HCL.HR

Gaming Kviz

  • 5 Odgovora
  • 2912 Hitova
Gaming Kviz
« : 15. Svibanj, 2012., 22:27 »
Mislim da bi bilo dobro otvoriti neku temu da testiramo naše sposobnosti u prepoznavanju igara.
Da vidim ja sam a mislim i ostali da vide kako dobro mi poznajemo naslove i moguće je da saznamo neku novu igru koju inaće nebi primjetili.

To su pravila:
1. Prvo netko postavi jednu ili više slika neke igre (molio bih sa bude jasna slika o kojoj se to igri radi), pa onaj koji prvi "pogodi" igru postavlja sljedeći, i tako dalje.
2. Smiju se koristiti moderne i retro igre.
3. Nema flash ili nekih privatnih igara, znaći samo igre koje su službeno izdate od nekih studija ili tvrtki.
4. Dozvoljneno je davati hint

U biti to su pravila ako trebam još ču neko pravilo dodati, najbolje da ja prvi postavi sliku. (pošto je početak bit če neka lagana)


Odg: Gaming Kviz
« Odgovori #1 : 16. Svibanj, 2012., 09:57 »
Mislim da je postojala slična igra samo sto se npr. svaki dan otrkivalo jedno polje jer je slika bila prekrivena HCL logom

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Gaming Kviz
« Odgovori #2 : 16. Svibanj, 2012., 10:00 »
dragon-quest-nes-2.png


:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Gaming Kviz
« Odgovori #3 : 16. Svibanj, 2012., 10:27 »
Mislim da je postojala slična igra samo sto se npr. svaki dan otrkivalo jedno polje jer je slika bila prekrivena HCL logom

To treba opet  :ementaler:

*

Don_Johny

  • *
  • 13
  • www.skill-hq.com
Odg: Gaming Kviz
« Odgovori #4 : 16. Svibanj, 2012., 10:32 »
Mislim da je postojala slična igra samo sto se npr. svaki dan otrkivalo jedno polje jer je slika bila prekrivena HCL logom

To treba opet  :ementaler:
potpis
trebalo bi opet

Odg: Gaming Kviz
« Odgovori #5 : 17. Svibanj, 2012., 16:33 »
Mislim da je postojala slična igra samo sto se npr. svaki dan otrkivalo jedno polje jer je slika bila prekrivena HCL logom

To treba opet  :ementaler:
potpis
trebalo bi opet
:thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9