HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1700920 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #210 : 05. Rujan, 2005., 18:27 »
Kad bi ja pisao sve šta gledam, to bi bio veæi spam od onih koji pišu šta sad slušaju
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #211 : 06. Rujan, 2005., 15:53 »
A jebi ga, kad si filmofil

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #212 : 07. Rujan, 2005., 22:46 »
Evo, kako sam i rekao, gledao sam Rayove filmove. Iako je od toga prošlo veæ kakvih 2-3 tjedna, neznam o èemu bi novijem pisao, pa æu uzeti jedan njegov i detaljno ga secirati. Šta ja znam, evo... Identitet, to je jedan od njegovih novijih uradaka. Neznam gdje bih poèeo. Radi se o jednom paranormalnom trileru jako nalik nekim epizodama Zone Sumraka. Za mene je ovo bila noèekivana prièa, jer sam ipak oèekivao nešto drugo. Film je relativno kratak, kakvih 85 minuta. Ja sam gledao produženu verziju (nekih 3-4 minute duža) tako da i ne vjerujem da se jako razlikuju. Glumaèka postava u filmu je klasièna, provjerena ekipa. Tu je Cusack (nekako najdraža njegova uloga mi je High Fidelity), prekrasna Amanda Peet (možda najpopularni njezin nastup je u seriji Jack & Jill), Alfred Molina (uvijek genijalan: Frida, Magnolia...), te naravno Ray Liotta (Goodfellas definitivno prvi izbor ako niste upoznati s njegovim radom). Ostali glumaèki nastupi su vrlo dobri, ali glumci nemaju tako izraženu karijeru pa ih neæu spominjati. Redatelj mi nije poznat po imenu, tako da ne mogu reæi ponešto više o njemu, ali vidim da je posao obavio kako treba. Malo je razvukao radnju, tako da se film èini duži nego što doista jeste. I tako, film prošao, a meni æe ostati još neko vrijeme u sjeæanju. Moram još napomenuti kako nisam ovo pisao sa prvobitnim ushiæenjem, jer sam film veæ prije gledao. Ovo je samo bilo ponavljanje gradiva... uglavnom, ako nemate pametnijeg posla, ovaj film je dobro potrošenih 90 minuta
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #213 : 07. Rujan, 2005., 22:50 »
Film je super, samo što je kraj banalan. Kad onaj klinjo sjekirom rascopa onu kuju. Loše je razraðen onaj dio kad on shvaæa da je on ustvari stvorio sve te ljude, ali osjecaj napetosti u filmu je super napravljen.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #214 : 07. Rujan, 2005., 22:51 »
Ajme šta volim spoilere...
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #215 : 07. Rujan, 2005., 22:52 »
? kaj je to
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #216 : 07. Rujan, 2005., 22:54 »
Kad drugima kažeš kraj filma i tako im ga uništiš
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #217 : 07. Rujan, 2005., 22:57 »
joj pa koda bu neko to popamtio.
Inaèe, ja do prije nekoliko dana nisam znao da je on dao glas Tommyu iz GTA vice city.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #218 : 09. Rujan, 2005., 00:16 »
zadnje šta san gleda u kinu je bilo mr i mss smith još u 7. misecu... sad bi moga otiæ pogledat ovaj sa sendlerom i rockom  :wink:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #219 : 09. Rujan, 2005., 23:22 »
evo ja upravo izvuko DVD Pulp Fictiona i pogledo. Opet sam shvatio da mi je to još uvjek najbolji film.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #220 : 09. Rujan, 2005., 23:34 »
Gledam Pepperse na DVD-u.

Koncert je a1!

*

awspuh

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #221 : 10. Rujan, 2005., 01:04 »
Citat: W3DR4N
Evo, kako sam i rekao, gledao sam Rayove filmove. Iako je od toga prošlo veæ kakvih 2-3 tjedna, neznam o èemu bi novijem pisao, pa æu uzeti jedan njegov i detaljno ga secirati. Šta ja znam, evo... Identitet, to je jedan od njegovih novijih uradaka. Neznam gdje bih poèeo. Radi se o jednom paranormalnom trileru jako nalik nekim epizodama Zone Sumraka. Za mene je ovo bila noèekivana prièa, jer sam ipak oèekivao nešto drugo. Film je relativno kratak, kakvih 85 minuta. Ja sam gledao produženu verziju (nekih 3-4 minute duža) tako da i ne vjerujem da se jako razlikuju. Glumaèka postava u filmu je klasièna, provjerena ekipa. Tu je Cusack (nekako najdraža njegova uloga mi je High Fidelity), prekrasna Amanda Peet (možda najpopularni njezin nastup je u seriji Jack & Jill), Alfred Molina (uvijek genijalan: Frida, Magnolia...), te naravno Ray Liotta (Goodfellas definitivno prvi izbor ako niste upoznati s njegovim radom). Ostali glumaèki nastupi su vrlo dobri, ali glumci nemaju tako izraženu karijeru pa ih neæu spominjati. Redatelj mi nije poznat po imenu, tako da ne mogu reæi ponešto više o njemu, ali vidim da je posao obavio kako treba. Malo je razvukao radnju, tako da se film èini duži nego što doista jeste. I tako, film prošao, a meni æe ostati još neko vrijeme u sjeæanju. Moram još napomenuti kako nisam ovo pisao sa prvobitnim ushiæenjem, jer sam film veæ prije gledao. Ovo je samo bilo ponavljanje gradiva... uglavnom, ako nemate pametnijeg posla, ovaj film je dobro potrošenih 90 minuta




je to ono u onom motelu kad dodju ? pa je netko ubojica? i ono? :?

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #222 : 10. Rujan, 2005., 01:21 »
Da, to je to
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

awspuh

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #223 : 10. Rujan, 2005., 01:31 »
e to je zakon film.isplati se pogledat :ave:



 :)

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #224 : 10. Rujan, 2005., 11:12 »
Citat: Mr.T
Gledam Pepperse na DVD-u.

Koncert je a1!


Slane Castle???

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9