HCL.HR

The Walking Dead

  • 33 Odgovora
  • 8495 Hitova
*

Aves

  • *
  • 39
The Walking Dead
« : 31. Ožujak, 2013., 21:53 »
Dakle, ima strip i serija. Pošto je ovo sekcija za filmove i serije, gleda li itko seriju? Prati li redovito, kao i ja? Ili sam jedini? Također čitam stripove, ali o tome neki drugi put. Zadnja [16.] epizoda 3. sezone je Amerima u 9 danas [Nedjelja], kod nas na torrente dolazi oko 4 ujutro, ali ja se oko 10 dignem, pa pogledam... 4. sezona počinje sa snimanjem u 5. mjesecu, i sadržavat će također 16 epizoda te počinje s puštanjem u 10. mjesecu.

Što se tiče prijašnjih sezona, prva sezona serije ima 6 epizoda te je bila eksperimentalna, da se vidi kakva će biti gledanost. Druga sezona serije je imala 13 epizoda...

Discuss.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #1 : 31. Ožujak, 2013., 21:58 »
Ja sam skinuo prve dvije sezone, ali još nisam počeo gledati. Nakon što sam odigrao igru i pogledao jednu epizodu četvrte epizode na TV-u, mislim da je vrijeme da krenem pratiti :=)
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #2 : 31. Ožujak, 2013., 22:02 »
Pogledao sam prvih par epizoda prve sezone.

Ako su eksperimentirali s dosadom, rekao bih da su svakako uspjeli!
S LETEĆIM BOJAMA! xDDDDDDDDDDDD

*

Aves

  • *
  • 39
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #3 : 31. Ožujak, 2013., 22:08 »
Pogledao sam prvih par epizoda prve sezone.

Ako su eksperimentirali s dosadom, rekao bih da su svakako uspjeli!
S LETEĆIM BOJAMA! xDDDDDDDDDDDD
Sada je puno bolje. Sezona 2 nije nešto posebno, ali sezona 3, uff... Pokušat ću što manje spojlat, i kratko ovo napisat: Grupica koju si vidio u prvih par epizoda je smanjena na 8 ljudi, i svi zajedno žive u zatvoru, no upliće se druga grupa, puno veća od njihove (preko 70 ljudi) koja je mali gradić zabarakadirala zidovima te nastaje rat...

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #4 : 31. Ožujak, 2013., 22:10 »
čitava jedna sezona je bila o nestanku djevojčice i njenom traženju. Na kraju je pronaću uzombiziranu lol :bonk:

*

Aves

  • *
  • 39
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #5 : 31. Ožujak, 2013., 22:59 »
čitava jedna sezona je bila o nestanku djevojčice i njenom traženju. Na kraju je pronaću uzombiziranu lol :bonk:
Nije čitava bila samo o tome, to je bio samo... side-plot. Glavni plot je bio character development te sezone, da ne spomenemo sranja kakva su se dogodila pred kraju... Tajne koje su saznane.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #6 : 31. Ožujak, 2013., 23:08 »
Nemaju baš smisla spoiler tagovi jer ne znam dal pričate o zadnjoj epizodi ili drugoj epizodi prve sezone...random.

Enivej, smeće je serija, treća sezona je mrtvo govno. Ajde u zadnjoj se nešto malo pomaknulo kao ali svejedno užasno nezanimljivo. Zaboravio sam da uopće postoje zombiji u seriji. Buhuhu ljudi protiv ljudi, klanovi protiv klanova prddddd....gledat ću Pleme (ili kako se zvala serija) ako me to zanima.

Prve dvije sezone su bile zakon, klanje sa zombijima i to.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #7 : 31. Ožujak, 2013., 23:12 »
Neka krene hejt HCL stručnjaka prema ljudima koji imaju imalo muda raditi nešto kreativno u svojoj karijeri!
A ček, već je počeo damir.



xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #8 : 31. Ožujak, 2013., 23:13 »
neugodno/10
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #9 : 31. Ožujak, 2013., 23:14 »
Srećom, tim postom ne pokušavam dobiti posao. :mrs:

*

Aves

  • *
  • 39
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #10 : 31. Ožujak, 2013., 23:42 »
Nemaju baš smisla spoiler tagovi jer ne znam dal pričate o zadnjoj epizodi ili drugoj epizodi prve sezone...random.

Enivej, smeće je serija, treća sezona je mrtvo govno. Ajde u zadnjoj se nešto malo pomaknulo kao ali svejedno užasno nezanimljivo. Zaboravio sam da uopće postoje zombiji u seriji. Buhuhu ljudi protiv ljudi, klanovi protiv klanova prddddd....gledat ću Pleme (ili kako se zvala serija) ako me to zanima.

Prve dvije sezone su bile zakon, klanje sa zombijima i to.
Hahaha, još najbolje da svaka epizoda bude o klanju zombija. Upravo to je što me privuklo seriji, NIJE uvijek sve o zombijima. Da, to je glavni plot, ali npr. ja mrzim Left 4 Dead serijal, jer je run-and-gun igra. Horde dolaze a ti flegma dereš po njima, ubijaš ih. E pa nije tako u The Walking Deadu, i baš je to zanimljivo!

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #11 : 01. Travanj, 2013., 11:55 »
Mene najviše nervira SUREALNA GLUPOST cijele serije. Tipa u jednom trenutku NE MOGU OTIĆI DO ZGRADE 20 METARA DALJE JER ZOMBIJI, sljedeću epizodu odu 21312 kilometara dalje i tamo gađaju zombije s praćkama jer su zombiji prespori i ne mogu im ništa.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #12 : 01. Travanj, 2013., 12:39 »
Sinoć vidim novu temu, reko nema postova i ostavim. Jutros dođem i nađem ovo. Ahhhh..... Volim miris HCL kriticizma ujutro! :kava:

OT: Nisam nikad gledao seriju. Imam druge neke za gledat, ne stignem i ovo.
« Zadnja izmjena: 01. Travanj, 2013., 12:41 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #13 : 01. Travanj, 2013., 15:34 »
ima series business xDD
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #14 : 01. Travanj, 2013., 16:15 »
Dakle, ima strip i serija. Pošto je ovo sekcija za filmove i serije, gleda li itko seriju? Prati li redovito, kao i ja? Ili sam jedini? Također čitam stripove, ali o tome neki drugi put. Zadnja [16.] epizoda 3. sezone je Amerima u 9 danas [Nedjelja], kod nas na torrente dolazi oko 4 ujutro, ali ja se oko 10 dignem, pa pogledam... 4. sezona počinje sa snimanjem u 5. mjesecu, i sadržavat će također 16 epizoda te počinje s puštanjem u 10. mjesecu.

Što se tiče prijašnjih sezona, prva sezona serije ima 6 epizoda te je bila eksperimentalna, da se vidi kakva će biti gledanost. Druga sezona serije je imala 13 epizoda...

Discuss.

A de me nemoj j***t pa ja sam mislio da više neće snimati TWD jer sam imao neki feeling da je ovo zadnje što ćemo pogledati. A ako je tako to je onda super :clap: i 1 i 2 sezonu sam pogledao samo moram još zadnju epizodu pogledati i onda sam sve 3 sezone pogledao :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9