HCL.HR

Igre čije nastavke željno očekujete, ali nikako da ih i službeno najave?

  • 47 Odgovora
  • 16062 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Tu se raspišite o igrama koje željno iščekujete, ali nikako da ih i službeno najave.
U obzir dolaze samo igre, o kojima se ništa nezna, te čija najava nije nigdje spomenuta.
Ja ću probit led sa svojom listom igara čije nastavke bi želio vidjeti...

Brothers in Arms          Cijeli serijal je fantastičan i u ono vrijeme revolucionaran, hoće me opet WW2 setting.
Half-Life          Želim jako vidjeti ponovo Gordona Freemena i HL sagu. Vjerujem da bi nastavak mogao biti tehničko čudo. 
SWAT          Baš igram SWAT 4 ovih dana i kao veliki fan serijala, prošlo je već previše godina od ove odlične taktičke pucačine.
Ghost Recon Future Soldier          Neki dan sam se upustio u šesti prelazak dvanestsatne kampanje i toliko mi je dobra, da molim Boga da najave nastavak.
Operation Flashpoint          Isto tako molim onog gore, da najave novi nastavak, ali da ne ode u ruke Codemastersa.
Driver          Ovaj serijal pod hitno treba nastavak koji bi vratio serijal u one visine koje je zaslužio sa prve dvije igre.
Red Dead Redemption          Nezz, dal je bolje da ovo remek djelo ostane netaknuto, ali vjerujem da može bolje; Rockstar je to u stanju...
Ryse: Son of Rome          Setting, audiovizualna prezentacija i priča zaslužuju puno bolju igru, pa se stoga nadam nastavku ovog potencijalno dobrog naslova.
GoldenEye 007: Reloaded          Jako podcjenjena igra te loša odluka da zaobiđe PC platformu; inače jedan od boljih FPS-ova koje sam odigrao. Ozbiljan, tehnički savršen.
Syndicate          Isto podcjenjena igra, dobrog napucavanja i iznenađujuće dobrog AI-a. Futuristički izgled je bio awesome.
Kane & Lynch          Serijal koji nikad nije dostigao naziv dobre igre, jer je potonuo u tehničkim problemima i presolidnoj gameplay mehanici.

Sada je vaš red...
« Zadnja izmjena: 08. Travanj, 2015., 16:19 Cole »

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
portal 3
left 4 dead 3
fallout 4

inb4 cole ako toliko isčekuješ novi of, igraj armu il neš
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Preteško mi. :mrgreen:

Tj. neda mi se.
Volim taktiku, ozbiljnost, military feel, ali ne tako dubok gameplay, gdje mi treba 200 sati, da naučim kako se kretat, pucat i sve ostale blagodati taktičkog života.
Nego sjetio se još jedne igre...

Soldier Of Fortune Ajme kako bi to bilo ludnica igrat; please God be good and tell someone to do that game...

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Half Life          Nema se što previše reć, vjerojatno svima ikad jedan od najdražih i najboljih serijala, već godinama očekujemo neki info. 
Age of Mythology           Prešao ga nebrojeno puta, savršen setting, savršene "moći", savršen soundtrack, fantastične misije. Pogotovo ona misija u snu glavnog protagonista..10/10 . Subjektivno možda i najbolja strategija koju sam ikad igrao. Nedavno je izašao remasterani Extended Edition ali nije donio ništa novo. 
Homeworld          Slična priča kao sa AoM, nedavno izašli remaster je donio određene male preinake. Novi nastavak bi sigurno bio vrhunski.
Bastion          Nezaboravna priča i prezentacija i jedan od najboljih indie naslova ikad. Rulalo bi još jednom posjetiti taj svijet a bome i poslušat onog naratora.
Knights of Honor           Još jedna fenomenalna strategija, koja nikad nije dobila pozornost koju zaslužuje. Jedno vrijeme je bilo nekih priča da rade na nastavku fokusiranom na srednjovjekovnu Aziju, ali nažalost ništa od toga
Legacy of Kain          Novi nastavak bi imao enorman potencijal uzevši u obzir nova čuda od harwarea.
Crash Bandicoot          Uskoro će biti 20 godina serijala, a već desetak nije izašla "prava" CB igra, samo neki mobilni prdovi. Novi CTR bi pojeo mario kart.
Commandos          Rulao bi sigurno novi nastavak, ali samo ako ga nebi usrali s modernim fičrima.
FEZ          Apsolutno unikatna igra. Nažalost onaj lik koji ju je napravio je rekao da se više neće baviti developmentom, ali nikad se nezna...
Red Faction          Serijal koji zaslužuje pravi nastavak. Onaj Armageddon je najobičniji ispljuvak gaming industrije.
Psychonauts          Najmaštovitiji level dizajn ikad valjda. Volio bi vidjet barem nekakvu HD ediciju.
Guacamelee!          Bio sam potpuno oduševljen šarenilom i humorom, istovremeno krvavo teške sekvence pogotovo inferno challanges. Pitanje je vremena kada će doć najava nastavka
Mark of the Ninja          Savršeno izveden stealth kombiniran sa pametnim dizajnom levela uvijek = dobitna kombinacija. Imam neki filing da bi uskoro mogla bit najava nastavka.
Fallout          New Vegas mi je uz Witchera najbolji rpg zadnjih desetak godina. Postoje neke najave/wallpaperi ali ništa konkretno barem kolko sam ja upućen

