definitivno moram pohvaliti kod ovog crtića je ideja i originalnost. Samo što ideja nije onako savršeno provedena do kraja. Da se u tome uspjelo bio bi to jedad od najjačih crtića ikad. Ali i ovako je crtić godine i zaslužio je Oscara. Družba zadužena za dodjelu Oscara ga je dala Braveu. Onak, neeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Hrpa simpatičnih likova(to je ono što nedostaje svim crtičima koje sam pogledao prošle godine). Naravno da Ralph pokušava biti mrgud, a ustvari je nešto sasvim drugačije. Što? E to ćete vidjeti ako pogledate crtić(oni koji još nisu).

Ocjena: 8/10


Hotel Transylvania

Daleko, daleko od ljudi i civilizacija smjestio se jedan dvorac okružen šumom i planinama. I tamo žive samo stvorovi i nastrana bića. Među njima je i Drakula i njegova mala i vrckava kćer...
Ok, nasmijao sam se od srca u više navrata. I zanimljiv je crtić. Ali ipak koplje ispod Ralpha. I blesavost i nespretnost dječaka koji samo uleti u cijelu priču je presimpatična.
No opet se javlja onaj osjećaj da tu nešto fali. Ili sam ja fakat postao prekritičan. Ili starim pa me više ne mogu oduševiti stvari koje su me prije oduševljavale? Stvarno ne znam...

Ocjena: 7/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13746 : 04. Ožujak, 2013., 17:05 »
The soloist: http://www.imdb.com/title/tt0821642/
Iron man je novinar kojemu je tvrtka na rubu opstanka, te on svugdje trazi neku temu o kojoj bi pisao u svojoj kolumni, te igrom slucaja naidje na sizofrenicarskog violinista po imenu Nathaniel Ayers. Naime lik je beskucnik koji je od kuce pobjegao od tkoznacega te sad zivi na ulici, te mjestima na kojima svira. Opsjednut je cistocom te slovkanjem imena, ima super pamcenje i to. Film je bio doista dobar i nadmasio moja ocekivanja, jer na kraju krajeva gledao sam ga jer mi je net konekcija pukla :hiha: . Jamieju Foxxu lijepo lezi uloga te ju je dobro i odradio, isto vrijedi i za Boba Downeya :hiha: . Film ima dobru pricu, i sve radnje idu dosta fluidno, nije dosadan, niti predugacak, za potrosit sat i nesto film sasvim u redu, no necu ga se dugo sjecati.

Ocjena 8/10

Batman: The Dark Knight rises
Vjerujem da su ovo vec svi gledali pa necu duljit. Jel ovaj film svima tako super? Nezz meni su zabavne bile samo one borbe izmedju banea i batmana, i to je to... 2:40h pricanja, i nekakvih voznji i to. Svi ce me posrat zbog ovog al zbilja mi je jadan film, ili ja nesto propustam :hiha2:. Bas sam kraj mi je podigao misljenje o filmu ali je jos uvijek jadan, i nema uopce onaj BATMAN ugodaj, nema nijednog villaina kao iz drugih dijelova, nezz ulogu batmana je mogao imati i james bond i svejedno bi mi bilo isto  :wildboy:

Ocjena 6/10 lol :(
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Blade1752

  • *
  • 145
  • Penzijoner bez penzije
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13747 : 04. Ožujak, 2013., 18:17 »
Brave i Wreck it Ralph : Veoma dobri crtići mada se slažem s kolegom "Niksa Rasta man" i više mi se svidio Ralph nego Brave ;) I stvarno ga preporučujem svima :) Sad bum pogledal taj Hotel Transylvania hehe
-The Hobo King

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13748 : 04. Ožujak, 2013., 20:39 »
Sinoć i preksinoć:
Taxi Driver - 9/10
Blade Runner - 10/10
Back to the Future - 9.5/10

Nisam pri volji da pišem više.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13749 : 04. Ožujak, 2013., 22:59 »
Silver Linings Playbook (2012)

Ne znam.. sviđao mi se film do pred kraj. Uloge Pat i Tiffany su me obuzele totalno, al nisam takav klišejizirani kraj očekivao.
Očekivao sam možda više problematike oko njegove bolesti. Neću sad spojlat, al ono. Možda sam ga krivo shvatio ili nešto.

ne znam/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13750 : 04. Ožujak, 2013., 23:02 »
Nisi. Jednostavno je film za žene.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13751 : 05. Ožujak, 2013., 14:02 »
Jel ti ne znam moraš svačiji komentar koji ti ne legne "misaono" prokomentirati? :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13752 : 05. Ožujak, 2013., 14:03 »
mora. realno. zapi. lief.

:hiha2:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13753 : 05. Ožujak, 2013., 15:00 »
Rasta počeo si koristit neznam u postovima. Nezz :hiha2:
Nego kad ćemo u Orogoro? :hiha:

Nisam dugo neki film pogledao. Preporuke? Nešto tipa EagleEye. :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13754 : 05. Ožujak, 2013., 16:13 »
Koji je problem u tome što ja koristim ne znam u postovima? Ja znam da ništa ne znam :approve

A evo ti nešto slično onom što tražiš:
Butterfly on a wheel

Ako već nisi pogledao :approve

P.s. U Oro-Goro ćemo kad skineš 15 kila karakterna nulo :chair:
« Zadnja izmjena: 05. Ožujak, 2013., 16:15 Niska rasta man »
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9