HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1735997 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17505 : 01. Listopad, 2015., 08:10 »
LOTR trilogiju sam pogledao 10-11 puta, znam većinu dijaloga napamet :ementaler:
ima filmova koje se isplati više puta gledati, kao i knjiga koje se isplati više puta pročitati.

pogledao the fault in our stars. još jedno razočaranje, razočaralo i mene i curu, dakle nije do moje muškosti i ne razumijevanja osjećaja :mrgreen:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17506 : 01. Listopad, 2015., 10:57 »
Terminator genisys - sasvim pristojna akcija i nista drugo,al kako je Terminator u pitanju ocekivao sam vise al kurac prosjek debeli
« Zadnja izmjena: 01. Listopad, 2015., 11:02 Dilo_trasul »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17507 : 02. Listopad, 2015., 15:43 »


AVP: Alien vs. Predator (2004)
Veoma mi se svidio film. Inače sam ljubitelj oba serijala i bilo je zanimljivo vidjet na šta će ličit ovo sjedinjenje ali obe strane su ispoštovane koliko je bilo moguće, film je zabavan i uzbudljiv, iako ne pretjerano dubok što naravno nismo ni očekivali. Malo ozbiljnija zamjerka može biti što nisu postigli nikakav horror ugođaj jer je sve bilo podređeno isključivo akciji. Glumci su solidni ali likovi su im očekivano bez veze, ipak su vanzemaljci ovdje glavne zvijezde. Btw, dosta mi je bila cool "veza" između ljudske heroine i predatora :hug.
7

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem (2007)
Promjena redatelja je donijela jedino novi setting, mističnu piramidu ispod antarktičkog leda je zamijenio generični američki gradić, a inače nepamtljive likove su zamijenili još generičniji. Ali barem je ostalo sve isto. Mislim da je prvi AVP bio sasvim dovoljan, ali eto kome to nije bilo dovoljno ni Requiem nije loš.
6

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17508 : 03. Listopad, 2015., 10:29 »
wow...ja doslovno ne mogu ni zamislit sebe da gledam opet isti film, a kamoli to napraviti. xD

inače, evo jako rijetko gledam filmove al sinoć sam pogleda

Barry Lyndon

ha, očekivah više, zapravo očekiva sam legendarni spektakl. a dobar je, ali sama priča ima više potencijala za knjigu nego za film.
realno, knjiga bi bila vrh. ovako je film, kao i uvijek, ubojica dubine.

postoji knjiga. Šta misliš da Kubrick nije imao neke uzore xd

enivej ime knjige je The Luck of Barry Lyndon napisana od strane gosp. Williama Makepeace Thackeraya objavljena prvi put tam negdje 1840-ih kao serija novela.

Probaj nać negdje možda ti se svidi :piva:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17509 : 12. Listopad, 2015., 20:56 »
Magic Mike XXL (2015) ½

Doslovce najgori film koji sam gledao zadnjih pet godina, ako ne i više. Da je ekipica gay, nebih ništa rekao, ovako su valjda najodvratnija škvadra ikad, baš ljigica totalna. Jedina svijetla točka film je šta Channing Tatum radi od koreografije. 3/4 film je doslovce za povraćat i brijem da moraš bit žensko ili gay da bi ti ovo bilo dobro; ne osuđujem. Kraj malo rula sa tim zadnjim showom i znao sam da će se bar "malo" morat isplatit istrpit dno dna od filmske zabave.

The Man from U.N.C.L.E. (2015) ★★★★ Cinestar

Oduševljen! Pogledao trailer; zaintrigirao me, ali sam zaboravio. Solo besprijekoran kao i uvijek, a totalno iznenađenje mi je Armie Hammer kao Illya; nisam ga nikad gledao u nekom filmu i moram priznat da sam kupljen! Film mi je mješavina novih James Bond filmova i Oceanovog serijal, ali uz dosta više humora, što mi je full pasalo. Alicia Vikander mi je ponudila klasičan horny time, a ova dva špijuna urnebesnu zabavu. Baš nekako skroz feel good akcija/komedija. Totalni kino film, preporuka svima, plus vrijeme radnje mi je totalno sex <3.

