HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 310592 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #105 : 30. Prosinac, 2012., 23:15 »
Ukoliko vidim da nakon npr. mjeseca veljače niste ništa napisali na rezervacijske postove brisat ću vam iste.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #106 : 31. Prosinac, 2012., 00:16 »
Zadnji update

Točno 24 igre što znači 2 igre mjesečno - dobar prosjek, očekivani standard i poboljšanje u odnosu na prošlu godinu u vidu jednog naslova :)

Ali 2010. i 29 naslova nisam oborio :wildboy:

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #107 : 31. Prosinac, 2012., 12:57 »
Ja imam 18 naslova ove godine. Jedna i pol na mjesec. Puno manje vremena je bilo nego što sam očekivao, no '13. će biti bolja valjda. S tim da sam počeo neke i nikad završio kao npr. Far Cry 2. Njega sam odigrao na PC-u prije par godina, ali mi se igralo nešto u pustinji pa sam opet krenuo na boxu, i došao na nekih 65% i stao. Ove godine sam i dosta Igrao Multiplayer što mi ne priliči baš, no ajde.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #108 : 31. Prosinac, 2012., 14:57 »
Posljednji unos - Far Cry 3

Još jedna lijepa gamerska godina, doduše nešto skromnija nego prošla po broju odigranih igara, ali ne i po satima.
Malo sam računao i ispada da sam na Champions Online i Skyrim potrošio više sati nego na sve ostale igre zajedno.


Champions Online: 282 sata
Skyrim: 257 sati

Kad se zbroji to je 539 sati, a ukupno vrijeme svih ostalih igara ugrubo je 418 sati.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #109 : 05. Siječanj, 2013., 08:37 »
Skyrim

javite jel se vidi normalno ili je iskrivljeno

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #110 : 05. Siječanj, 2013., 09:37 »
Dobro je.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #111 : 05. Siječanj, 2013., 11:17 »
Kako kul <3.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #112 : 06. Siječanj, 2013., 18:16 »
Nastavljena lista iz 2012.

Danas završio Witchera nakon mjesec i nešto igranja, nemam riječi koliko je kvalitetna igra. Već dugo nisam naišo na tako dobro okarakterizirane likove i interakciju sa istima, sve ali apsolutno sve odluke koje se donesu imaju posljedice tako da se puno kvestova nemože odigrati u prvom prelasku. Završio sam sve one koje sam bio u mogućnosti uzeti kako su lokacije napredovale, i kao u večini RPG-ova jedan od sidequestova je bio najbolji, neću spojlat.

Sustav borbe je odličan, puno više od učestalog kliktanje mišem, stavka koja me možda najviše oduševila u igri. Svijet je usavršen do najmanjeg detalja bez glitcheva i bugova, lokacije su fino zaokružene prikladnom glazbom. Jedina mana, ako uopće i je mana, je progres u napredovanju heroja, koji je malo prebrz ako se temeljito prelazi igra.

Ukratko sve što tražim od rpg-a, nadam se da će bar još jedan nastavak izdat u budućnosti.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #113 : 07. Siječanj, 2013., 22:03 »
Prvi entry ove godine. U 7 dana ulupao u igru 30 sati. :hug
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #114 : 13. Siječanj, 2013., 16:00 »
Početni update

dodao TWD i FIFU
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #115 : 15. Siječanj, 2013., 20:28 »
PC

IGRA                                                                  OCJENA                                                                           DOJAM
Toki Tori72/100RecenzijaSlatko i lijepo, zanimljivo i zahtjevno, ali se do kraja previše ponavlja. Ne bi škodilo više opcija za prelazak nivoa jer pronaći samo jedan put nekad zna naživcirati. Nije igra za djecu već punokrvni i vrlo teški logički platformer.


Si uspio sve hard levele rješit? Meni su mislim 3 komada ostala nije mi se dalo više. Inače igra je hrana za sive stanice.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #116 : 15. Siječanj, 2013., 20:46 »
Ono što nisam mogao sam riješiti sam preko YT :ementaler: ... neki su stvarno nelogični i teško ih je riješiti bez pomoći :hiha2:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #117 : 23. Siječanj, 2013., 00:06 »
Snow kolko ti je trebalo za BAC? :ementaler:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #118 : 23. Siječanj, 2013., 00:16 »
Ne znam točno jer sam između misija sakupljao trofeje. Ali mislim da je bilo negdje oko desetak sati. Ostalo mi je još trofeja koje ću probati sakupiti i još tri side misije za riješiti. Budući da ne lovim platinu sumnjam da ću NG+ krenuti igrati. Možda jednog dana kada se zaželim opet igre.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #119 : 23. Siječanj, 2013., 01:25 »
Ja prilikom prvog prelaska utukao oko 25 sati. :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9