HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691243 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1995 : 23. Ožujak, 2007., 23:41 »
fest and teh fjurius...jebemti kak owna  :duksy:

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1996 : 24. Ožujak, 2007., 10:46 »
Monty Python and the Holy Grail :dancing:

 :loludara:

*

Gery

  • ***
  • 617
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1997 : 26. Ožujak, 2007., 09:01 »
Lov na hakera

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1998 : 26. Ožujak, 2007., 09:54 »
hunter x hunter :ementaler:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1999 : 26. Ožujak, 2007., 12:34 »
uhode  :thumbs:
prave face   :ave2:
lov na hakera  #-o

*

Guss

  • **
  • 287
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2000 : 26. Ožujak, 2007., 15:34 »

*

BenXXX

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2001 : 26. Ožujak, 2007., 16:10 »
dan obuke

film je oke

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2002 : 26. Ožujak, 2007., 16:53 »
Hagane no Renkinjitsushi

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2003 : 26. Ožujak, 2007., 20:55 »
Crash iliti Fatalna Nesreća... Kul je  :dancing: :dancing:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2004 : 26. Ožujak, 2007., 23:49 »
Crash iliti Fatalna Nesreća... Kul je  :dancing: :dancing:

Sve što ja kažem da je kul, kul i jeste.

Frank Miller´s 300 - jako dugo vremena nisam očekivao neki film kao ovaj. Odlični traileri, tema sa puno potencijala o 300 Spartanaca koji su se borili protiv ogromne perzijske vojske u uskom Termopilskom klancu. I nažalost, sve je propalo. Gotovo 2h čiste dosadne koljačine koja izgleda presterilno, nepostojanje atmosfere, katastrofalno neuvjerljiva gluma koja je uništila i ono malo normalnih i wannabe zabavnih dijaloga. Čak i scene koje su nas trebale "dirnuti" su ispale preloše. Zapravo, ovo meni više liči na benchmark za zeleno platno i modnu revije glumaca sa nauljenim tijelima. A odjavna špica preuzeta iz Gladiator-a je me skoro natjerala na bljuvanje. No ajde, zbog lijepe fotografije i snimke ocjena više. 5/10

The 300 Spartans - u iščekivanju novog naslova (koji je očito podbacio) pogledao sam stari film iz 1962. Istina, u nekim akcijskim scenama film je izgledao presmiješno, no sama radnja je sasvim solidna. Objašnjava se politička i globalna situacija u Grčkoj prije okupacije Perzije, a istovremeno prati i mladi spartanski par te nas približava njihovim običajima i razmišljanjima. Najjači goof u filmu je kad perzijski činovnik svom kralju kaže da se Spartanci bore kao strojevi (lol). Definitivno ne na razini Ben-Hura ili Spartaka, ali sasvim solidna zabava. Na kraju je ispalo da je priprema bolja od očekivanog djela. 6.5/10

Beowulf & Grendel - solidna adaptacija nordijske pjesme o heroju Beowulfu koji dolazi spasiti mještane od trola Grendela. Lijepe lokacije, ispodprosječni efekti, prosječna gluma i koliko toliko zanimljiva radnja koja je imala i više potencijala. Šteta što je većina likova izuzev Grendela loše karakterizirana. Inače sam mišljenja da Gerard Butleru ipak od svih ovih novijih uradaka najbolje odgovara uloga Atile Božjeg Biča. 6/10

The Usual Suspects - ah, ta retrospektiva, kako ju samo volim. Radnja filma je zapravo prepričavanje priče jedinog preživjelog kriminalca nakon nesreće na brodu. Tko je kriv i zašto, saznat ćete sami, a kraj koliko god je teško naslutiti na početku priče, pred kraj postaje prilično očit. Svakako zanimljiv triler koji ne bi trebalo propustiti. 8/10

Renaissance - mix SF-a i noira. Interesantna detektivska priča i znanstvena konspiracija. Ljubav i mržnja. Sve to ima ovaj čudni film, pa čak i kulni prikaz u crno-bijeloj boji sa nabrijanim kontrastom. Dakako, to još više doprinosi samoj atmosferi, a i lako se zaobišla potreba za skupim glumcima. Ukoliko vas zanima cijena vječne mladosti i besmrtnosti u gorenavedenom settingu, nabavite i uživajte. 8/10
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Gery

  • ***
  • 617
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2005 : 27. Ožujak, 2007., 00:07 »
kikbokser

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2006 : 27. Ožujak, 2007., 07:30 »
Butler je bio najjači kao fantom u operi.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2007 : 27. Ožujak, 2007., 09:51 »
Frank Miller´s 300 - jako dugo vremena nisam očekivao neki film kao ovaj. Odlični traileri, tema sa puno potencijala o 300 Spartanaca koji su se borili protiv ogromne perzijske vojske u uskom Termopilskom klancu. I nažalost, sve je propalo. Gotovo 2h čiste dosadne koljačine koja izgleda presterilno, nepostojanje atmosfere, katastrofalno neuvjerljiva gluma koja je uništila i ono malo normalnih i wannabe zabavnih dijaloga. Čak i scene koje su nas trebale "dirnuti" su ispale preloše. Zapravo, ovo meni više liči na benchmark za zeleno platno i modnu revije glumaca sa nauljenim tijelima. A odjavna špica preuzeta iz Gladiator-a je me skoro natjerala na bljuvanje. No ajde, zbog lijepe fotografije i snimke ocjena više. 5/10
znam da ispada da se radim pametan i preseravam se
u biti, da, to i činim, no rekao sam već da očekujem prvoklasno overhajpano smeće tipa war of the worlds

 :dancing:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2008 : 27. Ožujak, 2007., 10:29 »

Frank Miller´s 300 - jako dugo vremena nisam očekivao neki film kao ovaj. Odlični traileri, tema sa puno potencijala o 300 Spartanaca koji su se borili protiv ogromne perzijske vojske u uskom Termopilskom klancu. I nažalost, sve je propalo. Gotovo 2h čiste dosadne koljačine koja izgleda presterilno, nepostojanje atmosfere, katastrofalno neuvjerljiva gluma koja je uništila i ono malo normalnih i wannabe zabavnih dijaloga. Čak i scene koje su nas trebale "dirnuti" su ispale preloše. Zapravo, ovo meni više liči na benchmark za zeleno platno i modnu revije glumaca sa nauljenim tijelima. A odjavna špica preuzeta iz Gladiator-a je me skoro natjerala na bljuvanje. No ajde, zbog lijepe fotografije i snimke ocjena više. 5/10


I told ya1 :dancing:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2009 : 27. Ožujak, 2007., 12:27 »
Butler je bio najjači kao fantom u operi.

Nisam još gledao, makar mi je zapelo za oko kad sam pretraživao njegove filmove na IMDB-u. Kakav je film općenito?
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9