HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1709688 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3450 : 04. Veljača, 2008., 12:16 »
Rambo (2008)
Jebeno savršeno..genijalan film..hvala bogu da sam ga gledo u kinu, jer nikako nebi mogo ovakav dozivljaj u kinu imat..zvuk, grafićko nasilje, sve..predobro..

to je četvrti rambo?
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3451 : 04. Veljača, 2008., 12:23 »
jep

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3452 : 04. Veljača, 2008., 14:19 »
Da, čuo sam i ja da je odličan novi John  :solidus:
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3453 : 05. Veljača, 2008., 10:13 »
Hellraiser: Hellseeker (2002) (V)
Šesti hellraiser..pristojno..najviše zbog dobre glume Deana Wintersa ("Oz" - Ryan O'Reily, "Rescue Me" - Johnny Gavin)..i zanimljivog zapleta..

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3454 : 05. Veljača, 2008., 19:14 »
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

Fenomenalan film. U svakom smislu. Đoni i Tim u punom elementu.

Aliens vs Predator - Requiem

Preproducirano holivudsko govno. U svakom smislu. Jedino što mi se svidilo je glazba.

Hitman

Nisam baš neki poznavatelj Hitman serijala (prešao samo Blood Money), ali meni se film svidio. Unatoč činjenici da malo zapletom podsjeća na Bourne filmove. I da, ova nova Bond cura je mnogo dobra, iako malo mršava za moj ukus.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Lich

  • ***
  • 636
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3455 : 05. Veljača, 2008., 19:29 »
Stardust (2007) - 8.5/10

Odlična bajka.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3456 : 05. Veljača, 2008., 22:13 »
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

Fenomenalan film. U svakom smislu. Đoni i Tim u punom elementu.

Aliens vs Predator - Requiem

Preproducirano holivudsko govno. U svakom smislu. Jedino što mi se svidilo je glazba.

Hitman

Nisam baš neki poznavatelj Hitman serijala (prešao samo Blood Money), ali meni se film svidio. Unatoč činjenici da malo zapletom podsjeća na Bourne filmove. I da, ova nova Bond cura je mnogo dobra, iako malo mršava za moj ukus.

Agent 47 nikad nebi smio imat picku. Niti nebi smio govorit. Nit prikazivat emocije. :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3457 : 05. Veljača, 2008., 22:28 »
Hitman

Nisam baš neki poznavatelj Hitman serijala (prešao samo Blood Money), ali meni se film svidio. Unatoč činjenici da malo zapletom podsjeća na Bourne filmove. I da, ova nova Bond cura je mnogo dobra, iako malo mršava za moj ukus.

Premršava? Šta bi ti, onu bacačicu kladiva? :D

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3458 : 05. Veljača, 2008., 22:55 »
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

Fenomenalan film. U svakom smislu. Đoni i Tim u punom elementu.

Aliens vs Predator - Requiem

Preproducirano holivudsko govno. U svakom smislu. Jedino što mi se svidilo je glazba.

Hitman

Nisam baš neki poznavatelj Hitman serijala (prešao samo Blood Money), ali meni se film svidio. Unatoč činjenici da malo zapletom podsjeća na Bourne filmove. I da, ova nova Bond cura je mnogo dobra, iako malo mršava za moj ukus.

Agent 47 nikad nebi smio imat picku. Niti nebi smio govorit. Nit prikazivat emocije. :wildboy:

Hitman je emo. \:D/
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3459 : 06. Veljača, 2008., 09:17 »
Flash Gordon (1980)
Pre glupo..5/10

*

Lich

  • ***
  • 636
« Zadnja izmjena: 26. Veljača, 2008., 00:39 Lich »

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3461 : 06. Veljača, 2008., 11:27 »
subjektivno ili objektivno?

*

Lich

  • ***
  • 636
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3462 : 06. Veljača, 2008., 13:06 »
Koju si ocjenu vidio, baš sam edit post radio kad si postao?! :D Nemam baš zamjerke filmu osim da je možda mogao biti kraći, traje 160 minuta. Brad Pitt je opet bio odličan, ovo mu je jedna od najboljih uloga. Casey Affleck je sjajno odglumio svoju sporednu ulogu, onako iritantno i pičkasto, baš kako treba biti. (mogao bi dobiti Oscara za najbolju sporednu ulogu). Slike tj fotografije u filmu su predivne... (Jesse kako stoji u polju, šuma u zimi itd). Pogledaj, bit će ti dobar film, ispod 8 mu nećeš dati :ementaler:
« Zadnja izmjena: 06. Veljača, 2008., 13:16 Lich »

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3463 : 06. Veljača, 2008., 19:08 »
Agent 47 nikad nebi smio imat picku. Niti nebi smio govorit. Nit prikazivat emocije. :wildboy:

Dobro.  :wildboy:

Premršava? Šta bi ti, onu bacačicu kladiva? :D

Ne, ja bi žensku koja ima više od 50 kg. Olgica ih i nema baš.  :ementaler:

Ontopic:

3:10 to Yuma

Nisam gledao original, pa ne mogu povlačiti usporedbe, ali meni se ovaj remake osobno jako svidio. Totalno je kul film, pogotovo kraj.

Team America: World Police

Od kreatora South Park-a. Ovakav naser na akcijske filmove nisam dugo gledao. :ave: Scena seksa. :ave:
« Zadnja izmjena: 06. Veljača, 2008., 19:11 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3464 : 06. Veljača, 2008., 21:04 »
Koju si ocjenu vidio, baš sam edit post radio kad si postao?! :D Nemam baš zamjerke filmu osim da je možda mogao biti kraći, traje 160 minuta. Brad Pitt je opet bio odličan, ovo mu je jedna od najboljih uloga. Casey Affleck je sjajno odglumio svoju sporednu ulogu, onako iritantno i pičkasto, baš kako treba biti. (mogao bi dobiti Oscara za najbolju sporednu ulogu). Slike tj fotografije u filmu su predivne... (Jesse kako stoji u polju, šuma u zimi itd). Pogledaj, bit će ti dobar film, ispod 8 mu nećeš dati :ementaler:

ma mislio sam na duzinu subjektivno dug ili objektivno dug..produzeni lotr ima 4 sata i nije ti dug..a ima filmova od 1,5 h koji nikak da zavrse..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9