Ako se sjetim još nečeg editiram post

Colony Wars i Breath of Fire

Ništa drugo me ne zanima.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Age of Empires

Age of Mythology

Warcraft 4

Comadosi

Desperados

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Beyond Good and Evil mi samo pada na pamet. Premda je tehnički najavljen, ali još 2007. godine ;)

A i Metal Gear Rising 2 bi volio vidjeti.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Chrono serijalPoslije odlična dva nastavka stvarno je žalosno da nikad nismo dobili nastavak. Inovativna borba, zanimljiva radnja, preodličan svijet...
The World Ends With You Jedan od najinovativnijih naslova koje sam igrao, prezabavna mehanika koja kombinira touch i tipke, Tetsuya Nomura, čekam te
Battletoads Preodličan beat-em up naslov s nekim od najtežih dionica ikad, svatko će se sjetiti utrke na gliserima
Ghouls and Ghosts Još jedan NES/SNES klasik, perverzija od težine levela, odličan soundtrack, lude kontrole
Psychonauts Koja luda igra, od preodličnih tematskih levela, ludo glupkaste priče, zabavnih platformer dijelova. A i sami kraj najavljuje nastavak...

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Battletoads Preodličan beat-em up naslov s nekim od najtežih dionica ikad, svatko će se sjetiti utrke na gliserima

To misliš na onaj nivo u podzemlju? ak se dobro sjećam zove se "battletoads turbo tunnel" ili tako nešto. Nikad taj dio nisam uspio proć ;( uvijek sam na jednom dijelu premalo skočio što god napravio, tj prođeš kroz platformu u pod

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Battletoads Preodličan beat-em up naslov s nekim od najtežih dionica ikad, svatko će se sjetiti utrke na gliserima

To misliš na onaj nivo u podzemlju? ak se dobro sjećam zove se "battletoads turbo tunnel" ili tako nešto. Nikad taj dio nisam uspio proć ;( uvijek sam na jednom dijelu premalo skočio što god napravio, tj prođeš kroz platformu u pod

Da da, to je to...

Battletoads Wind Tunnel

A ja smo i frend trenirali oko mjesec dana dok nismo uspjeli :(

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Treći ili četvrti skok na 1:50...to je to... 20 sekundi do kraja nivoa :hihi::wildboy:

Svaka čast tebi i frendu iako još ne kužim što sam krivo radio. Koliko još traje igra nakon tog? mogao bi emulirat...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
A ovo je sami početak, 3 ili 4 level koliko se sjećam, ima još dosta do kraja, nisam nikad prešao, znam da ima još jedan dio s vožnjom i taj nismo mogli prijeći :(

Definitivno se priključujem čoletu u želji za novi Soldier of Fortune (to je rulalo isusa davno)

Od ostalog bih jedino volio vidjeti Half Life 3
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Jade empire
Kotor
Half life
Chronicles of Riddick
Red dead redemption
Call of Juarez

Half Life 3 i Just Cause 3

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9