HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1738104 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17760 : 18. Travanj, 2016., 12:40 »
Brng.
Nezz, meni su najveći tumor ljudi, koji ne shvaćaju kako ti nešto može biti MEGA loše ili MEGA dobro, pogotovo ako se kosi s njihovim mišljenjem.
Valjda moraš imat IQ under 60 za takva nerazumijevanja.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17761 : 18. Travanj, 2016., 14:07 »
stvar je da kad god odem pogledat ovaj topik, nađem masu hvalospjeva oko većine novih filmova koji iziđu, a ono, daj, nemoguće je da su sad svi ti filmovi tako BOGOVSKI i orgazmični kako ih opisujete,,,
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17762 : 18. Travanj, 2016., 14:50 »
Režiser: Treba nam nekih 27539853530 milijona da napravimo ovaj film.
Investitor: Hm... A de mi reci oće li bit čemu?
Režiser: Najvjerojtnije da će bit potpuno smeće koje nitko neće gledat.
Investitor: Ok, onda može.
Režiser: Ok, thx xoxo bb.
« Zadnja izmjena: 18. Travanj, 2016., 14:54 Seengeer »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17763 : 18. Travanj, 2016., 20:59 »
stvar je da kad god odem pogledat ovaj topik, nađem masu hvalospjeva oko većine novih filmova koji iziđu, a ono, daj, nemoguće je da su sad svi ti filmovi tako BOGOVSKI i orgazmični kako ih opisujete,,,

Ti si fakat niže intelegencije tovar. </3  Eto više te nevolim.
Da ja pišem lažne recenzije i dojmove, dobivam para od razno raznih likova da pišem hvalospijeve.
Naravno da šta god mi je dobro da to i pohvalim.

Šta ti tražiš od filmova uopće brng čovječe?

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17764 : 18. Travanj, 2016., 21:29 »
E al fkt ste smor s svršavanjem na rendom akcijske blockbustere...
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17765 : 18. Travanj, 2016., 21:52 »
Odi se boksat il nešto. Pls.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17766 : 18. Travanj, 2016., 22:23 »
e, al pazi sad ovo... mislim da će ipak uzet srednju ponudu xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17767 : 18. Travanj, 2016., 22:27 »
stvar je da kad god odem pogledat ovaj topik, nađem masu hvalospjeva oko većine novih filmova koji iziđu, a ono, daj, nemoguće je da su sad svi ti filmovi tako BOGOVSKI i orgazmični kako ih opisujete,,,

Ti si fakat niže intelegencije tovar. </3  Eto više te nevolim.
Da ja pišem lažne recenzije i dojmove, dobivam para od razno raznih likova da pišem hvalospijeve.
Naravno da šta god mi je dobro da to i pohvalim.

Šta ti tražiš od filmova uopće brng čovječe?

:hihi:

pa ja ne sumnjam u tvoju iskrenost, samo se pitam,,,OK, AKCIJA BLOCKBUSTER,,,,zar je to stvarno dovoljan recept za ORGAZAM,,,
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17768 : 18. Travanj, 2016., 23:44 »
Pa ako me zabavi u omjeru Čole/10 onda jebeno je. Horny time iliti ORGAZAM. Pametnom dosta! :hiha:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17769 : 19. Travanj, 2016., 10:16 »
pa ja ne sumnjam u tvoju iskrenost, samo se pitam,,,OK, AKCIJA BLOCKBUSTER,,,,zar je to stvarno dovoljan recept za ORGAZAM,,,
Nekome je dovoljan recept za ograzam jedan pripadnik njegovog spola, tako da ne treba puno proispitivat te recepte za orgazam  :mrgreen:.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17770 : 29. Travanj, 2016., 23:03 »
Ace Ventura: Pet Detective (1994)

:ave: Ovo je savršeno, a pice (obe one) su još savršenije. Ismijo sam se ko debil.

! No longer available

 :ave:  :hihi:
« Zadnja izmjena: 29. Travanj, 2016., 23:07 Seengeer »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17771 : 05. Svibanj, 2016., 22:30 »
Opet obrnuto kronološki popis...

