Mali komentar na nove GTA 6 informacije: cijena i “čudni” Ultimate Edition bonusi
GTA 6 prednarudžbe danas su krenule i cijena u Europi sada je jasna, bilo za standardno ili Ultimate izdanje igre, ali što dobijete u Ultimate Editionu ili, još bitnije, izgubite u Standard izdanju… to je malo čudan dio.































































Fury
25.06.2026 - 15:12Ja to svacam tako da ne zele nabit cijenu vecu nego su AAA igre danas, ali znaju da vrijede barem malo vise pa su zato neke stvari zakljucali da te prisile da kupis skuplje za puno iskustvo. Znaci oni zapravo za svoju punu igru traze 100 dolara/eura nebitno. Po meni iskreno je i to okej cijena i platit cu kad izade jer znam da cu igru peglat par godina.
Darcoolio
25.06.2026 - 15:26Oni su potpuno svesni da imaju strimere i fanboy ekipu koja bi dala i 200$ za osakaćenu verziju.
Ono što je potencijalni problem je što pojedini studiji sada mogu da vide na njihovom primeru i pa da primenjuju istu praksu, neuspešno nadam se.