The Martian (2015) ★★★★★ Cinestar

Jedan od najboljih filmova godine definitivno. Baš ću na kraju godine napravit listu najboljih pa ću ih rangirat. Šta ja znam, nije najbolji ikad sci fi, ali on to ni ne pokušava biti. Mark Watney je savršen, kao i cijeli cast. Već dugo nisam gledao film, u kojem je cijeli cast fantastično posložen kao u ovome, a da su mi stvarno svi glumci onak mrak. Humorističan, predivnog izgleda. Ovo se baš mora otić u kino pogledat, nema tog medija koji će zamjenit sci fi u kinu. Baš feel good movie. <3

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17510 : 12. Listopad, 2015., 21:16 »
kako će grga rejdžat :hihi:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17511 : 12. Listopad, 2015., 21:16 »
martian 6/10 max onako najnavučenije. baš je neugodno bilo gledati film.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17512 : 12. Listopad, 2015., 21:19 »
još uvijek u tipa top 3 filma ove godine


mike, ofc :faca:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17513 : 12. Listopad, 2015., 21:41 »
koja su ostala 2?

mad max i ff7?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17514 : 12. Listopad, 2015., 21:43 »
možda ipak ant man umjesto ff7 :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17515 : 12. Listopad, 2015., 21:54 »
Fak Ant Man sam zaboravio ić gledat u kino, fak fak. Jel igra još? :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17516 : 13. Listopad, 2015., 12:37 »
Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) ★★★★★

Morao ga pogledat prije nego odem pogledat u kino Rogue Nation. Pamtim ga kao najboljeg u serijalu, što se ispostavilo točnim i nakon drugog gledanja. Baš savršen akcijski film koji svakim novim nastavkom u serijalu biva sve bolji i bolji. Jeremy Renner prijekopotrebno osvježenje u serijalu, kao i Paula Patton kao Jane - predivna žena. Početak sa balkancima i Kremljinom je baš apsolutno fantastičan, iako cijeli film ima nevjerovatan pejsing i atmosferu. Baš top notch akcija all-the-way.

Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) ★★★★★ Cinestar

Oduševljen sam bio iako nisam uvjeren dal mi je bolji ili lošiji nego Ghost Protocol pa sam ga sinoć opet pogledao. Moram priznat da su oba filma genijalna u svakom pogledu i doslovce je nevjerovatno da svakim nastavkom ovaj serijal ima uzlaznu putanju. Sviđa mi se što je više trilerast nekako. Ilsa Faust, odnosno Rebecca Ferguson <3. Akcija savršeno over the top, zabavan u pravom trenutku, seksipilan također u pravom trenutku, film je brutalica.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17517 : 14. Listopad, 2015., 03:12 »
John Wick (2014) ★★★ ½

Prva dojmovi o ovome filmu koje sam dobio od drugih su bili da je smeće od filma sa pretjeranim glupostim, no na sreću pogledao ga i poprilično se iznenadio. Keanu Reeves kao John Wick me oduševio. Baš brutalno izgleda, mračan i opasan; totalno uvjerljiv i uživljen u ulogu. Totalno se radujem nastavku, jer je ovo odlično. Naravno nije među najboljim akcijskim tog tipa, puno bolji mi je primjerice The Equalizer. Barem što se tiče "realnosti" iako to mi nikad nije bitno kod filma. Ovdje je ipak prisutna over the top akcija, pa mi to uvijek baci filmu malo trashy vode. Svejedno jako dobro.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17518 : 18. Listopad, 2015., 08:00 »
Casshern (2004)

Budućnost, nakon pedesetogodišnjeg rata između Europe i Istočne federacije koji je završio pobjedom Istočnjaka, svijet je ostao u postapokaliptičnom stanju. U Zoni 7, koja je mjesto radnje, izbija pobunjenička kriza. Za to vrijeme, Dr. Azumi radi na neo-ćelijama pomoću kojih bi se trebao moći proizvesti bilo koji ljudski organ i možda čak oživjeti i mrtve...

Film koji istovremeno i volim i mrzim. Svidilo mi se dosta stvari, veoma zanimljiva radnja, film koji nas navodi na razmišljanje o ljudskoj prirodi i budućnosti, film jedinstvenog stila i umjetničkog izražaja. Međutim, nisu mi se svidjele pojedine rupe u radnji i na momente ona standardna anime preseravanja koja sam uvijek mrzio u Japanskim igrama i filmovima. Ipak, sve u svemu poseban film koji vrijedi pogledati.
7,5

Goemon (2009)

Počeo je kao japanska verzija Robin Hooda o Goemonu - kralju lopova koji krade od bogatih i daje siromašnim ali nastavio se kao prava samurajska priča o borbi za moć i osveti.

Zanimljiva je radnja, dobri su glumci, CGI efekti su vrhunski (kao u 300), akcija je solidna, međutim film sebe ne doživljava ozbiljno i teško mi je probavit japanska pretjerivanja kada čovjek skoči 50m u zrak, kada trči brzo kao gepard ili kada izbjegava metke kao da su strijele... I ovako je dobar i zabavan film ali šteta zbog potencijala jer mogao je biti epski samurajski film kojem bih se iznova vraćao međutim ostat će kao jednokratna zabava.
7,5

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17519 : 18. Listopad, 2015., 12:37 »
Superman/Doomsday - Meh. Ok je, ali me nije previse impresionirala priča, no za to film nije kriv jer je rađen po stripu.
Batman: Assault on Arkham - izvrstan. Manje je o Batmanu, više o Suicide Squadu I impresioniralo me.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9