HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1708194 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17865 : 09. Studeni, 2016., 21:16 »
Blago tebi... vidi na šta mene moja podsjeća.
 :hihi:



*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17866 : 09. Studeni, 2016., 21:27 »
btw odgledao prve 2 sezone Rick and Mortyja.... topla preporuka. prve 2-3 epizode treba pregrmiti, ali kad krene ne prestaješ s gledanjem.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17867 : 10. Studeni, 2016., 09:23 »
Captain fantastic (2016) 9/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17868 : 15. Studeni, 2016., 06:33 »
Doctor Strange (2016) ★★★★★ Cinestar 3D

Čuo sam da je najjači Marvelov film do sada, pa sam imao strašno velika očekivanja. Više manje ih je ispunio. Ali nezz jel mi ovo bolje od Civil Wara. Ono što me veseli, jest da uopće nema Marvel feel, kao da je u svojem posebnom univerzumu. Tehnički, nezz jesam li uživotu vidio lijepši i impresivniji film. Izgleda nestvarno dobro. Urnebesno je smješan u više navrata. Rachel McAdams i Chiwetel Ejiofor rasturaju. Cumberbatch je apsolutno savršen. A martial arts od Tilde Swinton aka The Ancient One je van svake pameti <3. Nadam se da je ovo tek početak Doctor Strange serijala, jer su temelji savršeni. U nekim stvarima podsjeća na Nolanov Batman Begins po konceptu. Uglavnom jako jako zadovoljan.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17869 : 15. Studeni, 2016., 09:10 »
Citat:
Ova Vivica A. Fox u oba filma pruža Čoletu Horny Time, majke mi ženiob i karaob odmah sad.

Dobro bog te jeba žena je u drugom dijelu GILFARA od 50 i kusur i ima brdo kila si ti normalan ? Da ne velim da su joj godine baš izbacile posljedice plastičnih operacija koje je nabacala na sebe. Usporedba nje iz prvog dijela i drugog je teža erekcija vs teži psihološki poremečaj ak ti se diže na bake  :thumbs:
Pa nije ni čudo da ti je mala dala nogu ak macaš mališana na babe  :hihi:

Btw kak je jebena striptizeta postala glavna medicinska sestra ? Ameri imaju neke jebene prekvalifikacije lol
Eh da ja sam valjda jedini kojemu Independence Day : Resurgence više rula nego ono smeće od jedinice.
Da ima i tu ultra glupih scena (tipa zakaj alijeni imaju u svom brodu crveni žmigavi alarm baš kao i ljudi lol + stotine takvih gluposti) al bar se gluparije ne pojavljuju tako često i bar jebeni američki patriotizam ne iskače iz paštete svakih 5 sekundi.

I da sad ću ja bit peder i reć da mi je Liam u dvojci onako baš macan hehe
« Zadnja izmjena: 15. Studeni, 2016., 09:15 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17870 : 15. Studeni, 2016., 16:56 »
Sjebala se operacijama,uopce ne lici na sebe.Sad je teski skart.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17871 : 16. Studeni, 2016., 07:24 »
Suicide Squad (2016) ★★½

Pri trailerima sam imao ogromna očekivanja od filma, koja su splasnula količinom negativne kritike na film. Sve do sada sam odgađao gledanje. Ako se prihvati da je film kakav je, na drugo ili treće gledanje mogao bi biti super. No potencijal za priču s obizirom na likove je bio do neba. Margot Robbie mi je najsvjetljiji dio filma i to ne radi mog klasičnog horny timea, nego, jer fakat nosi film na svojim leđima. The Joker mi je bio najzanimljiviji od svih likova, a katastrofalno je iskorišten. Kao i kod ostalih dosta me pratio osjećaj da je sve zbrda zdola. Odličan mi je dio s Enchantress, koja je kao The Joker jednostavno loše iskorištena. Nezz, tugica, jer je sve moglo i moralo biti bolje odrađeno.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17872 : 16. Studeni, 2016., 10:21 »
A i zadnjih godina smo stalno zatrpani sa kostimirano-herojsko-mesožderskim fantazijama... of filmova do serija- tako da, ima tu puno i do prezasićenja.
Ali da je film hrkljuš, jest baja.
 :kava:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17873 : 20. Studeni, 2016., 10:22 »
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) 10/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17874 : 21. Studeni, 2016., 17:05 »
Kada te uhvati gripa, pa kreneš u filmski maraton...

