HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1708017 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17835 : 12. Rujan, 2016., 16:34 »
Nisam ni ja čuo za Hudston, ali ću svakako da pogledam film. Hvala na preporuci.  :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17836 : 12. Rujan, 2016., 18:00 »
Hudson majke ti, Hudson. :hihi:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17837 : 12. Rujan, 2016., 18:43 »
Isao sam komentirat na ovu vasu objavu ovo "Houston we have problem", onda sam upisao u Google da vidim jel tocno, a onda mi je prvu stvar, to jest drugu izbacilo ovaj video.WTF? Jel zna neko nesto o ovome?

http://youtu.be/Q_oQFplWs_g

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17838 : 12. Rujan, 2016., 20:14 »
Gledao sam taj film, ima nekih solidnih stvari unutra, ali premlad sam pa nije da mogu zaključit jesu imali il nisu spejs program. Ali pogledaj.
Btw. ovo Sully, šta nije na istu tematiku snimljen nedavno film s Denzelom u glavnoj ulozi?

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17839 : 13. Rujan, 2016., 00:49 »
2012. je izašao film o kojem pričaš i nema nikakve veze s ovim sada filmom niti je po istinitom događaju taj iz 2012.

Da, oba su vezana za avione i rušenja i istraživanje rušenja, ali je Flight fokus stavio na pilotovu ovisnost o alkoholu i traje skoro 1h duže nego Sully. Ima dosta humora također.
« Zadnja izmjena: 13. Rujan, 2016., 00:52 Seengeer »

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17840 : 13. Rujan, 2016., 07:52 »
Ah so :D Morat ću pogledat onda oba.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17841 : 29. Rujan, 2016., 10:24 »
Nekidan sam gleda Sedmoricu Veličanstvenih i stvarno je dobar film za opustit mozak i uzivat u akciji :) preporučam!

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17842 : 02. Listopad, 2016., 12:50 »
ZG80.

Sasvim solidna komedija, pošteno je nasmijala cijelu kinodvoranu u par scena. Zadovoljan sam :D

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17843 : 02. Listopad, 2016., 13:07 »
Alice through the looking glass (2016) 6/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17844 : 02. Listopad, 2016., 13:42 »
ZG80.

Sasvim solidna komedija, pošteno je nasmijala cijelu kinodvoranu u par scena. Zadovoljan sam :D

To jedva cekam pogledat,frend kaze da je solidan film.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17845 : 02. Listopad, 2016., 14:11 »
Fakat je ok, imam filing kao da se hrvatska kinematografija napokon diže, ima dost dobrih filmova u posljednjih par godina. ZG80 je fakat dobar primjer, mislim da mi se još nije desilo da se cijela kinodvorana smije na iste scene, i stariji i mladi. Urnebesno mi je bilo što je Dalmatinski portal osudio ovaj film jer kao, sufinancirala ga je država, kao i većinu hr filmova, a u njoj se zajebava na račun Splita. Kao da bi Torcida 1950 film bio superfriendly prema Zagrebu i Dinamu  :kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17846 : 04. Listopad, 2016., 23:51 »
ZG80 (2016) ★★★★½

Očekivao sam puno od prednastavka Metastaza, jer sam znao o kakvoj priči se radio, jer sam i sam imao takav način života, a čuo sam brdo priča o tome iz prvih ruku. Film je oduševio u svim segmentima. Odlična komedija, koja je išla po istinitom predlošku, tako da sam se smijao kao i cijela dvorana, tokom cijelog filma. Kak je Buba bio iz mog kvarta, pomalo sam i emotivno vezan uz tu priču, budući da je moja sestra na tjednoj bazi davala Bubi novce kada god ga je vidla, jer joj ga je bilo žao. Vrhunski napravljeno i rekreairano vrijeme kasnih osamdesetih. Film je jednostavno deklasirao. Jedan od najboljih filmova hrvatske kinematografije u zadnje vrijeme.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17847 : 06. Listopad, 2016., 13:57 »
Independence Day (1996) ★★★★½

Jedan od najdražih mi filmova devedesetih. Iako ima sladunjavosti i pomalo cheesy linera to mu nekako i pristaje. Prošlo je dvadeset godina, a film i dalje rastura po svemu. Zabavan do boli i savršeno smješan, romantičan i stvarno mi nije jasna tako niska ocjena na imdbu. Za ono vrijeme vrhunski to sve izgleda, tako da se film fino nosi sa zubom vremena. Casting je savršen naravno, a Whitmorov govor je nešto najjače ikad, kao i smrt Russell Cassea ;____((

Independence Day: Resurgence (2016) ★★★

Načitao sam se užasnih primjedbi i dojmova, pa sam skoro preskočio nastavak. No drago mi je da nisam. Okej, slažem se da ima preglupih scena, poput one s busom ili forsiranja Julius Levinsona koji je bio fora u prvom filmu, no sada već malo too much. No svi iz prvog dijela su mi super, dok novi likovi i ne baš. Fora je film, ali ni u ludilu nije kao prvi. Malo rula kak su se svi promjenili u tih 20 godina. Ova Vivica A. Fox u oba filma pruža Čoletu Horny Time, majke mi ženiob i karaob odmah sad.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17848 : 06. Listopad, 2016., 15:23 »
Momentum (2015) ★★★½

Poprilično me je iznenadio. Volim ovakve osrednjo prolazne akcijske filmove. Još k tome Olga Kurylenko je u filmu, još jedno ČHT radzoblje mog života. Genijalan mi je uvod sa Power Rangersima, a i film mi je super sve osim jednog dijela u onom hangaru. Do tada i poslije sa samim krajem mi je super. Morgan Freeman nasilu uguran u film, jer je više smetnja, nego korist s ozbirom na njegovo karakterno glumljenje. Idealan za pogledat na jedan tmuran neradan dan.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17849 : 10. Listopad, 2016., 13:53 »
Zadnje sam pogledao Blood Father i The Inflitrator. Blood Father je onako za opustit mozak , Mel Gibson shema akcijska s polulošom spikom, a Bryan Cranston u ovom drugom je super dobar. Pablo Escobar šema, CIA i FBi, zanimljivo jako i dosta napet film. Svakako preporuka!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9