HCL.HR

The Walking Dead

  • 33 Odgovora
  • 8579 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #30 : 10. Svibanj, 2017., 19:44 »
Dobra je ova sezona pravo

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #31 : 10. Svibanj, 2017., 20:02 »
 Ja sam tek na 3. sezoni 12. epizoda i stvarno mi se svida serija.Odlicna.Druga sezona mi je malo bila dosadnjikava(samo neke epizode) al sve u svemu super zasad.Vidjet cemo dalje.Nadam se da si necu nista spoilati dok dodem do 7. sezone  :hihi:

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #32 : 04. Studeni, 2020., 18:20 »
Trenutno na 10. sezoni.
Do 4. sezone mi je serija najbolja zbog muzike, koja stvara samo takvu atmosferu... Ali serija je dobra do 7. sezone, kada se snizi kvaliteta, a u 9. sezoni nadalje kreće mučenje gledatelja. Od tad imam osjećaj "Ajde pogledat ću do kraja, kad sam riješio već 8 sezona". Neki kažu da je 10. sezona malo bolja od 9., meni je isti vrag. Samo čekam da prođe i nadam se da će popravit u 11. sezoni. A toliko toga treba napraviti u zadnjoj sezoni da NE SMIJU failat nigdje.
Imam sva 4 omnibusa stripa, remek-dijelo.
Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #33 : 16. Prosinac, 2021., 11:39 »
Trenutno na 10. sezoni.
Do 4. sezone mi je serija najbolja zbog muzike, koja stvara samo takvu atmosferu... Ali serija je dobra do 7. sezone, kada se snizi kvaliteta, a u 9. sezoni nadalje kreće mučenje gledatelja. Od tad imam osjećaj "Ajde pogledat ću do kraja, kad sam riješio već 8 sezona". Neki kažu da je 10. sezona malo bolja od 9., meni je isti vrag. Samo čekam da prođe i nadam se da će popravit u 11. sezoni. A toliko toga treba napraviti u zadnjoj sezoni da NE SMIJU failat nigdje.
Imam sva 4 omnibusa stripa, remek-dijelo.

Da updateam ovaj post.
Seriju sam počeo gledati 2020. godine u 4. mjesecu, čini mi se. Došao sam negdje do par epizoda 2. sezone i odustao, bio mi je dosadan dio gdje su tražili curicu par epizoda. No iz dosade sam se vratio seriji nakon mjesec dana i do 9. mjeseca 2020. došao blizu kraja 10. sezone. Tamo sam se htio ubit, jer su 9. i 10. sezona DNO DNA. Pauzirao sam seriju čak 6 mjeseci da skupim volju odraditi ju do kraja. Uspio sam i još dodatne epizode pogledao. Također je ovu jesen započela 11. sezona koja je ujedno i zadnja. Za sada je izašlo 8 epizoda i na temelju njih mi je sezona malo bolja od 9. i 10., ali idalje jadna. Također sam u međuvremenu pogledao cijeli Fear the Walking Dead i taj spin-off je fenomenalan, preporučam svim fanovima. The Walking Dead: World Beyond sam pogledao samo jednu epizodu i odustao jer je jadna, no vidim da se neke zanimljive stvari dešavaju u 2. sezoni (koja je i zadnja), pa bih morao to odgledat, valjda će se isplatiti mučenje.
Na Rebootovom forumu objavio sam cijelu kronologiju The Walking Dead univerzuma, sa sve 3 serije, pa svratite tamo ako vas zanima.
Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9