HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707465 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15210 : 08. Studeni, 2013., 12:54 »
@Ramza
Gle, stari... simpa si mi i sve to... ali prestani se sramotiti.



ontopic:
In Time
Opet. A ono, nije ni tako loš film...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15211 : 08. Studeni, 2013., 12:58 »
Endera se isplatilo pogledati u kinu. I općenito ga se isplati pogledati. :approve
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15212 : 08. Studeni, 2013., 13:14 »
Moj je post preskočen i odgovorilo se osobi (Ramzi) koja je postala prije mene.
Osjećam se kao ignorirano govno. :(

No da bude ontopic...

Već rekao na Twitter (ne baš sve što ću ovdje)...

The Last Stand (2013)

Totalno zabavan film i usudio bih se reći da je Ray jedan od najkarizmatičnijih i najlajkabilnijih likova koje je Arnold utjelovio.
Nije da sam osjetio neki nalet nostalgije na stare Arnold filmove, čisto je je čovjek bio briljantan - savršeno je kombinirao hladnokrvnog akcijskog heroja iz 80ih sa toplinom postarijeg šerifa iz malog američkog gradića.

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15213 : 08. Studeni, 2013., 13:27 »
@Ramza
Gle, stari... simpa si mi i sve to... ali prestani se sramotiti.

Tipično za tebe, svaki put kad ti netko ukaže da to što govoriš nema smisla, mjenjaš temu u besmislenom smjeru. :(
Ne da mi se nabrajati kralju, nezz, Xenogears, Suikoden, FFovi, xy JRPGova ima tinejđere za glavne uloge koji upravljaju divovskim mašinama ili vojskama spašavaju svijet u svemiru. Da, jako je UVJERLJIVO da klinka od 6 godina (FF9) ide ravnopravno u borbu protiv KREATORA EGZISTENCIJE. Totalno je različit kurac. Da  si pogledao film znao bi zašto ima 12 godina i zašto je to uvjerljivo.
Ma uostalom, nema smisla da se raspravljam, prvo zato jer tvoje "shvaćanje" filmova općenito je besmisleno, a drugo zato jer nisi pogledao film.

@psajdak
naravno da ne, jesi li čitao išta od source materijala?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15214 : 08. Studeni, 2013., 13:38 »
Tipično za tebe, svaki put kad ti netko ukaže da to što govoriš nema smisla, mjenjaš temu u besmislenom smjeru. :(
Ovime si samo potvrdio onu moju teoriju od ranije, a to je da se znamo s nekog drugog foruma. Sad, zašto ne želiš otkriti svoj identitet, to ne shvaćam. Ali probat ću ja zato - igraš RPGe, imaš gej avatar... Necron sa Shume?

Usput, nisam odigrao ni Xenogears (Xenosagu jesam), niti bilo koji Suikoden.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15215 : 08. Studeni, 2013., 14:46 »
znači nisi odigrao ništa, nisi pogledao ništa, legendo, jel ti išta znaš o ičemu? zašto ti s ikime pričaš? po čemu je tvoje mišljenje o ičemu bitno?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15216 : 08. Studeni, 2013., 14:58 »
Dečko, da li ti ikad pročitaš s razumijevanjem post na koji ideš odgovarati? Ne? Zar je to tebi takav problem?
Mislim, napisao bih ja sad jedan podži odgovor, ali onda se sjetim što si napisao za Aliens... pa bolje ne.


Nego...
Baš sam pogledao The Other Woman na HTV 2. Znam da nitko s ovog foruma ne gleda te kanadske drame što ih puštaju u 13h, pa sam htio biti drugačiji. :ementaler:
Inače, možda bih ga preskočio da nisam nekim slučajem na poslu danas. Ma, preskočio bih ga sigurno. I režira ga Brendon iz Beverli Hilsa. Ono, drama k'o drama... ali kraj je nekako... nepotpun. Očekivao sam malo više napetosti. Isto tako, imam osjećaj da je ona scena ubojstvom muža bila u filmu samo da se popuni minutaža.
5/10

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15217 : 08. Studeni, 2013., 15:10 »
Ovime si samo potvrdio onu moju teoriju od ranije, a to je da se znamo s nekog drugog foruma. Sad, zašto ne želiš otkriti svoj identitet, to ne shvaćam. Ali probat ću ja zato - igraš RPGe, imaš gej avatar... Necron sa Shume?

wtf, na ovom sam forumu 5 godina, nije da moram "otkrivati" svoj identitet kad me svi ionako znaju. :wildboy: :hihi:
Inače, da, "znamo se", zato se puno manje nerviram na sve tvoje ispade ovdje, sa GPa još i Grieverova FFINTa, waka mi bijaše nick. :hiha:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15218 : 08. Studeni, 2013., 15:16 »
Dakle u biti i Ramza i Emperor se slažu kako su jRPG-ovi bedasti, glupi do bola i krajnje besmisleni :hiha:

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15219 : 08. Studeni, 2013., 15:23 »
Gledano u omjeru kvalitetnih i loših izdanih naslova, RPGovi su jedini žanr koji se isplati igrati, ukoliko cijeniš i znaš išta o igricama.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15220 : 08. Studeni, 2013., 15:24 »
Ja nisam ništa rekao o zapadnjačkim RPG-ovima, ono što ti kažeš vrijedi za njih u potpunosti :mrgreen:

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15221 : 08. Studeni, 2013., 15:27 »
Zapadnjači RPGovi osim The Witchera nemaju ni približno toliko umjetničke vrijednosti i šarma koliko većina japanskih, ali njihova zabavnost je neporeciva.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15222 : 08. Studeni, 2013., 16:40 »
Sad, zašto ne želiš otkriti svoj identitet, to ne shvaćam.

Kao što si ti otkrio svoj identitet sa svih drugih foruma, jelda? xDDDDDDDDDDDD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15223 : 08. Studeni, 2013., 16:43 »
Dečko, da li ti ikad pročitaš s razumijevanjem post na koji ideš odgovarati? Ne? Zar je to tebi takav problem?
Mislim, napisao bih ja sad jedan podži odgovor, ali onda se sjetim što si napisao za Aliens... pa bolje ne.

što sam napisao za aliens da te tako pogodilo?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15224 : 08. Studeni, 2013., 16:49 »
@psajdak
naravno da ne, jesi li čitao išta od source materijala?
Mislio sam na Jelaša, makar je ionako bila zajebancija.

Jesam, čekautao / čitao sam napreskokce svakakve stripove i nijedan nije toliko ugodan kao filmske adaptacije koje od početka 2000ih nude realizam filma i nerealizam stripa, kako je jednom Yuri rekao za Nolanov Batman serijal.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9