Captain America: Civil War 3D (2016) ★★★★★ Cinestar premijera

Ja nezz kako im uvijek uspije. Ali Marvel svakim novim filmom uspije koreografiju borbe dignut na viši nivo. Ovo je doslovce savršena borba. Ma općenito kako sam veliki fan Marvelovih filmova, svakim novim filmom se sve više oduševim. Baš urnebesna zabava kada je borba i savršeno smješan kada to treba biti. Dva "nova" lika svima nam poznata su mi baš uljepšala život. Bio sam skeptičan prema malom Tom Hollandu, ali me možda i najviše oduševio. Odmah poslije njega totalno je krao show i Paul Rudd. Savršene likove ovaj Marvel iznjedri. A casting je čole od deset. Ma nemam riječi prigovora. Savršeno.

Captain America: The Winter Soldier (2014) ★★★★½

Još bolji sad kada sam ga rivočao. Odličan početak, sredina i kraj. Super mi je kako MCU filmovi uvijek imaju glavu i rep te kako postepeno uvađaju likove u serijal, dok neke sakriju, pa da ih uvedu kasnije negdje u nekom drugom filmu. Odličan dio dok se Fury bori za život na onoj cesti u SUV-iću. Kao i ostali MCU filmovi, pun dobrih šala kada ih treba i vrhunske akrobacije i akcije. Također nemam prigovor.

Captain America: The First Avenger (2011)  ★★★★

Bolji također na drugo gledanje. Prvi put mi je bio općenito Kap iritantan i nikako mi nije sjeo taj film. Sada mi je obrnuta situacija. Baš je fini podloga film za Kapovu budućnost i daljnje Marvel filmove. Hayley Atwell je probudila u meni stari dobri horny time i bit će mi privilegija i čast pogledat ju u njezinoj vlastitoj Marvel seriji. Svakako ću se unerediti prilikom gledanja. Žao mi je što Hugo nije duže imao kožicu na glavici, jer njegova pojava u filmu kroz mimiku koju uvijek može savršeno prezentirat.

Eye in the Sky (2015) ★★★½ Cinestar

Film koji će se definitivno svidjet rijetkima. Ima užasno spori pejsing i vjerujem kako će nerijetko ekipa kolutat očima na natezanja između odluka. Slika filma, kao i atmosfera rulaju. Glumci također i to svi, osim nažalost neprežaljeno preminulog Rickmana, kojemu je ovo definitivno uloga koja mu jednostavno ne pristaje. Film mi je bio osvježenje u tom nekom žanru/podžanru. Pogotovo, jer se ne radi o američkoj vojsci, već britanskoj i zbog totalno drugačijeg pristupa. A i vjerujem kako film prikazuje realno stanje stvari, gdje ameri tek poslije postavljaju pitanja, dok je ko britanske diplomacije to kudikamo drugačije.

We Bought a Zoo (2011) ★★★

Nezz ni sam kako sam išao ovaj film gledat. Vjerovatno sam htio pogledat sve od Matt Damona, jer vjerujem da u svakom filmu rula. E pa u ovom i ne rula baš. Ali lijep je film kao odmak od svih onih akcijski blockbustera koje volim. Mala Rosie Mee je valjda najslađe dijete ikad u filmovima, baš rula u svakom pogledu i zastrašujuće je malo kako netko može tako odraslo, odnosno zrelo glumit takvu klinkicu malu. Uglavno, čak ga nebih nikome ni preporučio na gledanje, ali pošto sam ga već krenuo pogledat isplatilo se ipak je feel good, pa može proć.


*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17772 : 06. Svibanj, 2016., 17:01 »
Jedva čekam pogledati Civil War :D :D :D
A We Bought a Zoo... Pa ne znam. Simpica film, ali gledao sam ga doma i zaspao. Isto to, 3/5, ali ne bih preporučio.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17773 : 11. Svibanj, 2016., 18:50 »
Mr. Robot - odlicna serija - preporucam svakome

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17774 : 16. Svibanj, 2016., 19:09 »
Pogledao Friday,super je film Cube i Tucker izdominirali

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9