HCL.HR

Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?

  • 42 Odgovora
  • 10343 Hitova
*

Narco

  • *
  • 49
Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #15 : 23. Srpanj, 2012., 14:39 »
Definitvno Fahrenheit. Prica mi je jednostavno prehebena,zavrsio sam ju na sve moguce nacine,3 puta :P

Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #16 : 23. Srpanj, 2012., 14:41 »
Ja sam zaplako kad sam svrsio zadnju misiju na gta4.

*

0411

  • *
  • 9
  • Ima problema sa č/ć i ije/je
Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #17 : 23. Srpanj, 2012., 14:46 »
ja bi sigurno WOW ili skyrim
zasto WOW? zato jer, kad pocnete igrat wow po prvi put ikad, kad nemate pojma o nicemu, i kad kliknete enter world po prvi put i kad zaigrate, e to se zove se zove avantura i zabava  :hug
oni koji su dugo igrali wow, znat cete da wow vise nije wow kad ga odigras po 100+ sati nego kad po prvi put ukoracis u golemi svijet warcrafta i pocnes svoju jedinstvenu, carobnu avanturu  :hug
Drugim rijecima, MMORPG-i su jedino zabavni i zanimljivi u cijelosti kad otkrivas nove stvari, onaj trenutak kad udjes u prvi veliki grad i arhitektura, skulpture zmajeva, mostovi, zidovi, horda ljudi te pomete s nogu.

Nakon nekog vremena, novela postaje ista oficana radnja koju ponavljas vec 70 sati, a svaka nada novoga velikog grada je suvisna. I od tog trenutka, jedine stvari koju te tjeraju na daljnje igranje su umjetno inducirani osijecaji postizanja ciljeva, ili prijatelji koji igraju zbog istog razloga.

...ja nevolim MMO-e. :P


Nego, da odgovorim na pitanje, vjerovatno Minecraft (koji se moze usporedit sa ovima sto sam napisao iznad) ili Amnesia. Nakon sto naucis kako igra funkcionira, prestaje bit zanimljiva.
CONGLATURATION!!! YOU HAVE COMPLETED A GREAT GAME.

*

krOner™

  • *
  • 27
  • Seks veš mašina
Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #18 : 23. Srpanj, 2012., 14:55 »
Arkham City i MGS3

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #19 : 23. Srpanj, 2012., 14:57 »
Red Dead Redemption i originalni Killzone.
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #20 : 23. Srpanj, 2012., 15:05 »
Silent Hill Shattered memories

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #21 : 23. Srpanj, 2012., 15:06 »
Max Payne vjerojatno.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica


Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #23 : 23. Srpanj, 2012., 15:10 »
Sanitarium...  :(

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #24 : 23. Srpanj, 2012., 16:35 »
Od starijih igara vjerojatno Half-Life i Deus Ex, a od novijih Red Dead Redemption, L.A. Noire i MGS 3 :winknkiss:

Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #25 : 23. Srpanj, 2012., 17:12 »
E sad, slažem se sa kmarkecom, WoW mi je bio zanimljiv kad sam započeo svoju "classic" avanturu, ali, dosadi sva ta repetitivnost.

A od igara, dvoumim se između Minecrafta i Assassin's Creeda

Minecraft mi nije dosada, ni blizu, nego to nije to dok ne istražiš nešto novo, još se sijećam dok sam spojio svoju prvi redstone kontrapciju  ;)
A zašto Assassin? Pa, zato jer nisam htio vidjeti creditse sve 4 igre tako brzo. Ali ipak, najviše me rastužio Embers

Ne mogu odlučiti

*

Figo

  • *
  • 57
Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #26 : 23. Srpanj, 2012., 18:29 »
Resident Evil 4, MGS 3 i Red Dead Redemption

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #27 : 23. Srpanj, 2012., 18:43 »
Stronghold

Kakava atmosfera, detalji, frljš ubijanje trupa, glazba. Savršeno  :hug
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #28 : 23. Srpanj, 2012., 21:36 »
Vjerojatno Grim Fandango. Iako sam već dosadan sam sebi sa spominjanjem iste igre uvijek u sličnim temama.  :hiha2:

<3
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Da možete obrisati sjećanja na jednu igru, koja bi to igra bila?
« Odgovori #29 : 23. Srpanj, 2012., 21:54 »
U prvi mah htjedoh reći Final Fantasy VIII, Metal Gear Solid ili Deus Ex, ali nakon što sam pročitao par postova u temi definitivno ništa od toga, a ni općenito igara koje sam u tom periodu igrao. Zeznuto je pitanje, u tim sam igrama uživao pred 10-15 godina, i danas više manje živim s uspomenama na njih, nisam ih u međuvremenu prelazio, izuzev MGSa kada je trojka izašla, a od toga ima već gotovo deset godina.

Danas sigurno ne bih MGS ponovno išao prelaziti 15tak puta za redom, kako sam to napravio prvo ljeto kada sam ga igrao, niti bih prelistavao stranice PSXa i čitao svaku crticu o Final Fantasyu VIII, kao što sam tada radio; a posljedično, drugačije bih uživao u njima, drugačije gledao na njih, a i ja bih drugačiji bio, jer te su mi igre bile praktički osnova čitavog slobodnog vremena u osnovnoj školi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9