The Bourne Identity (2002) ★★★★★

Početak ovog serijala, vjerovatno je i najbolji film od svih. Barem meni. Rijetko koji serijal već u prvom filmu može predočiti sve što trebamo znati o našem heroju, a upravo to Bournov Identitet radi. Scene borbe prsa o prsa, nekako su mi najdraže od svih akcijskih filmova. A 30 milijuna vrijedno oružje jedan od najdražih akcijskih junaka. Apsolutni vrh od akcijskog filma.

The Bourne Supremacy (2004) ★★★★★

Full sam nabrijan na serijal i moram priznat da mi tek sada sjedaju kako spada Supremacy i Ultimatum; gotovo da nimalo ne zaostaje za posebnošću originala i doslovce kada bi ih morao rangirati kao što radim, odlučuju nijanse. Savršeno mi sjedaju ovi antagonisti u serijalu; kao što je Karl Urban.

The Bourne Ultimatum (2007) ★★★★★

Već treći dio priprema se za najveću kulnost u serijalu i fascinantno mi je kako su sve dobro odradili. Nije ista magnituda doživljaja filmova kada ih se pogleda u maratonu i onako aktualno kako su izlazili. Čak mislim da prilikom gledanja trećeg djela, da sam prva dva pogledao samo jednom, pa su sjećanja već dosta oslabila. Isto kao i Supremacy, za nijansu slabiji od originala. Ali čisto iz tog razloga, što je original tako fenomenalno napravljen kao otvorenje serijala.

The Bourne Legacy (2012) ★★★★

Čudan na drugo gledanje, no pozitivno čudan. Ima feel bourna iako nije Bourne. Premisa filma u preklapanju sa događajima iz Ultimatuma, pun je pogodak, pogotovo mi sve paše kada vrtim Jason Bourne maraton; Rennert odličan, Rachel Weisz također. Početak je full slow paceing što je atipično za Bourn feeling, no nekako baš i paše.

Jason Bourne (2016) ★★★★½

Ton filma isto malo odskače od Bournove formule, no kako je moderno doma, tako je sve vjerovatno i trebalo biti cyber, nezz. I dalje rula stari dobri JB, a ubacivanje legendarnog Tommy Lee Jonesa je bio pravi pogodak. Dok za Alicia Vikander nebih to isto rekao; jednostavno je prečudna u svim situacijama, njena gluma mi je bila totalno odbojna iako bih volio s njom imat privatan xxx chat. Film kao Bournov film i dalje rastura, no ne kao prva tri u serijalu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17875 : 21. Studeni, 2016., 20:12 »
Ja se nisam mogao natjerat pogledat ovaj bez Matt Damona,vjerujem da nije los film.Mislim da cu vcrs to pogledat.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17876 : 21. Studeni, 2016., 20:24 »
Dobar je film, ja sam ga pogledao 2 puta, isplati se.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17877 : 21. Studeni, 2016., 22:31 »
Prvi je za čistu 10-ku, a ostali su solidni

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17878 : 22. Studeni, 2016., 08:59 »
Kubo And The Two Strings

Jako dobar crtic za ubit jedno popodne, ali nije mi bas toliko dobar koliko ga interneti hvale.
Zaista impresivno kad se kasnije, u creditsima vidi da je crtic zapravo radjen u stop-motion tehnici na zelenoj pozadini (dobro kuzi se i u samom crticu jer su pokreti likova trzavi tj fali im frejmova zbog doticne tehnike, ali je sve dovedeno skoro do savrsenstva! ).
Svaka im cast, jer izgleda jako JAKO dobro  :ave:  :hug  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2016., 09:02 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17879 : 23. Studeni, 2016., 16:33 »
Pirates of the caribbean prvi dio počeo "maratno pirata"
idemo dalje na drugi.. zagrijavanje za peticu hehe :D

 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9