HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1710059 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5625 : 10. Lipanj, 2009., 09:46 »
"Nightmares and Dreamscapes: From the Stories of Stephen King" - 08. You Know They Got a Hell of a Band (2006) 6/10

Osma epizoda serijala "Nightmares and Dreamscapes: From the Stories of Stephen King".
Muž i žena zalutaju u grad u kojem žive mrtve zvijezde '60-ih. Ako sve ikad htjeli vidjeti Janis Joplin kako riga crve onda je ovo film za vas....inače ne.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5626 : 10. Lipanj, 2009., 12:05 »
Pi

Ne znam, ne kužim svršavanje na film.

ne znam/10

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5627 : 10. Lipanj, 2009., 18:58 »
The Terminator
Svrš.

Eyes Wide Shut
Gledao ga po ne znam, četvrti put, mislim. I dalje mi je nekako najmanje drag od svih Kubrickovih koje sam gledao. Nicole mi je jebena i dalje.

Full Metal Jacket
Jednostavno savršeno. Uz Odiseju, Shining i Clockwork Orange meni najdraži Kubrickov.

Quarantine
Bolji mi je španjolski original. Ovdje ima puno više nepotrebne akcije.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5628 : 10. Lipanj, 2009., 18:59 »
Terminator Salvation (2009)
Ovaj film nema ništa, al ništa. Očajna akcija, nema priču, roboti su loši, ma saka kurčinu nevjerijatno. 4 / 10







EDIT:
Eyes Wide Shut
Gledao ga po ne znam, četvrti put, mislim. I dalje mi je nekako najmanje drag od svih Kubrickovih koje sam gledao. Nicole mi je jebena i dalje.

Sigurno zato kaj nisi gledo dosadnu Lolitu. A i dobar je film, nemoj hejtat zato kaj svi hejtaju.

Quarantine
Bolji mi je španjolski original. Ovdje ima puno više nepotrebne akcije.

Original je tolko lošiji od ovog da je to nevjerojatno..negledlajiv je, karantena rula..
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2009., 19:02 Zapi »

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5629 : 10. Lipanj, 2009., 19:14 »
Eyes Wide Shut
Gledao ga po ne znam, četvrti put, mislim. I dalje mi je nekako najmanje drag od svih Kubrickovih koje sam gledao. Nicole mi je jebena i dalje.

Sigurno zato kaj nisi gledo dosadnu Lolitu. A i dobar je film, nemoj hejtat zato kaj svi hejtaju.

Gledao sam. Samo toliko davno da ne mogu ni reći da sam je gledao. Trebao bi opet. I ne hejtam film, nisam nigdje napisao da ga hejtam.

Quarantine
Bolji mi je španjolski original. Ovdje ima puno više nepotrebne akcije.

Original je tolko lošiji od ovog da je to nevjerojatno..negledlajiv je, karantena rula..

Meni je ova američka pun kurac lošija. Žena me na 50 minuta pitala kada će završiti ovo mučenje. :wildboy: Španjolski mi je puno više kul jer taj niskobudžetni koncept, manje akcije i manje sjeckanja scena stvaraju puno bolju atmosferu. Ovako jednostavno ispadne akcijsko izdrkavanje sa alternativnom kamerom. Jedino mi je kul bilo viditi Radeta.
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2009., 19:18 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Boots Electric

  • *
  • 92
  • Pirate fuck me boots
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5630 : 10. Lipanj, 2009., 19:18 »
Terminator Salvation (2009)
Ovaj film nema ništa, al ništa. Očajna akcija, nema priču, roboti su loši, ma saka kurčinu nevjerijatno. 4 / 10

What he said

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5631 : 10. Lipanj, 2009., 19:24 »
Quarantine
Bolji mi je španjolski original. Ovdje ima puno više nepotrebne akcije.

Original je tolko lošiji od ovog da je to nevjerojatno..negledlajiv je, karantena rula..

Meni je ova američka pun kurac lošija. Žena me na 50 minuta pitala kada će završiti ovo mučenje. :wildboy: Španjolski mi je puno više kul jer taj niskobudžetni koncept, manje akcije i manje sjeckanja scena stvaraju puno bolju atmosferu. Ovako jednostavno ispadne akcijsko izdrkavanje sa alternativnom kamerom. Jedino mi je kul bilo viditi Radeta.

Film se zove [Rec] i to je kulnije nego KARANTENA :tired: Nisam gledao KARANTENU, ali [Rec] mi owna :wildboy:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5632 : 10. Lipanj, 2009., 21:13 »
Novi Terminator saka, a?
Ne čudi me, Bale nema "ono nešto".

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5633 : 10. Lipanj, 2009., 21:17 »
Onsim što boguje tip.

Al ae, ukusi. No, kako god, problem filma nije Bale. Odnosno, da je barem problem filma Bale.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Boots Electric

  • *
  • 92
  • Pirate fuck me boots
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5634 : 10. Lipanj, 2009., 21:18 »
Ima Bale ono nešto, ali nije likeable(u ovom filmu). Film je napravio (i od njega napravio prosječan akcič) McG koji fejla već u svom imenu..
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2009., 21:44 Boots Electric »

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5635 : 10. Lipanj, 2009., 23:25 »
Mene mega zanima koja se to kamera koristila u Quarantine/REC-u, jer ima night shot mode a kao, za broadcast se koristi.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5636 : 11. Lipanj, 2009., 11:51 »
Kino Lika
pretužno jebemu. palo mi raspoloženje odma za cijeli produženi vikend.

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5637 : 11. Lipanj, 2009., 17:56 »
Gledao Seinfelda sinoć. Rulao po običaju. Možda malo manje nego inače, ali rulao.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5638 : 11. Lipanj, 2009., 19:48 »
Metastaze

Usporeno i negledljivo.
1/10
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5639 : 11. Lipanj, 2009., 19:51 »
scena dok tuče ženu mi je podigla ocjenu za taj film, dao bi 3/10

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9